На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Аналіз 40 плагінів SEO WordPress

  1. Топ 40 плагінів WordPress для SEO
  2. SEO Плагіни позиціонування позашляховиків
  3. 1 WordPress SEO від Yoast
  4. 2 Все в одному SEO Pack
  5. 3 Остаточний SEO
  6. WordPress і SEO плагіни для ваших посилань
  7. 4 SEO Smart Links
  8. 5 Перевірка непрацюючих посилань
  9. 6 Прості URL-адреси
  10. 7 404 Перенаправлення
  11. 8 Менеджер посилань
  12. Плагіни WordPress для оптимізації зображень
  13. 9 Розмийте його
  14. 10 SEO дружні зображення
  15. 11 Прості розміри зображень
  16. 12 Відновлення ескізів
  17. WordPress SEO плагіни для оптимізації сайту
  18. 13 Мапи сайту Google XML
  19. 14. Все в одному Схема Різні фрагменти
  20. 16 SEO Facebook коментар
  21. 17 Карта сайту Google XML для відео
  22. 19 SEO репортер
  23. 20 Tynt прозорливість Worpdress
  24. Плагіни WordPress для огляду та перевірки SEO
  25. 21 TPC! Використання пам'яті
  26. 22 Переглядач пам'яті
  27. 23 Тема перевірки
  28. 24 W3c Перевірка авторизації
  29. Плагіни WordPress для швидкості сайту
  30. 25 BJ Lazy Load
  31. 26 Cloudflare
  32. 27 Статистика Google Page Speed
  33. 28 Lazy віджет-навантажувач
  34. 29 Js і Css оптимізатор
  35. 30 Модуль продуктивності P3
  36. 31 Загальний кеш W3
  37. 32 Оптимізація бази даних після видалення ревізій
  38. Розблокувати останні 8 плагінів SEO з Tweet
  39. WordPress SEO плагіни для соціальних мереж
  40. 33 Старий пост
  41. 34 Аналітика соціального доступу
  42. 35 Digg digg
  43. SEO плагіни для оптимізації вмісту
  44. 36 Контроль вмісту SEO
  45. 37 InboundWriter
  46. 38 WP Місцевий SEO
  47. 39 Коробка дій Magic
  48. 40 Соціальний шафка
  49. Найголовніше - не Плагіни, це ви

  Сьогодні ми представляємо вам цю колекцію плагінів, яку ми використовуємо в нашому SEO класі курсу WordPress. Завдяки цим 40 додаткам ви можете виконувати багато функцій для поліпшення позиціонування пошукової системи. WordPress - дивовижна позиція в Google, і ці 40 плагінів є найкращою демонстрацією.

  Один з багатьох причин, чому ви використовуєте WordPress , безумовно, це великий об'єкт, який дає вам зробити SEO завдання і веб-позиціонування Один з багатьох причин, чому ви використовуєте WordPress , безумовно, це великий об'єкт, який дає вам зробити SEO завдання і веб-позиціонування. Без WordPress ви повинні знати досить програмування, щоб мати можливість робити все це. Для інших контент-менеджерів у вас також є плагіни, які полегшують SEO оптимізацію, але WordPress є платформою для позиціонування пошукових систем.

  Наш клас 6 з Практичний курс WordPress Ми присвячуємо його повністю SEO і позиціонування пошукових систем за допомогою WordPress. Цей клас також застосовується в Онлайн курс WordPress , і в ньому ми пояснюємо наступні 40 плагінів SEO, які ми ділимо з вами сьогодні. Сподіваюся, ви знайдете їх корисними

  Топ 40 плагінів WordPress для SEO

  Ми хотіли б поділитися з вами цими 40 плагінами, які ми вибрали як найбільш важливі для того, щоб ваш веб-ресурс був готовий. Потім вам доведеться виконувати багато завдань і вправ з додатками, не всі вони встановлені і зараз. Я постараюся пояснити, як їх використовувати і чому це допоможе вам у SEO. Все, що я зв'язав з офіційною сторінкою WordPress, щоб ви могли побачити більше деталей і завантажити їх безкоштовно. Якщо ви знаєте про будь-який інший плагін, який може принести користь SEO, ми запрошуємо вас залишити її в коментарях. Звичайно, ми всі робимо хорошу колекцію.

  SEO Плагіни позиціонування позашляховиків

  Ці перші 3 плагіна охоплюють багато функцій для поліпшення позиціонування SEO. Потрібно, щоб у вас був один з них, але тільки один. Ви не можете мати більше одного, тому що вони несумісні і виконують ті ж самі функції.

  1 WordPress SEO від Yoast

  SEO WordPress компанії Yoast є, мабуть, найбільш часто використовуваним модулем в WordPress і одним з найбільш повноцінних. Після встановлення панель адміністрування для редагування запису буде повністю змінена. Тепер ви можете додати заголовок мета і опис цілі для кожної статті та сторінки. Ви також можете вказати своє ключове слово та переглянути, якщо ви використовуєте достатньо назв, жирних шрифтів і зображень. Простий спосіб оптимізувати ваші статті. Ви також маєте інші функції оптимізації структури вашого сайту, наприклад, створення нондексу на певних сторінках, налаштування постійних посилань, відправлення мап та перегляд внутрішніх посилань. Весь пакет SEO .

  2 Все в одному SEO Pack

  Все в одному SEO пакет також є одним з найбільш використовуваних модулів. Rivalizes з Yoast за те, що кращий плагін WordPress для SEO . Її функції дуже схожі, за винятком того, що в редакторі статті та сторінки не існує стільки функцій. Він працює також дуже добре, і ви можете вибрати один або інший в залежності від сумісності з вашим шаблоном. Треба мати на увазі, що деякі шаблони вже мають функції SEO, і, як правило, доцільно деактивувати їх, якщо ми встановимо будь-який з цих 3 плагінів.

  3 Остаточний SEO

  SEO Ultimate є третім найбільш повним позашляховим плагіном SEO. Його використання стає все більш популярним завдяки новим інструментам. Він працює так само, як і попередні, а також має функцію виявлення помилок 404 і налаштування переадресацій, а також іншої мітки у форматі багатих ( Rich Snippets ).

  WordPress і SEO плагіни для ваших посилань

  У цій категорії ми згруповані плагіни WordPress, які допоможуть вам правильно мати всі вхідні посилання та внутрішні посилання. Таким чином, ви не втратите відвідування, ви зв'яжете свої статті, і ви будете слідувати сторінкам, які пов'язують вас.

  4 SEO Smart Links

  Цей плагін WordPress допомагає автоматично розміщувати внутрішні посилання на вашому сайті. Ви можете вибрати ключові слова, які ви хочете зв'язати зі своїми кращими статтями. За допомогою цього можна підвищити рівень відмов і передати повноваження та розташування найстаріших сторінок новим. Це хороша стратегія, щоб зробити це і вручну, але це простіше.

  5 Перевірка непрацюючих посилань

  Цей плагін перевіряє всі ваші публікації та сторінки та попереджає вас, якщо ви знайдете посилання, яке не працює. Це буде дуже корисно, оскільки Google базується на посиланнях і не любить сторінки з непрацюючими посиланнями . Він також попереджає вас, якщо зображення недоступне та не завантажується.

  6 Прості URL-адреси

  Цей плагін дозволяє створювати персональні посилання на своєму веб-сайті на інші сторінки та відстежувати їх. У вашому меню з'явиться новий розділ, де можна зберегти та переглянути статистику кожного посилання на іншу сторінку. Це хороший варіант замість використання Bit.ly або іншого методу для вимірювання кліків ваших посилань.

  7 404 Перенаправлення

  Цей плагін дуже необхідний, оскільки він збирає всі 404 помилки, які з'являються на вашому сервері. Це візити, які надходять на адресу, яка не існує. Дуже поширеним є те, що багато хто виходить з часом, і ми повинні переадресовувати їх на інші сторінки. Таким чином, ви не пропустите візит і передайте позиціонування, яке могло б мати це посилання. Таким чином, дуже зручно працювати з перенаправленнями, зручніше, ніж з файлом .htaccess вашого сервера. Важливе значення для веб-сайтів більше одного року.

  8 Менеджер посилань

  З цим плагіном ви зможете мати віджети посилань, які були в попередніх виданнях WordPress. Це все ще дуже простий спосіб покласти важливі посилання на всі сторінки вашого сайту. Ви можете обмінюватися посиланнями, хоча мало і ретельно не карайте вас.

  Плагіни WordPress для оптимізації зображень

  Зображення є ключовим моментом у веб-позиціонуванні. Це речі, які найбільше важать на сторінці, і Google хоче швидких сторінок. І Google не розуміє їх, тому що читає і зберігає тільки текст. Ось чому ви повинні бути обережні з його розміром, вагою і описом.

  9 Розмийте його

  Smush це дуже простий плагін, який дозволяє зменшити вагу зображень під час завантаження або в будь-який час. Вони не змінюються в розмірах, а в стисканні. Для Інтернету, так багато мільйонів кольорів не є необхідними, і людське око не помічає різниці. Це покращить швидкість завантаження вашого веб-сайту. Основний плагін.

  10 SEO дружні зображення

  Google не розуміє зображення, тому дуже важливо, щоб у ньому містилися опис та альтернативний текст. Якщо у вас є багато для заповнення, ви можете використовувати цей плагін, який автоматично заповнює всі описи з назвою статті. Принаймні ви більше не будете мати зображень без опису та використовувати ключові слова кожної статті.

  11 Прості розміри зображень

  Інша проблема з зображеннями полягає в тому, що вони масштабуються. Це означає, що вони завантажені більше, ніж вони показані, тому це велика втрата часу. Залежно від вашого шаблону, це може бути великою проблемою. Використовуйте інструмент Gtmetrix для попередження цієї помилки. Рішення полягає в тому, щоб зробити мініатюри WordPress точним розміром мініатюр, які використовує ваш шаблон. Ви можете вибрати кілька розмірів і переконатися, що ви завжди завантажуєте зображення вказаного розміру.

  12 Відновлення ескізів

  Цей плагін ідеально доповнює попередній. Інший дозволяє нам змінювати розміри ескізів, і він відтворює всі мініатюри з новими розмірами . Таким чином, ви можете легко адаптувати всю вашу бібліотеку зображень до найбільш використовуваних розмірів у вашому шаблоні.

  WordPress SEO плагіни для оптимізації сайту

  У цьому розділі ми зібрали велику кількість плагінів WordPress, які допомагають надати кращу структуру сайту. Ви будете добре поінформовані Google про всі ваші сторінки та проіндексовані файли, і ви уникнете дублювання вмісту.

  13 Мапи сайту Google XML

  Карта Google XML sitemap допоможе вам створити нову мапу сайту кожного разу, коли ви публікуєте щось нове. Карта сайту - це схема порядку всіх сторінок. Це допомагає Google швидко індексувати та переглядати їх. В Інструментах Google для веб-майстрів ви зможете дізнатися, чи оновлюється ваша мапа сайту за запитом Google.

  14. Все в одному Схема Різні фрагменти

  Цей плагін буде показувати багаті формати в Google. Це особи, які ви бачите, наприклад, у Google. Це допомагає виділити більше і збільшити відсоток кліків. Ви також можете отримати зірочки в Google, або адреси, або логотипи, або багато інших можливостей.

  15 Автори

  Автори дозволяють налаштовувати автора Google і обличчя в результатах пошуку. Він також працює дуже добре, якщо на вашій сторінці є різні автори, і ви хочете показати в Google інше обличчя для кожного автора. Це іноді дає несумісність, так само, як якщо б автор писав на багатьох сторінках як автор, визнаний Google. За допомогою цього плагіна завжди відображається посилання та позиціонування Google Author. Google все частіше враховує, хто пише кожну статтю, відповідно до позиціонування своїх попередніх статей. Ви бачите, як ваш автор займає місце в Уторкан .орг

  16 SEO Facebook коментар

  Цей плагін дозволяє імпортувати коментарі, зроблені на Facebook, про цю URL-адресу. На вашому веб-сайті з'являться два поля для коментарів, на яких ви побачите справжні та коментарі з Facebook. Це хороший спосіб інтегрувати два канали та отримати більше коментарів у мережі.

  17 Карта сайту Google XML для відео

  Це відео створює файл позиціонування для кожного встановленого відео . Це дозволить відображати відеозображення в результатах пошуку та розміщувати нову URL-адресу самого відео без статті чи чогось іншого. Це відмінний спосіб перейти на Google як Youtube , а також розмістити два URL, статтю та інше відео.

  18 WP Touch

  Якщо ваш шаблон не адаптується або не реагує , користувачі, які відвідують вас з мобільного, навряд чи триватимуть довго на вашій сторінці. Це знизить середнє значення, яке дуже важливо для Google, щоб дізнатися, чи ця сторінка цікава чи ні. WP touch допомагає вирішити проблему, поки ви не поліпшите свій шаблон. Створіть копію свого сайту, щоб вона виглядала добре на мобільних пристроях. Єдиним є те, що дизайн дуже загальний і не схожий на ваш оригінальний.

  19 SEO репортер

  Цей плагін відстежуватиме вас за місцем розташування для кожного ключового слова. Ви введете результати пошуку, які ви хочете, щоб учень вивчав і пошукову систему для їх вимірювання. Кожні три дні ви оновлюєте дані, і ви можете бачити прогрес, якщо ви йдете вгору або опускаєте позиції в різних результатах Google. Важливе значення для вимірювання вашої роботи і результатів у SEO та веб-позиціонування.

  20 Tynt прозорливість Worpdress

  Цей плагін означає, що коли хтось копіює щось з вашого веб-сайту, коли ви його вставляєте, додайте посилання на оригінальну статтю . Таким чином ви отримаєте більше посилань з сайтів, які копіюють вас. Ви також отримаєте деякі не копіювати те, що ви дуже добре, щоб мати оригінальний контент, а не дублювати.

  Плагіни WordPress для огляду та перевірки SEO

  Ці плагіни слугуватимуть вам для перегляду декількох аспектів, корисних для SEO. Ви переконаєтеся, що ваш вихідний код не має помилок і що ваш сервер працює відмінно.

  21 TPC! Використання пам'яті

  Цей плагін вивчає використання пам'яті в установці WordPress. Це особливо цікаво, коли ви тестуєте плагіни, і ви хочете побачити, скільки пам'яті вони споживають, і якщо вони значно уповільнюють сторінку. Ви можете встановити сповіщення електронною поштою, коли є піки використання пам'яті.

  22 Переглядач пам'яті

  Дуже використовується плагін з тією ж функцією, що і попередній. Ми бачимо відкриті процеси нашого WordPress і пам'ять, що використовується кожним ресурсом. Це дозволяє нам закрити кожен плагін в режимі реального часу, щоб побачити час відгуку.

  23 Тема перевірки

  Перевірка теми перевіряє код шаблону на наявність помилок, несумісностей або застарілих фрагментів коду WordPress. Шаблони старіють, якщо вони використовують шорткоди, які WordPress оновлює та покращує. Використовуючи цей плагін, він повідомляє вам, якщо деякі команди WordPress краще адаптувати. Він також слугує для того, щоб переконатися, що ваш шаблон відповідає мінімальним вимогам.

  24 W3c Перевірка авторизації

  W3c є основним органом, який регулює та сприяє використанню інтернет- програм . За допомогою цього плагіна ви можете пройти один з найважливіших інструментів і дізнатися, який html, css і php код ви можете оновлювати і покращувати на своїх сторінках. Google оцінює дуже позитивно, що ваш веб-сайт запрограмований правильно і сумісний у більшості пристроїв і ситуацій.

  Плагіни WordPress для швидкості сайту

  Google прагне запропонувати нам великий досвід роботи в Інтернеті. Якби інтернет був поганий і повільний, ми б використовували його менше. Ось чому Google вважає за краще показувати швидкі сторінки, а найповільніші не рекомендують їх у своїх пошукових системах. Слідкуйте за швидкістю своїх сторінок, і Google багато вас полюбить.

  25 BJ Lazy Load

  Цей плагін примушує завантажувати вміст, коли вони є видимими для користувача. Це запобігає завантаженню на початку і покращує час завантаження . Це допоможе вам, якщо на вашій сторінці використовується багато плагінів і зображень, а для відображення вмісту потрібно лише кілька секунд, навіть якщо вони ще не завершені.

  26 Cloudflare

  Cloudflare є найбільш використовуваним CDN і настійно рекомендується для забезпечення стабільності та безпеки на вашому сервері . CDN постійно копіює ваш сайт і показує його відвідувачам, а не показуючи ваш сервер. Це гарантує, що "ваш сервер" буде на 100% доступного часу, а також будь-яка проблема безпеки. Вони також пропонують вбудовану службу кешування. Перш за все, це буде корисно для SEO, якщо ваш сервер не дуже швидко, і ви можете поліпшити час відгуку з CDN.

  27 Статистика Google Page Speed

  Цей плагін використовує інструмент Google Page Speed, щоб дати вам поради та рекомендації, щоб полегшити вашу сторінку. Google надає вам оцінку від 0 до 100, і в помилках він розповідає, як їх виправити. Основний плагін для періодів, в які ви адаптуєтеся і виправляєте ваш сайт, щоб бути швидшим і ефективним.

  28 Lazy віджет-навантажувач

  Вона дозволяє вибрати найважчі віджети для завантаження лише тоді, коли вони відображаються читачем. Віджети соціальних мереж зазвичай займають багато часу для підключення до Twitter або Facebook, і це найкращий спосіб блокувати завантаження на початку. З попередніх плагінів пам'яті ви можете побачити, які плагіни краще відкласти завантаження.

  29 Js і Css оптимізатор

  JavaScript вашої сторінки зазвичай є найважчими файлами. З зображеннями вони являють собою файли, які найбільше цікавлять вас світлими. Цей плагін дозволяє збирати декілька Javascript в одній і / або оптимізувати код. Це дуже корисно, щоб зробити менше запитів на сервер, просто викликати java, і час завантаження буде менш важким. Спробуйте різні конфігурації і переконайтеся, що всі ефекти і кнопки вашої сторінки працюють.

  30 Модуль продуктивності P3

  Це плагіни плагінів. Це робить вивчення продуктивності всіх встановлених плагінів , так що ви можете побачити, скільки ресурсів кожен споживає і як довго вони сповільнюють сторінку. Важливо допомогти вам вибрати лише необхідні плагіни. Маючи багато встановлених плагінів, це не добре, і з цієї колекції 40 вам доведеться вибирати ті, які дійсно використовують найменше, і сповільнювати користувача. Якщо вони є адміністрацією, вони можуть сповільнити внутрішню панель, але це не впливає на SEO.

  31 Загальний кеш W3

  Є сотні плагінів Caché, але найчастіше використовується W3 Total Cache. Кеш - це копія елементів вашої мережі, яка зберігає браузер читача. Це означає, що є елементи, які вам не потрібно знову завантажувати, тому що ви вже зберегли їх . Дуже важливо сьогодні мати швидкий веб-сайт. Усі браузери підтримують кешовану копію. Цей плагін також стискає вашу сторінку в gzip , що робить її ще швидшою. Єдиним недоліком є ​​те, що вам доведеться звикнути до спорожнення кешу після великих змін на вашому сайті. Інакше може здатися, що нічого не зміниться.

  32 Оптимізація бази даних після видалення ревізій

  Цей плагін організовує та видаляє оновлення ваших баз даних , а також зменшує простір на сервері. Ви також можете оптимізувати бази даних, щоб стиснути їх і зайняти менше. Якщо ваш сайт дуже новий, це не важливо, але якщо ваш сайт має декілька років, то база даних багато важить. База даних постійно пропонує інформацію, і це відмінна ідея, щоб вона була оптимізована для поліпшення часу відгуку.

  Розблокувати останні 8 плагінів SEO з Tweet

  Якщо ви потрапили сюди, я сподіваюся, ви знайдете це корисним. Якщо так, то, мабуть, ви не відмовляєтеся поділитися цим SEO плагін Керівництво з вашими послідовниками. Тепер ви спочатку побачите категорію плагінів, яка допоможе вам отримати посилання в соціальних мережах . Одним з них є цей плагін, який я зараз використовую для блокування вмісту в обмін на твіт. Я працював, чи не так? We Потім ми бачимо категорію плагінів для оптимізації вмісту . Це допоможе вам виправити ваші статті, назви, ключові слова та порожні або повторювані поля. Велике спасибі за обмін.

  [sociallocker id = "6699"]

  WordPress SEO плагіни для соціальних мереж

  Google дуже цінує дані про те, скільки разів певна URL-адреса була доступна в соціальних мережах. Вона не враховує нічого іншого в мережах і враховує їх майже так, ніби вони є посиланнями з будь-якої сторінки. Люди роблять роботу безкоштовно для Google, говорячи, що нам подобається і що ми твітуємо. Google показує, що нам найбільше подобається. Для цього буде дуже необхідно розробити хорошу стратегію в соціальних мережах для хорошого позиціонування.

  33 Старий пост

  Цей плагін твітує вашу статтю випадковим чином кожний певний час. Можна вибрати діапазон годин і категорії елементів, які потрібно включити. Це дуже корисно, щоб продовжувати твітувати всі ваші статті і додавати більше твітів і ретвітів до лічильника кожної URL-адреси. Я не рекомендую автоматизувати багато або всі ваші публікації, але якщо ви можете змінювати деякі автоматичні з іншими оригіналами.

  34 Аналітика соціального доступу

  За допомогою цього плагіна ви зможете побачити, скільки разів кожен запис і кожна сторінка спільно використовуються в соціальних мережах . З панелі публікацій ви можете легко побачити його і вивчити, які з них потребують більшої кількості акцій, щоб краще позиціонувати. Ви можете створювати кампанії на певних соціальних мережах для менш поширених URL-адрес у кожній соціальній мережі.

  35 Digg digg

  Ви повинні заохочувати читачів до обміну вмістом у соціальних мережах . Це відбувається саме через те, що ви розповідаєте, своїми словами, а також за допомогою інструментів і кнопок, які полегшують його. Цей плагін встановить ліву бічну панель за допомогою кнопок соціальних мереж, які ви вирішите. Якщо ви читаєте це на комп'ютері, це панель, яку ви бачите зліва на цьому веб-сайті. Великий, якщо ви використовуєте його! 😉

  SEO плагіни для оптимізації вмісту

  Оптимізація тексту ваших статей і сторінок буде мати важливе значення для позиції в певних результатах. Ви будете знати, що ви повинні поставити ваші ключові слова в назви ... це найважливіше! Але крім того, що існує більше факторів, таких як щільність слів, жирні літери, субтитри, зображення ...

  36 Контроль вмісту SEO

  Цей плагін WordPress перевіряє, що немає порожніх описів і назв . Також перевірте, що у вас немає внутрішнього дубльованого вмісту. Це дуже часто трапляється, і ви ненавмисно використовуєте ті ж абзаци тексту на декількох сторінках. Я також рекомендую писати реферат для кожної публікації, і тому той самий текст не буде показано на сторінці вашого блогу та статті.

  37 InboundWriter

  Цей плагін дає вам рекомендації щодо фраз і ключових слів для використання, пов'язаних з вашим текстом. Також вивчайте, якщо ви зосереджені на ваших ключових словах і де їх розмістити. Трохи в підгузках на кастильській мові.

  38 WP Місцевий SEO

  Додайте на сторінки багаті формати, щоб відображати географічні результати в Google. Додайте видимі дані до карт Google для своїх статей, категорій і зображень. Вона також дозволяє легко додавати Google Maps вікна певної адреси на ваш сайт.

  39 Коробка дій Magic

  Box Magic Action буде служити вам, щоб отримати абонентів з різними вікнами і закликами до дії. Однією з забутих частин SEO є перетворення. Тому що це перше в Google, якщо ви не продаєте або конвертувати пізніше, марно. Електронна пошта є єдиним безпечним способом контакту з вашими читачами та потенційними клієнтами. Вона також буде аудиторією, що цікавиться змістом, який ви пропонуєте, і будуть готові поділитися своїм цінним вмістом, якщо це дуже добре. Вона працює з Mailchimp і Aweber , найбільш поширеними поштовими службами.

  40 Соціальний шафка

  Цей плагін є той, який я використовував, щоб приховати останні 8 плагінів SEO . Коли ви написали твіт, ви показали вміст. Він може працювати дуже добре, щоб заохотити ваших читачів до обміну своїми статтями. Якщо у вас є currado впевнений, що вони роблять це щасливим. Це єдиний плагін всього, що не є безкоштовним, вартістю 17 євро. Тим не менш, це дуже цікаво. Краще за все це панель статистики, де можна побачити, скільки людей розблокували вміст. Він дає нам дані з кожним днем, представлені в графі, і кожній спільній статті.

  Найголовніше - не Плагіни, це ви

  SEO в основному базується на дотриманні ряду стандартів юзабіліті, пропонуючи дійсно хороший контент для користувачів, що дає їм можливість залишатися на сторінці протягом тривалого часу, а також мати спільний доступ і посилання на соціальні мережі та веб-сторінки SEO в основному базується на дотриманні ряду стандартів юзабіліті, пропонуючи дійсно хороший контент для користувачів, що дає їм можливість залишатися на сторінці протягом тривалого часу, а також мати спільний доступ і посилання на соціальні мережі та веб-сторінки. Тоді, як ви бачили, є ще багато трюків . Я тут багато розповідав вам ... але це головне і найголовніше.

  Якщо ви хочете знати більше SEO трюків , тут я написав 75 SEO кроків для поліпшення вашого позиціонування , Пам'ятайте, що пропозиція вмісту неймовірної цінності є найкращим секретом. Сподіваюся, ви спробуєте скористатися цими плагінами і допомогти вам у Google . Ми в Росії Курс WordPress ми встановлюємо їх і спробуємо їх усіх, але запам'ятайте, потім видаліть ті, які ви не збираєтеся використовувати. І якщо ви дійсно зацікавлені в SEO і хочете дізнатися все про позиціонування пошукової системи, ви можете тренуватися заняття в класі або онлайн Що ми маємо для вас у класі CM.

  Чи знаєте ви будь-який інший плагін, який допомагає SEO в будь-якому випадку? Чи використовували ви будь-який з них, щоб покращити своє позиціонування? Вам потрібна допомога для встановлення однієї? До іншого, велике спасибі за читання і обмін.

  [/ sociallocker]

  Аналіз 40 плагінів SEO WordPress

  5 (100%) 7 голосів

  Я працював, чи не так?
  Чи використовували ви будь-який з них, щоб покращити своє позиціонування?
  Вам потрібна допомога для встановлення однієї?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ