На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Єресь: Google і SEO насправді не змінюють цього

  Цей пост буде звучати як clickbait для деяких, ірраціональний для інших, і, ймовірно, розумний лише для декількох практикуючих, але я думаю, що це досить часто і важлива тема для того, щоб вийти туди. Майже кожен раз, коли я даю інтерв'ю про SEO або запитав про практику на конференції, мене запитають: "Як я можу йти в ногу з SEO, коли алгоритми постійно змінюються?" Існують три припущення, притаманні цьому питанню: хочу кинути виклик:

  1. Роблячи SEO добре на будь-якому рівні вимагає стежити за з дня в день зміни і дрібниці
  2. Зміни алгоритму є основною (і / або тільки) річчю, що змінює SEO
  3. Практика SEO фактично змінюється або потребує зміни через алгоритмічні оновлення

  Я думаю, що всі три припущення помилкові. Ось чому.

  # 1 - На найбільш тактичному рівні дослідження ключових слів, створення контенту, аудиту сайту, побудови посилань і технічного SEO, можна стверджувати, що підтримка SEO є важливою умовою для отримання максимальної користі від вашої роботи. Тим не менш, більшість людей, які взаємодіють з SEO не роблять всі ці речі весь час. Насправді, я б сказав, що переважна більшість маркетологів і веб-професіоналів, які взаємодіють з SEO, роблять це тангенціально - веб-розробники, які хочуть створювати сайти та сторінки, які дотримуються найкращих практик, лідерів маркетингу, які хочуть розробити чи виконати стратегію SEO, копірайтери та блогери, яким необхідно створити дружній контент, фахівці зі зв'язків з громадськістю, які намагаються застрахувати свої внески, максимізують вигоду SEO та ін.

  Для цих ролей, маючи тверде розуміння SEO, що кілька місяців або навіть рік за самими останніми тенденціями рідко буде шкідливим. Можливо, вони не зрозуміють, що має авторська програма Google+ зникли і підтримувати цю розмітку. Або, можливо, вони ігноруватимуть погані посилання, які вказують на їхні сайти, а не відмовляються від них у Інструментах для веб-майстрів. Це може бути важко визнати, як хтось, хто звертає увагу на щоденні зміни SEO і часто відчуває, що світ знаходиться в постійному перевороті, але є багато дуже успішних сайтів після 4-5 років SEO кращих практик і роблять дивно добре.

  # 2 - Так, алгоритми, що енергетичні рейтинги змінюються весь час. Але вони послідовно йдуть у напрямку, у якому вони очолювалися протягом майже двох десятиліть. Google хоче повернути найкраще, найбільш релевантне, найнадійніше, найшвидше рішення для запитів шукачів. Визначення Google "релевантних", "кращих" і "найбільш надійних" майже не змінюються *. Таким чином, якщо ви оптимізуєте алгоритми призначення, а не конкретний момент прогресу алгоритмів, ви будете близькі до максимізації вашої вигоди, мінімізуючи необхідність додаткової роботи.

  Таким чином, якщо ви оптимізуєте алгоритми призначення, а не конкретний момент прогресу алгоритмів, ви будете близькі до максимізації вашої вигоди, мінімізуючи необхідність додаткової роботи

  Це дуже схоже на те, як працюють системи навігації автопілотом. У будь-якій точці подорожі даного польоту між, скажімо, Сіетлом і Філадельфією, літак насправді поза курсом. Якщо він продовжуватиметься в цьому точному напрямку нескінченно довго, він не досягне Філадельфії, і замість цього закінчиться паливо в Новій Шотландії або Флориді. Але, через низку дрібних, частих корекцій курсу, літаку вдалося дістатися до Philly через дивно оптимальний загальний шлях. Google працює так само - невеликі коригування курсу під час подорожі незліченні, і багато з них є захоплюючими **, але якщо ви оптимізуєте кінцевий пункт призначення, ваша стратегія навряд чи вимагатиме великого оновлення під час виправлення курсу.

  # 3 - Коли кращі практики SEO змінюються, мій досвід полягає в тому, що він часто має набагато менше стосунків з алгоритмічними змінами і набагато більше пов'язаний зі змінами в поведінці людини, особливо в тому, як ми використовуємо Інтернет. Поява маркетингу соціальних медіа як основної стратегічної складової SEO не відбулося, тому що Google раптом почав підраховувати подібність Facebook і акцій. Це сталося тому, що сотні мільйонів людей почали використовувати Facebook як основну платформу для виявлення, обміну та взаємодії. Адаптивний та адаптивний дизайн для мобільних пристроїв не з'явився, оскільки Google змістив свій алгоритм для винагороди мобільного дизайну. Вони стали найкращою практикою, оскільки прискорення використання мобільних пристроїв та їх використання зросли. Те ж саме з усім, від контент-маркетингу до відео, до платного посилення через мережу контенту.

  Деякі практики SEO дійсно змінюються на основі змін Google. Наповнення ключових слів давно вимерло, оскільки Google перестала нагороджувати його. Наприклад, багато форм придбання посилань стали занадто ризикованими для інвестування, оскільки компанія Google стала настільки агресивною щодо покарання сайтів, які займаються цією практикою. Але, я стверджую, що це повертає нас до пункту 2 вище. Якщо ви орієнтувалися на місце призначення Google, а не на точку його подорожі, більшість цих алгоритмічних зрушень не вплинули на ваш підхід, якщо взагалі.

  —————-

  Дозвольте мені бути цілком зрозумілим - якщо ви професіонал у сфері SEO, то ваша робота полягає в тому, щоб бути в курсі нюансів і вміти розуміти і пояснювати мікрозміни, що відбуваються в цій галузі. І, так, Google і SEO постійно змінюються, але це ті корективи, які змінюються, а не призначення ***.

  Ось чому я вважаю, що це одночасно і інтуїтивно зрозумілий, і одночасно розумний, щоб сказати, що для більшості людей, які не є професіоналами SEO в траншеях, SEO не змінюється з дня на день або навіть тиждень на тиждень - принаймні, не так що вимагає їхньої уважної уваги. Читання збірки новин щотижня (напр Топ-10 Moz або Searchcap ) - це те, що я все-таки підштовхне до вас, але це може бути навіть перевищення залежно від вашої ролі чи потреб.

  Скажімо, ви - власник малого бізнесу, який робить багато маркетингу та придбання клієнтів через Інтернет. Органічний пошук посилає від 40 до 70% вашого веб-трафіку. Але SEO - це лише один невеликий аспект вашої загальної навантаження.

  У наведеному вище сценарії вам дійсно потрібно знати, що…

  Якщо ви професіонал SEO, ви повинні жити і дихати ці речі. Ті з нас, які глибоко входять в область, іноді можуть бути ранніми користувачами процесу / інструменту / джерела даних / зсуву платформи / алгоритму та отримувати користь від знання цих мікрозмін. Сподіваюся, це не тільки ваша робота, але ваша пристрасть, і з'ясування нової інформації про те, як працює пошукова система, як змінюються соціальні медіа-платформи, як змінюється веб-екосистема, наповнює вас почуттям навчання і досягненням. Але, якщо ви є власником малого бізнесу, ви цілком можете ігнорувати ці п'ять речей.

  Я б взяв це ще далі.

  Якщо в 2004 році ви сбалансировали найкращі практики з оптимізацією використання та користувальницьким досвідом, і створили сайт з вмістом, який був би оптимальним для людей і двигунів, ви, напевно, мали стратегію SEO, яка б працювала і сьогодні . Можливо, вам знадобиться зробити оновлення, особливо стосовно вашої тактики для отримання обізнаності (з урахуванням зростання соціальних мереж), для оптимізації до декількох пристроїв (замість декількох браузерів), а також для того, щоб ваш UI / UX був приємним для сучасних користувачам, але SEO стратегічного рівня не потребуватиме стільки ж змін, скільки іншим.

  Ось контрольний список, який я зробив кілька місяців тому, у серпні 2014 року.

  Цей той самий контрольний список можна було б зробити в 1998 або 2004 або 2010 роках. Слова могли носити дещо інше значення, але для мене шокуюча частина полягає в тому, наскільки послідовна наша найкраща практика, яка залишилася.

  ——————-

  * Можна стверджувати, що Google стає більш бренд-упередженим / доменним упередженням, ніж модель, орієнтованою на рівень сторінки, з якою вони почали, але я б проти, якщо б вони мали технологію, потужність і досвід, щоб провести бренд / домінування у 1998 році, вони почали б таким чином.

  ** І, так, деякі з цих корекцій курсів фактично приймають алгоритм більш поза курсом, і тому можуть бути тимчасово використані.

  *** Єдиним потенційним застереженням для цього є можливий зсув у пункті призначення Google з надання відповідей, отриманих з інших сайтів, на бажання самостійно надавати відповіді. Ця стратегія почалася лише через кілька років після того, як Google зробив (ще в 2003/4 році з того, що я пам'ятаю), але це, можливо, дещо відрізнялося від попереднього призначення.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ