На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Для чого потрібна накрутка в Instagram і які наслідки вона несе для аккаунта

  Найпростішою і в той же час найпоширенішою є взаємне накручування Instagram. Існує безліч сервісів, які дозволяють виконувати завдання інших користувачів, отримувати за це бали або гроші і замовляти на них накрутку своєї соціальної мережі, в нашому випадку Instagram. До речі у нас на сайті є рейтинг таких сервісів , Якщо вирішите скористатися накруткою, зможете вибрати найкращий з тих, що є зараз в інтернеті.

  мінуси накрутки мінуси накрутки

  Для соціальної мережі Instagram немає ніякого сенсу накручувати передплатників на свій аккаунт. Адже користувачі, які підпишуться на вас, за допомогою подібних сервісів будуть в 90% випадків мертвим вантажем. Оскільки основним завданням інших користувачів на подібних сервісах, є накрутка власних акаунтів і їм не буде діла до вашого контенту.

  Більш того, якщо ви використовуєте погані сервіси накруток, де замість живих користувачів використовуються в основному боти, швидше за все всіх ваших накручених передплатників спишуть назад і в рідкісних випадках ваш аккаунт можуть назавжди заблокувати. Благо на нашому сайті ми намагалися не включати в рейтинг подібні сервіси, а якщо вони і є, то відсоток ботів на цих сервісах вкрай низький і не загрожує вашого облікового запису. Накрутка передплатників потрібна тільки на нові акаунти і то людина 50-100. Адже ніхто не буде підписуватися на абсолютно порожній акаунт, тому найпростіше їх швидко накрутити, але не швидше ніж 20-30 осіб на добу.

  Також подібна накрутка не підійде користувачам, які хочуть заробляти на розміщенні реклами в своєму обліковому записі. Будь-який адекватний рекламодавець подивиться на рівень залученості вашої аудиторії, статистику і не буде з вами працювати. Звичайно, можна пробувати заробити на дурних рекламодавців, але нам здається, що краще розкрутити акаунт з розумом і заробити більше. До речі для таких користувачів у нас є рейтинг бірж для заробітку на розміщенні реклами в своєму обліковому записі.

  плюси накрутки

  Взаємне накручування відмінно підійде звичайним користувачам, які не продають продукцію і їм все одно на рекламодавців. Звичайним користувачам треба накрутити лайків, коментарів або передплатників, щоб аккаунт солідно виглядав. Ось саме для таких цілей краще взаємної накрутки немає нічого, по-перше безкоштовно, а по-друге швидко. А для тих, хто ще й заробити на своїх акаунтах хоче, у нас є рейтинг сервісів для заробітку в соціальних мережах.

  Основним плюсом взаємної накрутки, є накрутка лайків на публікації. Швидше за все, ви знали, що чим більше лайків отримує ваша запис відразу після публікації, тим більше шансів у цієї записи пройти в топ видачі по хештегом які ви вказали під нею. А вже в топі ви отримаєте свою цільову, активну аудиторію. Ми написали статтю про підняття публікацій в топ за допомогою лайків, прочитати її ви можете тут .

  Для кожного хештега кількість лайків поставлених на фото для потрапляння в топ буде своїм. Дивіться самі, скільки лайків на записах у ваших конкурентів по конкретним хештегом, і намагайтеся перебити це число.

  Ми радимо використовувати відразу кілька сервісів взаємної накрутки для отримання більшої кількості сердечок на фотографію за короткий термін. А якщо вам лінь або просто колись накручувати бали на подібних сервісах, то ви можете замовити якісну і не дорогу накрутку у сервісів, що займаються просуванням в соціальних мережах. На щастя і такий рейтинг сервісів просування є на нашому сайті.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ