На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Чорне SEO - що за фрукт? І чому біле СЕО КРАЩЕ!

  1. Які методи відносяться до чорного СЕО?
  2. Клонування (маскування)
  3. Переспа ключових запитів
  4. малий контент
  5. Автоматично створений контент
  6. Системи обміну посиланнями
  7. неявні перенаправлення
  8. Doorway Pages (Дорвеи)
  9. Створення шкідливих сайтів (фішинг)
  10. Нижче наведено список офіційних прикладів з довідки Google:
  11. Чи може мій сайт бути підданий чорному СЕО?
  12. Чому клієнти вибирають Black Hat SEO?

  В індустрії SEO є два основні підходи до процесу позиціонування

  В індустрії SEO є два основні підходи до процесу позиціонування. Ми ділимо їх на White SEO Hat (WHS) і Black Hat SEO (BHS). Перший з них повністю відповідає посібникам веб-майстрів Google, а другий - недоцільним, особливо якщо ми хочемо довгострокового ефекту.

  Дії BHS можуть призвести до санкцій Google - це ручне покарання, накладене Rater або алгоритмічним фільтром. Якщо в разі першого штрафу нам буде повідомлено про це, і навіть його джерело буде вказано нам, у другому випадку до нас не надійде підтвердження.

  Налаштування фільтру на нашому сайті може привести до зменшення числа трафіку і сторінки в результатах пошуку за певною фразі або групі, або навіть всіх виразів. Використання технологій Black Hat також може привести до видалення сторінки з індексу, відсутності обходу окремих підлеглих роботами, а також до втрати PageRank.

  Які методи відносяться до чорного СЕО?

  Нижче я спробую показати і описати, чому деякі дії над сайтом в процесі позиціонування можуть сприйматися як недоцільні.

  Клонування (маскування)

  Він полягає в представленні іншого контенту, структури або URL-адрес пошуковим роботам, ніж ті, які переглядає користувач, який відвідує веб-сайт. Прикладом такого маскування може бути, наприклад, відображення анімації з використанням флеш-пам'яті або зображень тільки для користувачів і тільки контент для роботів.

  Cloacking також відображає додаткові тексти або ключові слова, якщо клієнт користувача представляє себе як пошукова система.

  Переспа ключових запитів

  Іншими словами, «маса ключових слів», яка полягає в заповненні сайту ключовими словами неприродним чином, щоб поліпшити становище сайту щодо певних виразів. Вони часто відображаються у вигляді списку, що перераховується після десяткового дробу, повністю не пов'язаної з контентом (зазвичай це кінцеві рядки, бічні панелі або інші місця на сторінці). На додаток до ключових слів при заповненні ключового слова, також мають право: розмістити блок тексту зі списками міст і провінцій, набираючи список чисел без відношення до контенту і часта поява тих же слів або фраз в тексті.

  малий контент

  Погане вміст - це, в основному, штучно створені сторінки, що не мають значення для користувача, які неприродно збільшують доменний сайт, тобто кількість сторінок пошуковим роботом. Такі сайти часто містять багато ключових слів, але у них немає цінних повних текстів (наприклад, є одна пропозиція на сторінці, в нижньому колонтитулі або бічній панелі є ключові слова після десяткового дробу), або вони копіюються з іншого сайту, тому вони не мають цінності для користувача. Всі сторінки, які не мають значення, можуть бути відібрані як спроба маніпулювати ранжированием.

  Тексти повинні забезпечувати найбільшу цінність для користувача, вони повинні бути експертними і вичерпувати предмет і містити природні прояви ключових фраз.

  Автоматично створений контент

  Вміст, створене інструментом, неприродно і сильно насичене ключовими словами, і їх головна мета - вплинути на рейтинг. Алгоритми Google все більше і більше точні, тому вони навчилися знаходити шаблони і розпізнавати такий контент.

  Нижче наведені приклади:

  • текст, перекладений автоматичними інструментами і опублікований без попередньої перевірки людиною;
  • текст, що згенерував з використанням автоматичних процесів, наприклад, ланцюгів Маркова;
  • текст, створений з використанням автоматизованих методів вибірки або обробки;
  • текст, створений шляхом копіювання вмісту стрічки Atom / RSS або результатів пошуку;
  • об'єднуючи контент з інших сайтів без додавання достатньої контенту або додаткових функцій.

  Джерело цитування: довідка з пошукової консолі: автоматично створений контент.

  Приховування вмісту і елементів в коді

  Приховування посилань, контента або інших елементів коду веб-сайту для управління ранжируванням сприймається як діяльність чорного сео. Під приховуванням мається на увазі:

  • використовуючи білий текст на білому тлі,
  • розміщення тексту під зображенням, елемент блоку HTML,
  • розміщення текстів за межами екрану шляхом маніпулювання полями в стилях CSS,
  • приховуючи посилання через дуже маленькі якірні тексти.

  використовуючи білий текст на білому тлі,  розміщення тексту під зображенням, елемент блоку HTML,  розміщення текстів за межами екрану шляхом маніпулювання полями в стилях CSS,  приховуючи посилання через дуже маленькі якірні тексти

  Системи обміну посиланнями

  Хоча в Донецьку системи обміну посиланнями і раніше популярні, їх використання за кордоном практично нульове і дуже ризикована. Наші західні сусіди дізналися про це, коли все веб-сайти на основі SWL отримали санкції, а з ними веб-сайти, що пропонують системи обміну і їх резервні об'єкти.

  Google групує посилання з обмінних систем в цілому, тому що він розглядає всі посилання, які можуть вплинути на позицію в результатах. Сама система обміну посиланнями включає в себе:

  • покупка або продаж посилань,
  • великомасштабний обмін в формі «поділіться моєї посиланням, і я поділюся з вами»,
  • велика кількість спонсорованих статей,
  • гостьові статті на інших сайтах, які мають велику кількість виразів в тексті прив'язки,
  • автоматизація в створенні / отриманні посилань.

  покупка або продаж посилань,  великомасштабний обмін в формі «поділіться моєї посиланням, і я поділюся з вами»,  велика кількість спонсорованих статей,  гостьові статті на інших сайтах, які мають велику кількість виразів в тексті прив'язки,  автоматизація в створенні / отриманні посилань

  неявні перенаправлення

  Хоча сам Google явно заохочує використання переадресації, ви повинні бути обережні і використовувати їх тільки в виправданих випадках, таких як зміна вашого домену, зміна URL-адреси під сторінки або прив'язка декількох сторінок до однієї.

  Використання перенаправлення, яке може вплинути на ранжирування сторінки, буде отримано негативно. Це той випадок, коли робот бачить вміст сторінки за бажаним адресою, і користувач перенаправляється на зовсім іншу під сторінку.

  Також вважається неявним використання такого перенаправлення для користувачів мобільних пристроїв, де, на відміну від користувачів настільної версії, відбувається перехід на домен, що містить спам.

  Doorway Pages (Дорвеи)

  В іншому випадку перехідні сторінки, тобто створені для того, щоб зайняти високі позиції в результатах пошуку і привести до абсолютно різних сторінок. Там може бути більше таких типів сайтів, вони можуть привести до проміжних сторінок, які не так корисні, як цільова сторінка.

  Приклади сторінок переходу:

  • використовуючи кілька доменних імен і перенаправляючи їх на одну послугу,
  • сайти, орієнтовані на конкретні регіони або міста, які ведуть користувачів на один сайт,
  • сторінок, створених для створення корисних або релевантних частин веб-сайтів,
  • аналогічні сторінки, схожі на результати пошуку.

  використовуючи кілька доменних імен і перенаправляючи їх на одну послугу,  сайти, орієнтовані на конкретні регіони або міста, які ведуть користувачів на один сайт,  сторінок, створених для створення корисних або релевантних частин веб-сайтів,  аналогічні сторінки, схожі на результати пошуку

  Створення шкідливих сайтів (фішинг)

  Якщо програмне забезпечення сайту не працює належним чином, що означає маніпулювати його контентом, завантажувати файли на комп'ютер користувача і запускати їх без його відома - цей тип дій буде сприйматися як несумісний з рекомендаціями для веб-майстрів Google.

  Нижче наведено список офіційних прикладів з довідки Google:

  • зміна позиції вмісту на сторінці або маніпулювання їм, щоб при натисканні користувачем на певну посилання або кнопку відбувалася заміна іншою частиною сторінки;
  • вставка нових оголошень або спливаючих вікон на веб-сайтах, а також перетворення існуючих оголошень в інші, або просування або установка програмного забезпечення, яке працює таким чином;
  • прикріплення небажаних файлів до даних, які користувач хоче завантажити;
  • встановлення зловмисного програмного забезпечення, троянів, шпигунських програм, реклами або вірусів на комп'ютер користувача;
  • зміна домашньої сторінки браузера користувача або пошук параметрів без його згоди.

  Зловживання розширеними тегами

  Це один з нових моментів в керівництві, тому що самі мітки стали більш популярними порівняно недавно. Ці теги призначені для того, щоб допомогти роботам розпізнавати певні елементи сторінки, поміщаючи відповідні мітки в окремі контейнери. Через зловживання Google означає:

  • позначаючи ті ж елементи різними маркерами (пропонується використовувати їх окремо),
  • маркування елементів, прихованих від користувача.

  [Відправлення автоматичних запитів в Google [Відправлення автоматичних запитів в Google

  Google не надає автоматичні запити, т. Е. Відправляє запити без дозволу. Відправлення таких запитів несумісна, оскільки вона поглинає систему і виконується зовнішнім програмним забезпеченням, а не пошуковою системою.

  Відправлення таких запитів несумісна, оскільки вона поглинає систему і виконується зовнішнім програмним забезпеченням, а не пошуковою системою

  Група цих запитів включає в себе всі запити, які повинні перевіряти, як даний сайт або веб-сайт потрапляє в результати пошуку, тобто: штучне пінгування, примусове сканування сторінки роботом або неприродна спроба підвищити CTR.

  «Злом SEO»

  Це елемент, який збирає кілька дій зі списку вище. Він включає в себе ін'єкцію шкідливих програм через діри безпеки в полярних системах CMS, які створюють штучні веб-сайти, переслані на інший сайт.

  Google намагається протидіяти таким атакам, так недавно - якщо ваш домен перевірений в інструменті Search Console, і ви використовуєте одну з популярних CMS, наприклад, WordPress або Joomla, ви отримаєте повідомлення про оновлення Google намагається протидіяти таким атакам, так недавно - якщо ваш домен перевірений в інструменті Search Console, і ви використовуєте одну з популярних CMS, наприклад, WordPress або Joomla, ви отримаєте повідомлення про оновлення.

  спам

  Одним з офіційних рад Google є помірна активність користувачів, особливо контент, який вони публікують. Я говорю конкретно про повідомлення на форумі і коментарях, які можуть включати посилання з прив'язкою до фрази на інші веб-сайти. Це корисно знати, для вжиття заходів після отримання ручного штрафу за спам на сайті.

  Чи може мій сайт бути підданий чорному СЕО?

  Відповідь на це питання не однозначний, тому що до кожного випадку слід підходити індивідуально. Це, безумовно, простіше, коли мова заходить про зміни, пов'язані з сайтом, і про отримання ручного штрафу. Це чіткий сигнал, який несумісний з рекомендаціями на сайті. Ми присвятимо кілька днів реалізації цих змін, і після позитивного розгляду ми також отримаємо повідомлення про повернення. У разі негативної відповіді необхідно внести зміни в силу.

  Ситуація виглядає гірше, якщо ви отримуєте алгоритмічний фільтр - ми ніколи не впевнені, що це було накладено або з якої причини Ситуація виглядає гірше, якщо ви отримуєте алгоритмічний фільтр - ми ніколи не впевнені, що це було накладено або з якої причини. Єдине, що нам залишається, це аналіз попередніх дій і досягнутих в даний час позицій на веб-сайті та оцінка яких могла мати негативний вплив. Як наслідок, якщо у нас є така можливість, всі дії, які вважаються неприродними, повинні бути усунені або повинні бути отримані природні фактори, такі як природні акції або рух в соціальних мережах, для «видалення поганих слідів».

  Пам'ятайте, однак, що, якщо ваш сайт отримав фільтр, потрібно багато часу, щоб вибратися з нього і зажадає багато роботи. Тому іноді останній засіб і можливість отримання більш швидкого результату - це зміна домена з відключенням від попередньої історії - перезапуск всіх дій. Однак це рішення повинно бути добре розраховано, що більш вигідно.

  Чому клієнти вибирають Black Hat SEO?

  На це питання, безумовно, багато відповідей, але, на мій погляд, в основному через:

  • ціни - діяльність дешевше, тому що багато елементів автоматизовані,
  • швидкий ефект - в більшості випадків посилення активності дає ефект швидше, але виразно протягом коротшого часу,
  • немає візуальних змін - часто діяльність чорного seo відбувається без будь-яких змін на сайті або відбуваються зміни, так що тільки пошукова система може їх бачити,
  • немає необхідності в підтримці клієнтів - в основному це стосується доставки таких матеріалів, як фотографії або технічні дані для копірайтера.

  Чому біле SEO краще?

  Головним аргументом, який говорить про WHS, є довгостроковий ефект. Ризик раптової втрати результатів, досягнутих нами цими методами, дуже низький. Однак майте на увазі, що Google і Yandex з кожним оновленням алгоритму прагне усунути процес позиціонування, тому використання BHS може невдовзі не принести навіть короткого початкового ефекту.

  Які методи відносяться до чорного СЕО?
  Чому клієнти вибирають Black Hat SEO?
  Які методи відносяться до чорного СЕО?
  Чи може мій сайт бути підданий чорному СЕО?
  Чому клієнти вибирають Black Hat SEO?
  Чому біле SEO краще?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ