На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Ціни - Розкрутка сайту. Пошукова оптимізація сайту. Просування сайту, інтернет реклама сайту

  надаємо гарантії
  Ми гарантуємо результати своєї роботи, будь то перша трійка, п'ятірка або десятка Гугла. Якщо ресурс з якого-небудь запитом не виходить на замовлені позиції вчасно, що малоймовірно, гроші за просування сайту по даному запиту повертаються.

  Ви платите тільки за реальний результат!
  Ви оплачуєте вартість наших послуг з пошукової розкручуванні сайту тільки за той період часу, коли ваш сайт знаходиться на першій сторінці пошукової системи. Наприклад, якщо сайт знаходився в ТОП-10 за обраним Вами ключовим словом 15 днів з 30, то і оплачуєте Ви тільки половину вартості його просування. 3. Ви оплачуєте просування сайту тільки тоді, коли він з'явився на першій сторінці найпопулярнішою в Україні пошукової системи.
  Згідно з рейтингом пошукових систем http://index.bigmir.net/se, Google.com.ua дає близько 67% переходів української аудиторії і є найпопулярнішою пошуковою системою в Україні. Тому, ми вважаємо розкрутку сайтів вдалою тільки в тому випадку, коли Ваш інтернет ресурс виходить на першу сторінку Google.com.ua. Навіть якщо Ваш сайт з'явився на перших сторінках інших пошукових систем, але не з'явився в Google.com.ua, то Ви нічого не платите за рекламу в Інтернеті.
  Звертаємо Вашу увагу, що платна розкрутка сайтів проводиться по всіх популярних пошуковиків - Google.com.ua, Yandex.ua, Bigmir.net, Meta.ua.

  Ви оплачуєте послуги з просування сайту тільки при досягненні конкретного, заздалегідь наміченого результату.
  Ми працюємо за схемою, коли за кожне ключове слово, що виводить Ваш сайт в ТОП-10 і приносить більший приплив клієнтів і відвідувачів, призначається певна ціна. Як правило, багато агентств, що спеціалізуються на рекламі в Інтернеті, пропонують на розгляд загальну суму за розкрутку сайту по всіх вибраних клієнтом ключовими словами, так зване абонентське обслуговування. У таких випадках може мати місце ситуація, коли найбільш рейтингові запити не вийдуть в ТОП-10, а Ви будете платити за просування сайту по тим запитам, які практично не приносять Вам відвідувачів. При нашій схемі роботи реклама в Інтернет за такими запитами проводиться безкоштовно, як бонус для наших клієнтів.

  Скільки коштує

  В даний час наша компанія орієнтована на надання повного комплексу послуг з просування інтернет-сайтів, який включає в себе:

  • Підбір ключових слів, за якими буде проводитися просування вашого сайту.

  • Аудит і оптимізацію сайту - обов'язковий початковий етап.

  • Організацію контекстної рекламної кампанії, яка дасть блискавичний результат у вигляді збільшення активності користувачів на сайті.

  ... і включає в себе всі перераховані вище етапи.
  Послуги надаються після передоплати за поточний місяць.

  Обов'язковою умовою нашої співпраці буде договір надання послуг, в якому прописуються фінансові гарантії результату з нашого боку!

  Замовивши просування сайту у нас, Ви отримаєте:
  01. Приємне спілкування, консультації з питань пошукового просування в будь-який час за тел., E-mail або ICQ
  02. Чіткі гарантії, прописані в договорі
  03. Щомісячні докладні звіти
  04. Професійний та адекватний підхід

  У нас: безкоштовно отримати просування сайту, і бачачи реальні результати, оплачувати подальше просування, або відмовитися, н е витративши нікопейкі.

  -------------------------------------------------- ----- У них: вже заплатити передоплату 200 $ -300 $ і чекати результатів. Є ризик втратити ці гроші, або отримати завищену ціну. Проведіть самостоя- тельно аналіз компаній і їх цін.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ