На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Google рекомендує взагалі не займатися ссилкостроітельством. Що ж робити?

  На одній з останніх відео-зустрічей в Google+ фахівець відділу якості пошуку Google по роботі з веб-майстрами Джон Мюллер на питання: «Ссилкостроітельство - це завжди добре?», Відповів наступне:

  «Я б намагався робити так, щоб зовсім уникати цього»

  Джон каже, що якщо ваш контент буде корисний іншим людям, то вони і самі будуть ставити на нього природні посилання. Єдине, що потрібно зробити в такому випадку - це полегшити процес отримання посилання на вашу сторінку шляхом створення невеликого віджету для копіювання посилання. Такий підхід значно стимулює природне створення посилань на вашу сторінку.

  Далі він продовжує:

  «Ми (Google - прим. Авт.) Враховуємо посилання, як частина нашого алгоритму, але ми враховуємо також і більшість інших чинників. Таким чином, зосередивши свою увагу тільки на засланнях, ви, швидше за все, будете створювати більше проблем для свого веб-сайту, ніж допомагати йому ».

  Що стосується Яндекса, то представники пошукача давно офіційно заявили про те, що вплив посилань на ранжування сайтів в комерційних тематиках значно знижено, а в деяких - зовсім відключено.

  Що ж робити на увазі ситуації, тенденції? Як просувати свої сайти в органічному пошуку?

  На сьогоднішній день пошукове просування необхідно розглядати крізь призму поведінкових факторів. Саме по ним пошукові системи визначають які сайти піднімати у видачі, а які знижувати.

  Давайте розглянемо те, що впливає на ці фактори.

  1. Чітка структура сайту. Коли весь матеріал структурований, «розкладено по поличках» в зрозумілому для відвідувачів вигляді, то це сприяє перегляду більшої кількості сторінок і більш тривалого часу перебування на сайті. Чим довше клієнт знаходиться на вашому сайті, тим більше шансів на те, що ви зможете схилити його до необхідного дії (додати товар в корзину, зареєструватися, завантажити прайс і т.п.).

  2. Юзабіліті. Користувачам має бути зручно користуватися вашим сайтом, все елементи його сторінок повинні органічно вписуватися в дизайн, бути інтуїтивно зрозумілими.

  Наприклад, якщо в інтернет-магазині магазині замовлення товару можливий тільки після реєстрації користувача, то не чекайте великих продажів. Необхідно створити всі умови для того, щоб потенційний покупець відчував якомога менше перепон на шляху до оформлення заявки. Ви повинні пам'ятати, що ваш інтернет-магазин не єдиний і ви не повинні мотивувати користувача йти до конкурентів. Тому дайте можливість відвідувачеві здійснити покупку в кілька кліків без заповнення довгих реєстраційних форм.

  3. Правильні тексти. Необхідно відійти від оптимізованих і переспамленних текстів для пошукових систем, як в анекдоті:

  «Заходить якось SEO-спеціаліст в бар, ресторан, купити алкогольні напої, клуби, кращі бари в Москві, замовити банкет в ресторані».

  Такі тексти вже давно не «люблять» пошукові системи і для людей вони не несуть ніякої корисної інформації.

  Необхідно прагнути до того, щоб контент сторінки містив вичерпну інформацію по тому запитом, який користувач набрав в пошуковому рядку і потрапив на ваш сайт.

  4. Контент-маркетинг є одним з ключових напрямків просування і розвитку сайтів. Створення околоцелевого тексту допомагає залучати більше трафіку на сайт за суміжними пошуковим запитам, «прокачувати» цільові сторінки для посилення їх пошукового ваги, надавати весь спектр інформації відвідувачеві по цікавить його темі.

  5. Кнопки соціальних мереж. Ви можете не мати публічної сторінки сайту в соціальних мережах, але встановити кнопки для розшарювання інформації з сайту в соціальні мережі просто зобов'язані.

  6. Додаткова цінність. З приводу даного чинника серед фахівців точиться багато дискусій, але ясно одне, щоб ваш сайт виділявся серед собі подібних він повинен володіти певним «бонусом», якого немає у конкурентів і який в першу чергу приносить значну користь його відвідувачам. Пошуковики дуже «люблять» такі сайти.

  Це може бути: калькулятор розрахунку вартості доставки вантажу на сайті компанії, що займається вантажоперевезеннями; модуль підбору імені для майбутньої дитини в залежності від різних факторів на інформаційному сайті для вагітних; калькулятор розрахунку знижки при покупці декількох товарів в інтернет-магазині і т. п.

  Як приклад розглянемо аналізатор витрати калорій на сайті про здоровий спосіб життя:

  Наявність таких «бонусів» залучає відвідувачів, мотивує їх проводити більше часу на сайті і повертатися на нього через певний час. Все це дає пошуковикам сигнали про те, що даний сайт дуже корисний користувачам і як наслідок, пошуковики ранжируют його по певних запитах значно вище конкурентів.

  Дотримання даних рекомендацій дозволить вашому сайту конкурувати з іншими майданчиками в тому час, як штучне ссилкостроітельство не дасть необхідного результату і може викликати санкції пошукових систем.

  Робіть все якісно і ваші труди будуть винагороджені. Як краса врятує світ, так і якісні сайти підкорять ТОП пошукової видачі.

  З повагою, Бромот Ігор PR-фахівець компанії Інформбокс

  На одній з останніх відео-зустрічей в Google+ фахівець відділу якості пошуку Google по роботі з веб-майстрами Джон Мюллер на питання: «Ссилкостроітельство - це завжди добре?
  Що ж робити на увазі ситуації, тенденції?
  Як просувати свої сайти в органічному пошуку?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ