На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Де можливий заробіток на кліках WebMoney і Яндекс Грошей?

  1. САР, що надають заробіток на кліках Яндекс Грошей і WebMoney
  2. Заробіток на кліках WebMoney

  лектронние платіжні системи стали настільки зручні, що багато людей вважають за краще заробіток грошей в інтернеті, ніж поповнення гаманців реальними грошима. З усіх платіжних систем, які легальні на території Росії, Білорусі, України, Казахстану та деяких інших держав, найпопулярнішими є WebMoney і Яндекс Гроші. Заробіток Яндекс грошей і WebMoney надається багатьма інтернет-проектами, але, оскільки ця стаття знаходиться в розділі Заробіток на кліках , Тут ми будемо розглядати системи активної реклами (САР). До того ж починати заробляти WebMoney і Яндекс Гроші найпростіше саме в системі активної реклами. Заробіток на кліках в повній мірі доступний абсолютно всім, особливо тим користувачам, які не можуть реалізувати інші способи заробітку в інтернеті .

  Заробіток на кліках WebMoney або Яндекс Грошей найпростіший, але не дуже прибутковий, тому не всі користувачі надовго залишаються працювати в системі активної реклами, а починають шукати інший заробіток в інтернеті без вкладень . Одні знаходять, інші не знаходять, і на цьому їхня робота в інтернеті припиняється. Якщо спеціальність в інтернеті затребувана, то фахівці можуть знайти роботу на біржах фріланса . А, якщо спеціальності немає, то залишається спробувати заробіток на капчі , Файлообмінниках, відгуках і коментарях , Які теж високоприбутковими назвати не можна.

  Пристойних результатів можна досягти, заробляючи Яндекс Гроші і Вебмані на біржах копірайтингу, але про це докладно написано в інших розділах нашого сайту, а тут, як ми вже домовилися, розглянемо деякі проекти, які пропонують заробіток в інтернеті Яндекс грошей і WebMoney на кліки.

  САР, що надають заробіток на кліках Яндекс Грошей і WebMoney

  Серед всіх сервісів активної реклами, на яких можливий одночасно заробіток Яндекс Грошей і WebMoney на кліки, тут виділимо кілька найкращих. Решта Ви зможете знайти в нашій wiki-базі . Всі проекти, короткий опис яких знаходиться на цій сторінці, працюють давно і справно виплачують зароблені кошти в автоматичному режимі. Гроші на свій гаманець Ви отримуєте відразу після того, як замовите виплату.

  Seosprint  вигідно відрізняється від інших проекти, які надають заробіток Яндекс грошей і WebMoney на кліки Seosprint вигідно відрізняється від інших проекти, які надають заробіток Яндекс грошей і WebMoney на кліки. Посилання з'являються постійно протягом дня, тому на сайт можна заходити щогодини. Завдань теж дуже багато, як в клікових, так і в інших категоріях. Мінімальна сума на висновок в платіжні системи Яндекс Гроші і Вебмані становить 2 рубля і набирається максимум за кілька годин, навіть якщо не виконувати завдання, а просто клікати по посиланнях.

  Seo-Fast  надає величезну кількість серфінгу і листів Seo-Fast надає величезну кількість серфінгу і листів. Тут вартість кліка нижче, ніж на Seosprint. Але низька вартість компенсується часом, який необхідний затрать для перегляду посилання. Якщо не брати до уваги паузи, то за одну хвилину можна переглянути 12 найдешевших посилань. На цьому проекті реєструється багато рекламодавців, оскільки тут вартість реклами дуже низька. Seo-Fast відрізняється унікальним і зручним інтерфейсом.

  SocPublic  - це колишній WmPublic SocPublic - це колишній WmPublic. Після кардинальних змін цей поштовик твердо влаштувався в групі лідерів серед аналогічних проектів. Багато серфінгу, відвідувань і листів з'являється протягом дня. Крім цього цей проект є єдиним, де заробіток Яндекс грошей і WebMoney можливий в автоматичному режимі за допомогою спеціальної програми SocPublic Agent. Основна кількість посилань і автосерфінг проходить саме через цю програму.

  Profitcentr  мало чому не поступається попереднім проектам Profitcentr мало чому не поступається попереднім проектам. Завдань, листів і серфінгу також дуже багато. Найбільш активні користувачі можуть зловити більше 100 посилань щодня. Якщо заходити на проект тільки вранці і ввечері, то буде доступно близько 50 посилань. Мінімальної суми на висновок немає, але в автоматичному режимі можна виводити не більше 30 рублів на добу. Більші суми переводяться вручну. Є можливість виведення грошей відразу на мобільний телефон.

  Більш докладно про те, який можливий заробіток на кліках Яндекс Грошей і WebMoney, а також, як можна заробляти на кліках більше, читайте в статті «Як почати заробляти на кліках».

  Заробіток на кліках WebMoney

  Заробіток на кліках WebMoney доступніший, ніж Яндекс Грошей, оскільки цю платіжну систему використовують абсолютно всі чесні системи активної реклами. Найкращим сайтом для заробітку WebMoney на кліках вважається Wmmail.

  Wmmail  працює вже більше 8 років Wmmail працює вже більше 8 років. З серфінгом на сайті трохи складно. Посилання з'являються на початку кожної години, але не всі встигають по ним клікнути, так як користувачів на сайті величезна кількість, тому кожну годину вдається переглянути не більше 1-2 посилань. Листи надсилають в акаунт, але, якщо Ви їх не прочитаєте протягом 2-х днів, вони зникнуть, і Ви нічого не заробите. Виплати проводяться в wmz. Прочитання одного листа коштує від 0.009 $ до 0.035 $, перегляд сайту в серфінгу - 0.009 $ до 0.025 $. На цьому сайті більше популярний заробіток на виконанні завдань.

  Globus-Inter  відрізняється від всіх попередніх проектів Globus-Inter відрізняється від всіх попередніх проектів. Оплата проводиться в wme (євро). Заробіток Вебмані тут здійснюється майже автоматично. Для цього треба встановити програму на комп'ютер або на мобільний пристрій з операційною системою Android. Програма працює сама, але підтвердження перегляду здійснюється вручну. Цим вона відрізняється від SocPublic Agent. Мінімальна сума для виведення становить 0.5 wme. Виплати проводяться вручну.

  Починати заробляти Яндекс Гроші і WebMoney на кліках рекомендується саме на цих проектах. В нашої wiki-базі Ви знайдете опис ще кількох проектів, на яких можна заробити WebMoney і Яндекс Гроші на кліках. Вони дещо слабше, описаних вище, але, як додаток до основних проектів цілком підійдуть.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ