На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Friends 🥇 Кращі друзі SEO: тег rel = "canonical"

  1. Rel = "canonical": 4 запитання і 8 рекомендацій для отримання максимальної віддачі

  Продовження з серією почалося кілька тижнів тому про основні ключі всіх позиціонування пошукової роботи, де ми говоримо Назва і Опис Сьогодні ми зупиняємося на рентгенографії, що є для багатьох одним з великих союзників SEO: тег rel = "canonical" . Ви чули про дублювання вмісту? І найголовніше, чи має ваш сайт практично однакові сторінки? Якщо ви відповісте ствердно, не варто хвилюватися, тому що улюблений Canonical буде у вашому розпорядженні, щоб бути дуже корисним.

  У 2009 році веб-майстри з усього світу встали з чудовими новинами. Три великі пошукові системи, Google, Yahoo! і MSN - тепер Bing - приєдналися до боротьби з їх занепокоєнням з приводу проблеми дублювання вмісту, пропонуючи використовувати тег, хрещений під назвою rel = "canonical". Якою була її функція? Визначте, яка з серій сторінок з однаковим або схожим вмістом була канонічною або кращою версією всіх з них.

  З моменту його публікації в Росії Офіційний блог веб-майстрів Google 12 лютого 2009 року ця формула, яка поєднує в собі простоту та ефективність, набирає послідовників для розміщення лейблу "Canonical" у Olympus SEO ресурсів par excellence.

  Rel = "canonical": 4 запитання і 8 рекомендацій для отримання максимальної віддачі

  Після того, як презентації були зроблені, настав час вжити заходів. Завдяки порадам і прикладам, ми сподіваємося прояснити сумніви щодо цього інструменту, наголосивши на всіх цих ключових аспектах, щоб забезпечити оптимальне використання канонічного. Починаємо!

  _ Чому це корисно? Який ваш секрет?

  Звичайно, якщо ви є власником бізнесу в Інтернеті, ви помітили, що на вашому сайті є кілька сторінок, де з'являються однакові продукти. Незважаючи на те, що їхні URL-адреси різні, вміст, здається, простежується або, в кращому випадку, практично ідентичний.

  Уявіть, наприклад , інтернет-магазин джинсів зі сторінкою, де ті ж самі елементи з'являються комп'ютером за марками, а інший точно такий же, але чий порядок базується на ціні.

  Google може виявляти дублювання вмісту - висновок, який дозволить алгоритмам вибрати URL-адресу, яку вони вважають найбільш придатними для відповіді на запит користувача. При використанні rel = "canonical" ви є тим, хто пропонує, вказує і вказує на бажану версію в межах набору схожих сторінок для свого вмісту . Крім того, з простим кроком, ви будете вказувати сторінку, яка повинна розглядатися як основна в порівнянні з іншими, які є вторинними.

  _ Як вказати канонічний URL?

  Завжди сприймається як пропозиція, а не як обов'язковий оператор, Google пропонує два різних способи ідентифікації Canonical .

  • Включіть формат посилань rel = "canonical" до розділу канонічних сторінок HTML. Приклад: Якщо ви хочете вказати як канонічну URL-адресу http://www.estoesunejemplo.com/productos/denial-vaqueros-painters, вам просто потрібно додати елемент. Ви побачите, як легко:

   Ви побачите, як легко:

  • Ви хочете вказати канонічний URL для файлів у форматі PDF? Це можливо У разі вмісту HTML, включення тегу дуже корисно, але воно не дійсне для таких випадків, як PDF-файли та інші типи сторінок, індексованих Google. Що робити в цих випадках? Google рекомендує вказати бажану URL-адресу, відповідаючи заголовком HTTP Link rel = "canonical". Після попереднього прикладу модель буде:

   Після попереднього прикладу модель буде:

  _ Які характеристики повинні містити зміст канонічної URL-адреси та "вторинного" контенту?

  Тег rel = "canonical" слід використовувати лише як вказівку на бажану URL-адресу в межах групи точних сторінок вмісту. Проте Google допускає деякі відмінності, наприклад, порядок сортування.

  Наприклад, ми побачимо це більш чітко. На нашому сайті, на якому продаються джинси, ми маємо кілька сторінок на одній і тій же моделі, що відрізняється лише кольором. Якщо ми встановимо як канонічну певну сторінку найпопулярнішого кольору штанів, ми матимемо більше шансів, що Google покаже його в SERP.

  _ Чи буде Google відстежувати лише канонічну URL-адресу?

  Так, половина. Вказуючи канонічну версію конгломерату дуже схожих сторінок, ми допомагаємо пошуковій системі Google визначити сторінку, яка, на нашу думку, є найбільш актуальною для реагування на певний пошук. Однак Google не лише відстежує канонічні, але й інші сторінки.

  _ Практичні поради для правильного використання канонічного

  1. Абсолютні або відносні посилання? Хоча це дійсно для обох, Google рекомендує використовувати атрибут rel = "canonical" для абсолютних URL-адрес, оскільки це мінімізує можливу плутанину або труднощі під час сканування.
  2. Небезпека, небезпека !! Коли rel = "canonical" елемент повертає сторінку помилок 404 або вказані суперечливі сторінки, Google діє, визначаючи, що є найбільш важливим, використовуючи алгоритмічний процес. Доцільним є те, що посилання переглядаються періодично, так що вони призводять лише до канонічної версії, що сприяє тому, що канонізація відповідає належним чином.
  3. Rel = "канонічний", дійсний тег для різних доменів? Відповідь: НІ. Від Google пропонуємо, щоб, якщо ви хочете перейти на зовсім інший домен, бажано зробити a 301 постійний переадресація , Однак він враховує пропозиції між субдоменами або тим самим доменом. Знову звернемося до прикладу:

   301 постійний переадресація

  4. Включення тегу rel = "canonical" на домашню сторінку на всіх внутрішніх сторінках , не припиняючи керування URL-адресою, на яку він вказує, не є найбільш прийнятним для цього атрибута . Чому? Оскільки Google може інтерпретувати, що наш веб-сайт має єдиний документ, коли реальність дуже відрізняється.
  5. Ви вказали канонічну версію і вона ще не індексована? Не хвилюйтеся Google займе деякий час для виявлення та відстеження канонічної URL-адреси. Як тільки робот досягне його і ідентифікує його, він буде індексувати його як основну URL-адресу.
  6. Тег rel = "canonical" може бути перенаправленням . Після того, як URL-адреса, яку ви хочете перенаправити на канонічну URL-адресу, буде вказано, Google обробить це перенаправлення та індексує його.
  7. Канонічний атрибут не є найкращим союзником у нумерації блогу, категорій або сторінок продукту. Якщо ми встановимо канонічний URL, щоб відображався лише перший з сторінок, решта вмісту, що з'являється на його сторінках, не буде проіндексовано.
  8. Узагальнення всіх цих порад від Google Метт Каттс пропонує розумну рекомендацію уникнути будь-яких проблем з елементом rel = "canonical":

  "Якщо ви дійсно хочете бути в безпеці, ви можете переконатися, що канонічний є першим або одним з перших речей у розділі HEAD. Знову ж таки, все повинно бути добре в будь-якому випадку, але якщо ви хочете просте правило: поставте rel = canonical у верхню частину HEAD. " *

  Як ви можете бачити, уникнення головного болю, спричиненого дублюванням вмісту, у ваших руках. Крім того, дотримуючись цих простих кроків, ви можете не тільки бути спокійним @, але ви будете користуватися пошуком позиціонування вашого сайту. Незалежно від того, чи є етикетка rel = "canonical" старої, відомої вам, якби ви мали задоволення знати її сьогодні, ми сподіваємося лише надати вам потрібну кількість теорії і практики, щоб в результаті цієї ідилічної зустрічі ваш сайт завжди вигравав , Не чекайте більше і пройдіть тест!

  * "Якщо ви хочете бути впевненими, ви можете підтвердити, що атрибут rel =" canonical "є першим або одним з перших елементів секції HEAD. Ще раз, речі повинні йти в правильному напрямку, але якщо ви хочете дуже просте золоте правило, покладіть rel = "canonical" елемент на вершину HEAD . " http://www.mattcutts.com/blog/rel-canonical-html-head/

  Пов'язані статті

  Кращі друзі SEO: Назва

  Найкращі друзі SEO: Опис

  Ви чули про дублювання вмісту?
  І найголовніше, чи має ваш сайт практично однакові сторінки?
  Якою була її функція?
  Чому це корисно?
  Який ваш секрет?
  Як вказати канонічний URL?
  Що робити в цих випадках?
  Чи буде Google відстежувати лише канонічну URL-адресу?
  Rel = "канонічний", дійсний тег для різних доменів?
  Чому?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ