На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Дизайн веб-сайту охорони здоров'я вимагає SEO як важливого інгредієнта

  1. SEO з самого початку…

  Перш ніж робити що-небудь ще, дизайн веб-сайту охорони здоров'я повинен планувати пошукову оптимізацію Перш ніж робити що-небудь ще, дизайн веб-сайту охорони здоров'я повинен планувати пошукову оптимізацію. Занадто часто, SEO є занедбаним запізненням. І так само часто веб-сайт із поганою роботою потребує серйозних ремонтних робіт або повної реконструкції. Дивно, але часто це відбувається.

  Тільки днями, практикуючий гордо попросив нас: "Що ви думаєте про моєму новому дизайні вебсайту охорони здоров'я?" Очевидно, це було питання після того, як факти. Сайт вже виконано. Вони хотіли аплодувати, а не конструктивно критикувати. На жаль, похвалити мало.

  Як і очікувалося, добре продуманий веб-будівельник мав «гарний» дизайн, який впав на два фронти. По-перше, маркетингова стратегія і тактика майже не існували. І, по-друге, сайт був позбавлений змістовного впливу SEO. Коротше кажучи, цей веб-сайт не дасть ефективного повідомлення, і що ще гірше, відвідувачі рідко знайдуть його в Інтернеті.

  Охорона здоров'я Успіх рецензування веб-сайтів постійно, і ми раді допомогти. (Будь ласка зв’яжіться з нами На жаль, веб-розробники Do-It-Yourself (DIY) пропускають відмітку в кількох пунктах. Погана або неіснуюча пошукова оптимізація (SEO) є найгіршим злочином у дизайні веб-сайтів для охорони здоров'я. Без SEO вона ніколи не зв'язується з аудиторією. Нічого не роблять - це марнотратні витрати і втрачена можливість.

  Процес планування та розвитку ефективного веб-сайту розглядає дві первинні аудиторії. По-перше, це людські відвідувачі. Текст, зображення, колір та інші елементи дизайну повідомляють маркетингове повідомлення. Більшість аматорських веб-дизайнерів ніколи не виходять за межі поверхневого вигляду.

  На жаль, «те, що виглядає добре» часто може бути досить отрута для ефективного маркетингу і реклами . Зрозуміло, що візуальні елементи веб-сайту охорони здоров'я дуже важливі. Але дизайн, графіка, компонування та інші компоненти є лише частиною факторів успіху.

  Пошукові системи Інтернету - Google, Bing, Yahoo та інші - є іншими міркуваннями в дизайні сайту. Ефективна пошукова оптимізація включає в себе стратегії і тактики, які призводять до того, що сайт буде одним з найкращих місцевих і органічних списків результатів пошуку. Це означає більшу видимість сайту та більше відвідувачів. SEO є значною частиною цифровий маркетинговий план, який забезпечує бажаних пацієнтів .

  Ідеальний час для планування та побудови SEO від початку проекту. Пошукова оптимізація часто включає технічні та невидимі техніки. SEO - це незмінний виклик, частково тому, що існує приблизно 200 факторів ранжирування, що використовуються Google. Це має сенс лише працювати на SEO від початкового проектування та побудови.

  SEO з самого початку…

  Незважаючи на те, що це новий веб-сайт для охорони здоров'я або оновлення та оновлення сайту, ось кілька прикладів важливих міркувань SEO:

  • Мобільний: відображення на робочому столі не є єдиним етапом для вашого веб-сайту. Вона повинна бути легко читається на повсюдних невеликих екранах планшетів і смартфонів. Більше половини онлайн-пошуку здійснюється за допомогою мобільного пристрою. І Google - найбільший з пошукових гігантів - видає покарання за «мобільний недружній».
  • Інструмент для пошуку гусениць: пошукові системи переглядають вміст веб-сайту за допомогою роботів, які індексують веб-сторінки. Якщо веб-сайт відформатований таким чином, що це недружелюбний або "бідний" для роботів, що сканують ваш сайт, рейтинги пошуку можуть також бути поганими.
  • Досвід швидкості сайту: користувачі Інтернету вимагають, щоб сайти та сторінки з'являлися миттєво. Наявність швидкої швидкості сайту є плюсом для продуктивності SEO, плюс це покращує досвід користувачів. План і побудова веб-сайту можуть забезпечити хорошу швидкість і хороший досвід.
  • Оптимізовані багаті фрагменти: назва може бути незнайомою, але всі бачили додаткові відомості, які допомагають з'ясувати зміст сторінки для пошукової системи та відвідувача. Оптимізація цих функцій допомагає підключати пошук відвідувача до відповідного вмісту.

  Пошукова оптимізація - це складний і часто технічний процес. SEO не DIY. Додаткові міркування включають архітектуру та навігацію, функціональність, безпеку та багато інших факторів. Ви можете зв'язатися з нами для професійної допомоги. Але зверніться за допомогою, перш ніж розпочати розробку та розробку веб-сайту.

  Стівен Джейкобс

  Стів Джейкобс

  SEO менеджер з успіху в галузі охорони здоров'я

  Як SEO аналітик і менеджер успіху в охороні здоров'я, Стівен Джейкобс стежить за довгостроковою стратегією пошукової оптимізації, щоб допомогти практиці охорони здоров'я. Він спеціалізується на тому, щоб залишатися на передньому краї постійно мінливої ​​галузі, розробляючи стратегії SEO, щоб створити аудиторію, збільшити трафік веб-сайту та створити кваліфіковані лідери, які дають довгостроковий успіх.

  Коментарі

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ