На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Додавання Boost з WooCommerce SEO з Yoast

  1. Карти Twitter
  2. Додавання схем і OpenGraph
  3. Сухарі
  4. Адміністратор
  5. Хочете більше WooCommerce і електронної комерції Доброти?
  6. Пошукова оптимізація для вашого сайту електронної комерції з Ребеккою Гілл

  Якщо ви створили свій сайт електронної комерції з WooCommerce плагін, і ви використовуєте Yoast SEO Premium , Розширення WooCommerce Yoast SEO Ви можете отримати ваші продукти ще частіше в пошуковій та соціальній мережах. Насправді, я рекомендував його кільком клієнтам, які використовують або планують використовувати WooCommerce.

  Це покращить те, як ваші продукти виглядають на картках Twitter. Це також дозволить вам краще керувати своєю картою сайту, забезпечуючи індексування правильної інформації.

  Він використовує дрібниці Yoast, які є більш налаштованими (у порівнянні з сухарями WooCommerce) і дозволяє блоку вмісту WooCommerce завжди бути вище блоку SEO на сторінці редагування.

  Нарешті, в останній версії, вона покращує досвід обміну для ваших продуктів у соціальних мережах, зокрема, у Pinterest.

  Карти Twitter

  Якщо ви не знайомі з картками Twitter, але продаєте продукти онлайн, я настійно рекомендую вам зробити деякі дослідження з цих питань. Перевага цього розширення полягає в тому, що він дозволяє вибрати те, що буде показано на картках продуктів Twitter.

  І якщо ви не знайдете атрибут, який ви хочете додати до вашої картки Twitter, ви можете створити нову атрибут у розділі Продукти> Атрибути . Щоб дізнатися більше про перевірку картки Twitter, перевірте цей сайт.

  Додавання схем і OpenGraph

  Додавання схем і OpenGraph

  Ця функція покращує виведення схем і розмітки OpenGraph. У двох словах це значно покращує обмін у соціальних мережах, включаючи Pinterest. Насправді, Pinterest дозволить розпізнати ваш продукт як продукт, а не просто ще одне гарне зображення в Інтернеті.

  Сухарі

  Сухарі

  Рекомендується встановити цей прапорець, щоб отримати більший контроль над налаштуванням сухарей для сторінок, пов’язаних з WooCommerce.

  Адміністратор

  Адміністратор

  Я рекомендую вам перевірити обидві ці поля, якщо вам не повідомили про інше.

  Якщо ви використовуєте WooCommerce, це може допомогти вам отримати ваші продукти там. Окрім налаштувань, які я показав вам, Розширення WooCommerce Yoast SEO виконує деякі функції автоматично, наприклад, видалення матеріалу з плагіна WooCommerce, який не належить до ваших XML-мапи сайту.

  Я б запропонував перевірити це, якщо ви використовуєте Yoast SEO Premium і WooCommerce, щоб допомогти вам отримати функціональність, яку ви хочете від вашого сайту і можливості і дозволяють ділитися своїми продуктами ефективно в соціальних медіа.

  Хочете більше WooCommerce і електронної комерції Доброти?

  Слідкуйте за хештегом # woochatter на Twitter, як я поділяю на Woo середу великі посилання на статті про WooCommerce і електронної комерції з усього Інтернету.

  Також ознайомтеся з сьогоднішнім підкастом:

  Пошукова оптимізація для вашого сайту електронної комерції з Ребеккою Гілл

  Ребекка не тільки рекомендує WooCommerce Yoast SEO додаток, але вона падає деякі серйозні бомби знань навколо оптимізації вашого SEO на вашому сайті електронної комерції.

  Хочете більше WooCommerce і електронної комерції Доброти?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ