На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Актор і режисер Кирило Плетньов відкриє в Казані форум «Час кіно»

  (Казань, 5 серпня, «Татар-інформ»). IV Всеросійський форум «Час кіно» пройде в Казані з 5 по 11 вересня. Форум відкриється показом дебютного повнометражного ігрового фільму «Жги!» Кирила Плетньова в кінотеатрі «Мир», а також творчою зустріччю з автором. Про це повідомила прес-служба Казанського міжнародного фестивалю мусульманського кіно.

  Продюсер Рубен Дишдишян (телесеріали «Доктор Живаго», «Брати Карамазови», «Золота Орда») розповість в цей день про просування фільмів на рейтингових федеральних каналах.

  Як повідомили організатори, цьогорічний форум буде присвячений особливостям кінопоказу в Росії і за кордоном. Життєвий цикл фільму - це не тільки зйомки, але також дистрибуція - промоушн, ​​реклама, PR, вибір шляху просування фільму.

  Життєвий цикл фільму - це не тільки зйомки, але також дистрибуція - промоушн, ​​реклама, PR, вибір шляху просування фільму

  Учасниками (спікерами) форуму стануть А.Шахрохі (Іран), А.Веебер (Естонія), О.Міллі (Туреччина), М.Вучковіч (Сербія) та інші продюсери, які поділяться досвідом кінопоказу в їх країнах. Один з провідних прокатників фестивального короткого метра Росії, фахівець компанії «Утопія Пікчерз» Мері Юфіт виступить з лекцією «Чому б не Оскар?».

  Найбільший промоутер російських картин на міжнародні фестивалі, керівник компанії FestAgent Іван Золотухін відповість на питання, яке хвилює всіх молодих режисерів: «Чому мене не беруть на фестивалі?».

  Також лекції та майстер-класи освітнього форуму будуть присвячені важливим темам: «Утопія короткого метра», «Чому мене не покажуть на ТБ?», «Сценарій, сценарій і ще раз сценарій», «Generation P: піар, просування, провокація». Очікується, що з майстер-класами виступлять продюсер, режисер, сценарист Олексій Петрухін, продюсер серіалу «Кухня» Руслан Татаринцев і інші.

  На форумі відбудеться «День казанських презентацій», де татарстанські режисери розкажуть про свої нові проекти, які перебувають в стадії виробництва, будуть підведені підсумки весняного пітчинг. Переможниця весняного сезону розповість про виконану роботу, покаже фрагменти готового фільму.

  Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

  Один з провідних прокатників фестивального короткого метра Росії, фахівець компанії «Утопія Пікчерз» Мері Юфіт виступить з лекцією «Чому б не Оскар?
  Найбільший промоутер російських картин на міжнародні фестивалі, керівник компанії FestAgent Іван Золотухін відповість на питання, яке хвилює всіх молодих режисерів: «Чому мене не беруть на фестивалі?
  Також лекції та майстер-класи освітнього форуму будуть присвячені важливим темам: «Утопія короткого метра», «Чому мене не покажуть на ТБ?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ