На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Apple відмовляється від партнерської програми для просування додатків з App Store »Security-Corp.org


  Однією з найбільш обговорюваних новин останнього тижня виявилося рішення Apple переглянути умови партнерства зі сторонніми джерелами, які залучають на маркет трафік. Першого серпня тисячі розробників і обзорщіков отримали лаконічне лист-повідомлення від адміністрації:

  Thank you for participating in the affiliate program for apps . With the launch of the new App Store on both iOS and macOS and their increased methods of app discovery , we will be removing apps from the affiliate program . Starting on October 1st, 2018, commissions for iOS and Mac apps and in-app content will be removed from the program. All other content types (music, movies, books, and TV) remain in the affiliate program.


  Спасибі за Вашу участь в партнерській програмі для додатків. Унаслідок запуску нової версії App Store як на iOS, так і на macOS і поліпшення методів виявлення ми виключаємо додатки з партнерської програми. Починаючи з 1 жовтня 2018 року комісія за iOS, Mac програми та IAP контент не виплачуватиме в рамках програми. Всі інші типи контенту (музика, фільми, книги, телевізійні передачі) як і раніше залишаються задіяні в програмі.


  Суть співпраці полягала в тому, що власники особистих сайтів або блогів могли розмістити на своєму ресурсі посилання на продукти компанії і отримувати невеликий відсоток з кожної покупки, якій посприяли, перенаправивши клієнта на маркет. Наслідки цього рішення, ймовірно, непрямим чином торкнуться дуже багатьох.
  знизила розцінки тільки для інаппов . Проте, прецедент все-таки був, і вже на підставі цього можна було зробити висновок, що партнерська програма стала втрачати рентабельність.
  Поліпшення методів виявлення, на які посилається Apple в своєму листі - це процес, який також був запущений близько року тому. У вересні минулого року вийшов iOS 11, де серед іншого було представлено радикально новий дизайн магазина App Store. Одне з основних відмінностей від старої версії полягала в значному розширенні рекомендаційної складової. Адміністрація стала витрачати набагато більше зусиль і простору на екрані на те, щоб звернути увагу користувачів на найдостойніші продукти. До класичних топ-чартів додалися добірки з різними тематиками, минущі прапори «Гра дня» і «Додаток дня», а також особлива колонка з невеликими щоденними статтями від редакції, де жваво і цікаво розповідається про командах і проектах. Восени такий же вигляд придбає і Mac App Store на macOS Mojave, що стане завершальним штрихом для нової політики.
  Разом з тим, Apple стала виявляти значно більше інтересу до прямого діалогу з розробниками. На сайті з'явилася сторінка з запрошенням до співпраці і особливою формою зв'язку для бажаючих потрапити на перші шпальти. Як швидко з'ясувалося, зроблено це було не просто заради формальності: редакція дійсно реагує на те, що їй надсилають. Шанси потрапити в фічерінг і отримати сплеск інсталл у середнього розробника значно підвищилися .
  Уже в перші півроку нова система стала показувати результати . Незважаючи на те, що переважна більшість користувачів як і раніше виходить на потрібні їм товари через внутрішній пошук на сайті, кількість завантажень завдяки рекомендаціям зросла з 10 до 15%, що, якщо розглядати середні значення по всіх категоріях, поставило їх на друге місце серед джерел трафіку. Сторонні реферали стали відставати - саме це, можливо, і визначило їхню долю.

  Динаміка відсотка завантажень через внутрішні переходи
  Отже, причини відмови від виплат партнерам досить прозорі. Яких же слід очікувати наслідків?
  Найсерйозніший шкоди понесуть, очевидно, ті, хто займався складанням рекомендацій на професійній і напівпрофесійної основі: від автономних блогерів-обзорщіков до великих видань з цілим штатом співробітників - таких, як, скажімо, TouchArcade, головний редактор якого виступив з песимістичним офіційною заявою . Їх послуги не стають незатребуваними, але перестають приносити стабільний прибуток. З відходом зі сцени Apple Miscrosoft Store залишається єдиним великим магазином додатків, що пропонує комісію за переходи. Відповідно, як передрікає TouchArcade, багато рекомендаційні ресурси не зможуть утриматися на плаву.

  Складно прочитати це якось інакше, ніж «якщо раніше ми визнавали за роботою сторонніх редакцій якусь мікроскопічну цінність, то тепер перестали її бачити взагалі». Чесно кажучи, я не маю ні найменшого уявлення, що тепер буде з TouchArcade. Навіть у найважчі часу і після найнесподіваніших поворотів, які ми пережили з індустрією, ми завжди могли розраховувати на дохід від партнерської програми Apple - і це логічно, адже ми приводили до них масу покупців. Не знаю, який можна зробити з цього всього висновок, крім того, що Apple вирішила показати середній палець сайтам на кшталт TouchArcade і AppShopper, які багато років популяризували App Store і гри на iOS.
  - Елі Ходеп, головний редактор ігрового порталу TouchArcade


  В якійсь мірі постраждають і розробники - в першу чергу, інді-розробники, для яких перекриття навіть побічної каналу грошових надходжень може мати серйозні наслідки. Але мова йде не тільки про втрату прямого джерела прибутку для тих, хто отримував комісію за посилання на особистому сайті. Більш фундаментальна проблема полягає в тому, що через скорочення числа майданчиків співпрацю із засобами масової інформації в Інтернеті стане утруднено.
  Як згадувалося вище, на відміну від обзорщіков, розробники отримують від нової політики Apple свого роду компенсацію: розширені можливості просування на маркеті. Однак один ресурс навряд чи зуміє покрити всю різноманітність форматів, яке до сих пір пропонувала Інтернет-медіа, не кажучи про те, щоб забезпечити точне таргетування, якого можна було досягти, відбираючи майданчики з відповідною аудиторією. До того ж, хоча на поточний момент виявити явні тренди ще складно, не викликає сумніву, що у Apple є своя думка щодо того, які ніші стоїть висвітлювати, а які - обходити стороною. Утопія з рівними шансами для всіх команд малоймовірна.
  Якщо ж говорити про користувачів нова політика призведе, в першу чергу, до того, що Інтернет стане для них менш поліфонічним. Хоч би якого рівня досягла рекомендаційна система Apple, вона завжди буде представляти точку зору конкретної корпорації зі своїми інтересами та амбіціями. Інші ж групи і індивіди втрачають стимул пропонувати альтернативний погляд у вигляді глибокого аналізу продуктів на регулярній основі. Якщо огляди перетворяться в немонетізіруемое хобі, багато відомих серед геймерів і IT-ентузіастів майданчики припинять існування, а з ними розпадуться і відповідні спільноти. Найбільш похмуро налаштовані представники бачать в прагненні Apple монополізувати «громадська думка» загрозливі наміри, ті ж, хто менше схильний до теорій змови, просто оплакує пласт Інтернет-культури, який, можливо, йде зараз в минуле.Яких же слід очікувати наслідків?
  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ