На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Бігун (Begun) - контекстна реклама в Рамблері

  1. Знайомство з «Бігун» -ом
  2. Вигідний «Бегун»-сервіс
  3. «Бігун» -Переваги

  Реклама в Інтернеті, як і сама всесвітня павутина, сьогодні навіть для самого «непросунутого» користувача предмет буденний і звичний Реклама в Інтернеті, як і сама всесвітня павутина, сьогодні навіть для самого «непросунутого» користувача предмет буденний і звичний. Контекстне напрямок віртуального маркетингу стало одним з найбільш інструментів просування за рахунок значного охоплення аудиторії потенційних споживачів і порівняно невеликій вартості. Адже платити доводиться не за площу або час розміщення. А за «клік», тобто кількість входжень на сайт з посилання, розміщеної в контексті. Плюс можливість самостійно регулювати бюджет. «Бігун» - один з найавторитетніших за віком і напрацьованої клієнтської бази сервісів вітчизняного виробництва для розміщення контекстної реклами в Інтернеті.

  Знайомство з «Бігун» -ом

  Якщо вам знадобилася контекстна реклама на Рамблер, вибирайте легкий і доступний шлях через «Бігун». Ось уже понад дванадцять років ця система обростає новими відомими в інтернет-колах партнерами, серед яких Google, Mail, Yandex, а також соціальні мережі. В добу аудиторія «Бігун» -а становить приблизно 12 мільйонів користувачів.

  Одне з видатних якостей сервісу «Бегун» це наявність центру аналітики. Щодня його співробітники проводять огляд і докладний аналіз усього ринку віртуальної реклами. Завдяки цьому своїм партнерам і клієнтам сервіс пропонує досконаліші маркетингові інструменти і можливості. Наприклад, використання в формуванні стратегії просування продукту або послуги таких показників, як географічне розташування, стать і вік потенційної аудиторії користувачів.


  Сервіс «Бігун» став частину однієї з найбільших медіа-компаній в Росії Rambler & Co. Холдинг, який об'єднав недавно активи декількох ТОВ, серед яких «Стрічка», «Рамблер-Ігри», «Рамблер Інтернет Холдинг» та інші, вийшов на позицію лідера за охопленням в російській мережі. В місяць його аудиторія досягає сорока тисяч чоловік.

  Вигідний «Бегун»-сервіс

  «Бігун» це не тільки вигідний і зручний сервіс для рекламодавців. Заробляють на співпрацю і вебмастера, які надають в користування власні майданчики. Для цього достатньо мати сотню відвідувачів за день і позитивну статистику результативних звернень. Крім того, «Бігун» працює з рекламними агентствами не тільки в Росії, але і в ПАР, Китаї і ще більше десятка країн.

  Привабливо співпрацю з «Бігун» по ряду факторів. Це лояльні умови для вступу до лав партнерів сервісу, великий потенціал бази рекламодавців, яка щодня поповнюється, вигідні фінансові пропозиції.

  Замовника реклами цікавить в першу чергу результативність від розміщення будь-якого виду реклами в інеті. У цьому плані «Бігун» стоїть на найпривабливіших позиціях. За рахунок партнерства з найбільшими провайдерами на віртуальному російському просторі, в тому числі і Рамблер, а також великий дилерської мережі, сервіс дає кожному рекламодавцеві ефективне просування продукту або послуги.

  «Бігун» -Переваги

  Контекстна реклама на Рамблер, а також інших Інтернет-партнерів сервісу «Бегун» працює з хорошою віддачею, так як має адресний напрямок. Вибір майданчиків для розміщення здійснюється з урахуванням корисних умов: геопозіція, віковий показник, підлогу потенційного споживача. Тобто охоплення аудиторії реклами розміщеної через «Бігун» це не просто цифри відвідуваності, це показник якісної аудиторії.

  Якщо Ви хочете просунути свій сайт через контекстну рекламу, але не знаєте, як це зробити, скористайтеся нашим зручним сервісом управління контекстною рекламою Rekmala. Рекмала доступна і для новачків, і для професіоналів. Дотримуйтесь простим інструкціям. І створюйте успішні рекламні кампанії для Вашого бізнесу!

  запустити просування

  Читайте також:

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ