На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  CTO RankActive показує, як побудувати свій власний SEO програмного забезпечення

  1. Але як ми знаємо, з чого почати і що залишити?
  2. Розкажіть нам трохи про ваш фон. Що спонукало вас розробити ваше програмне забезпечення SEO?
  3. Яку роль відіграє API у розробці інструментів SEO?
  4. Скільки часу знадобилося, щоб зняти RankActive з землі?
  5. Чи є UI / UX важливим для програмного забезпечення SEO?
  6. Як ви знайшли потрібних людей для розробки та запуску програмного забезпечення?
  7. З якими викликами ви зіткнулися на ранніх стадіях розвитку?
  8. Як ви вижили у високо конкурентному середовищі? Є так багато SEO постачальників програмного забезпечення,...
  9. Чи існують маркетингові стратегії, які ви б рекомендували нашим читачам?
  10. І останнє питання. Може хто-небудь побудувати програмне забезпечення SEO? Які поради ви давали б...

  Грудень

  Веб затоплений інструментами, які обіцяють полегшити роботу SEO експертів і цифрових маркетологів. Можливо, ви чули про Google Analytics, SEMrush, Moz, RankActive і безліч інших інструментів, які допомагають впоратися з платним пошуком, SMM, маркетингом електронної пошти та SEO. Деякі з цих рішень є безкоштовними, в той час як інші стягують величезні суми грошей.

  Тим не менш, іноді ви не отримуєте того, що шукали, або просто не хочете платити за це. Саме тоді ви почнете думати про розвиток вашого програмного забезпечення SEO.

  Але як ми знаємо, з чого почати і що залишити?

  Ми звернулися до справжнього фахівця з цього питання: Євгена Воробйова, головного технічного директора компанії RankActive , провідний SEO платформи з більш ніж 400 активних користувачів.

  Ми запитали Євгенія про процес розробки програмного забезпечення SEO, який, на диво, виявився складнішим, ніж здається на перший погляд.

  Ми запитали Євгенія про процес розробки програмного забезпечення SEO, який, на диво, виявився складнішим, ніж здається на перший погляд

  Розкажіть нам трохи про ваш фон. Що спонукало вас розробити ваше програмне забезпечення SEO?

  Ми почали наш бізнес в 2009 році, коли SEO індустрії все ще перебували у зародковому стані. Це було безпосередньо перед початком більш жорстких правил щодо якості контенту та ключових слів поряд з надмірною оптимізацією. Тоді всі, здавалося, дотримувалися практики чорного капелюха. Проте ми передбачали суттєві зміни в алгоритмі Google і створили Areanda, одну з перших SEO агентств у цій частині світу. Відмовившись перейти на перемогу з великими тенденціями, ми вилетіли і запевнили успіх нашого малого стартапу.

  Я придумав ідею про рангове програмне забезпечення після років використання рішень третіх сторін. Я зрозумів, що нам буде потрібно більше, ніж ринок може дати нам за прийнятну ціну. Ми повинні були перейти від неефективних і дорогих інструментів і розробити власне програмне забезпечення для відстеження рангу, яке б відповідало нашій бізнес-моделі. У той же час, ми повинні були задовольнити потреби налаштовуваного та гнучкого програмного забезпечення для видобування даних SERP, аналізу трафіку конкурентів і отримання даних ключових слів у верхній частині Google Adwords.

  Таким чином, ми побудували внутрішній інструментарій SEO, який згодом став популярним продуктом. Сьогодні у нас більше 400 активних користувачів RankActive , і це число швидко зростає.

  Яку роль відіграє API у розробці інструментів SEO?

  Ну, API відіграє тут значну роль, це в основному ядро ​​будь-якого програмного забезпечення. Ідея полягає в тому, щоб ваше програмне забезпечення розмовляло безпосередньо з Google. Проте, Google не продає свій API, тому вам потрібні зовнішні "важелі", щоб витягти дані з SERP і проаналізувати їх.

  Можна використовувати різні API для різних цілей. Наприклад, є Google Analytics.js що дозволяє відстежувати взаємодію на сайті користувача, Bing's API веб-пошуку для отримання інформації з SERP, і так далі, і так далі.

  Тим не менш, багато постачальників API роблять величезні прибутки, встановлюючи високі ціни. Вони стягують велику суму за кожен виклик API, який ви робите, і дуже обмежуєте кількість дзвінків. Швидкість обробки також залишає бажати кращого.

  Ми вибрали DataForSEO, тому що їхні рішення є найбільш відповідними для потреб нашого бізнесу. Маючи найдоступніші API, вони дозволяють запитувати результати кілька разів для певного завдання. Ми можемо відправити до 1000 запитів за хвилину, що дуже суттєво. Більш того, швидкість їх обробки набагато краща в порівнянні з іншими постачальниками API, оскільки в DataForSEO вони не використовують проксі-сайти в класичному сенсі. Натомість існує кілька джерел даних, які допомагають диверсифікувати отримання даних і повертати результати, специфічні для певного місця розташування.

  Дозвольте мені зрозуміти це прямо. API, які використовують звичайні проксі, повертають результати у сирому HTML, разом з captchas і всіма непотрібними даними. Чим більше ви використовуєте такий API, тим більше "сміття" ви отримаєте. В основному такі рішення - це величезна грошова яма: ви платите гроші за гігабайти непотрібних даних, а не за необхідні результати. На відміну від цього, DataForSEO стягує плату за результати, тому вони гарантують, що гроші вкладаються в корисні дані.

  Інша річ, про яку потрібно подумати, це якісь дані, які потрібні для вашого проекту. Наприклад, деякі з них задоволені рейтингами, а інші шукають дані про ключові слова, такі як щоденні покази, CPC, обсяг пошуку та ін. DataForSEO забезпечує всебічні рішення для різних цілей.

  Не в останню чергу, що нам не довелося створювати будь-які проекти, кампанії і робити всі ці додаткові кроки для інтеграції з DataForSEO. Їх API можна інтегрувати за допомогою декількох простих кроків, що дозволяє зосередитися на розвитку нашої системи.

  Скільки часу знадобилося, щоб зняти RankActive з землі?

  Ну, нам знадобилося близько року важкої роботи, щоб розробити ядро ​​нашого першого продукту - Rank Tracker. Потім ми витратили б кілька місяців на роботу з UI та UX.

  Чому нам так тривало? Ну, по-перше, перше, розробка програмного забезпечення не є місцем для зрізання кутів. Ви повинні переконатися, що все працює гладко, і система заздалегідь стабільна. Більше того, ми повинні були розвивати наш API, який, мабуть, був найважчою частиною плану.

  Тільки щоденне зберігання рейтингу TOP30 за 1000 ключових слів у Google створює неймовірні обсяги даних у реляційній базі даних, що вимагає десятки серверів і сотень жорстких дисків.

  Якби ми сьогодні розробили таку ж систему, було б набагато простіше. У вас є десятки готових API і всі ці обчислювальні фреймворки (наприклад, Apache Spark). Це допомагає скоротити погоню і істотно скоротити час розробки. Я б сказав, що ефективний API і Spark можуть звести до мінімуму весь процес до 2-3 місяців.

  У той же час, це тільки у випадку, якщо ви будуєте програмне забезпечення відстеження рангу. Якщо ви хочете додати результати SERP, дані ключових слів, аналіз конкурентів тощо, час розробки, ймовірно, збільшиться в геометричній прогресії. Я думаю, що два-три роки самовідданої роботи були б більш реалістичними.

  Чи є UI / UX важливим для програмного забезпечення SEO?

  Користувальницький інтерфейс може здатися не таким вирішальним, коли програмне забезпечення призначене лише для внутрішнього використання. Ви завжди можете пояснити членам вашої команди, як взаємодіяти з платформою та отримати необхідні результати.

  Тим не менш, мати більшу картину завжди окупається. Що робити, якщо одного дня ви вирішите просунути ваше програмне забезпечення на ринок?

  У цьому випадку недостатньо зробити хороший робочий інструмент. Вона також повинна бути красивою і легко працювати. Те, що багато розробників програмного забезпечення не розуміють, це те, що користувачі не хочуть знати, наскільки велика архітектура. Вони хочуть продукту, який полегшить їхнє життя. Якщо користувачі не дізнаються, як взаємодіяти з вашим інструментом, вони не збираються читати ваш довідковий центр або дивитися відео-уроки. Вони просто почнуть шукати інше рішення проблеми.

  Як ви знайшли потрібних людей для розробки та запуску програмного забезпечення?

  Коли ми вирішили розпочати розробку наших інструментів SEO, було вже кілька талановитих програмістів. Тоді нам було достатньо побудувати архітектуру і доставити її як наше власне програмне забезпечення.

  Однак, якщо ми говоримо про інструмент, який буде конкурентоспроможним на ринку, зазвичай залучено багато людей. На різних етапах процесу розробки програмного забезпечення вам можуть знадобитися деякі з наступних навичок (або всі вони разом): головний технічний архітектор, спеціаліст з архітектури додатків, дизайнери інтерфейсу та UX, системні адміністратори, менеджер проектів, адміністратори баз даних та багато розробників програмного забезпечення.

  Як я знайшов усіх цих людей? Ну, краще задати запитання нашим менеджерам з персоналу

  З якими викликами ви зіткнулися на ранніх стадіях розвитку?

  Ну, кожен етап розвитку, кожна дрібниця є викликом. Головним питанням, однак, була розробка правильної архітектури. Для адаптації програмного забезпечення до зростаючої бази користувачів потрібна адекватна система масштабування.

  Дозвольте мені трохи пояснити це. Скажімо, ви намагаєтеся створити свого роду інструмент відстеження ключових слів. Це число викликів API поділено між цією кількістю користувачів. І тоді ваша база даних користувачів значно розширюється. Якщо в основі програмного забезпечення є погана архітектура, система згорнеться. Це питання, яке нас найбільше турбувало на ранніх стадіях розвитку RankActive.

  Інша річ, про яку варто думати - це підтримка клієнтів. Високоякісна команда підтримки допомогла нам виділитися серед конкурентів, але знову ж таки, було важко знайти потрібних людей для виконання роботи.

  Дізнайтеся більше про команду підтримки клієнтів за DataForSEO >>

  Як ви вижили у високо конкурентному середовищі? Є так багато SEO постачальників програмного забезпечення, що допомагає вам йти в ногу?

  Так, ринок є конкурентоспроможним. Нові програмні рішення SEO починають запускатися кожен місяць, і так само, як багато хто з них кидають м'яч.

  Що допомагає нам йти в ногу? Ми розробили більш вузьку нішу і зосередилися на декількох основних напрямках, де ми маємо конкурентні переваги. У випадку RankActive, є все необхідне для успішної кампанії SEO, тому повнота інформації, яку ми надаємо, є ключовою перевагою, яка допомагає нам залишатися попереду кривої.

  Чи існують маркетингові стратегії, які ви б рекомендували нашим читачам?

  Ми використовуємо як маркетингові стратегії вхідного, так і вихідного маркетингу. Ці дві повинні працювати взагалі.

  Тим не менш, вихідні стають все менш і менш ефективними протягом багатьох років. Люди вирішують творчі способи заблокувати наші листи. Більш того, це стає дорогим.

  Таким чином, я б рекомендував дізнатися про вхідний маркетинг і докласти більше зусиль у таких речах, як SEO, соціальні медіа та блоги.

  І останнє питання. Може хто-небудь побудувати програмне забезпечення SEO? Які поради ви давали б тим, хто вирішив піти по цій дорозі?

  Абсолютно. Талановиті розробники програмного забезпечення, як правило, робляться, а не народжуються. Питання в тому, скільки часу, грошей і зусиль ви готові вкласти, щоб побудувати солідний продукт. З іншого боку, це часто давно. Ви б витратили тисячі годин боротьби спочатку з розробкою вашого першого інструменту, а потім так само багато годин піде на отримання помилок.

  Якщо ви не можете вирішити, чи потрібно випустити своє програмне забезпечення для SEO або купити готове рішення, перевірте наш блог “ Buy vs Build SEO Software: Як вирішити?

  Що стосується моїх порад для новачків, то, перш за все, я рекомендую зосередитися на вузькому полі, що часто не враховується основними власниками ринку. Це можуть бути інструменти для пошуку довгого хвоста розмовних ключових слів або оптимізації голосового пошуку.

  Але як ми знаємо, з чого почати і що залишити?
  Що спонукало вас розробити ваше програмне забезпечення SEO?
  Яку роль відіграє API у розробці інструментів SEO?
  Скільки часу знадобилося, щоб зняти RankActive з землі?
  Чи є UI / UX важливим для програмного забезпечення SEO?
  Як ви знайшли потрібних людей для розробки та запуску програмного забезпечення?
  З якими викликами ви зіткнулися на ранніх стадіях розвитку?
  Як ви вижили у високо конкурентному середовищі?
  Чи існують маркетингові стратегії, які ви б рекомендували нашим читачам?
  Може хто-небудь побудувати програмне забезпечення SEO?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ