На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як зробити SEO Keyword Research

  1. Основи досліджень ключових слів
  2. SEO ключове слово дослідження крок за кроком - частина перша
  3. SEO ключове слово дослідження крок за кроком - частина друга
  4. Заключні поради

  Дослідження ключових слів є найважливішим кроком у будь-якій маркетинговій або оптимізаційній кампанії. Тому ви хочете серйозно сприймати цей процес. Коли ми проводимо дослідження ключових слів для клієнта, ми використовуємо наступний процес:

  • Крок 1. Мозковий штурм деяких ідей та тем ключових слів
  • Крок 2. Використовуйте інструмент ключових слів Google AdWords, щоб отримати додаткові ідеї
  • Крок 3: скористайтеся Soovle, Ubersuggest, відповідним вмістом, який ми знаходимо в Google, на Quora, на сайтах конкурентів і т.д.
  • Крок 4: Використовуйте інструменти конкурентного пошуку шпигунських слів, щоб знайти більше ідей для ключових слів
  • Крок 5. Напишіть наш гігантський головний список ідей для ключових слів у інструменті ключових слів Google AdWords, улюбленому інструменті для шпигунських ключових слів і інструменту складності ключових слів SEOMoz
  • Крок 6: Використовуючи доступні дані, призначте кожне ключове слово пріоритетом

  Перш ніж детально вивчити цей процес, давайте розглянемо деякі основні теорії досліджень ключових слів.

  Основи досліджень ключових слів

  Дослідження ключових слів є найважливішим кроком у будь-якій маркетинговій або оптимізаційній кампанії

  Визнання різних тем ключового слова може заощадити багато часу.

  Навчитися розпізнавати теми ключових слів - одне ключове слово може бути неймовірно складним, принаймні з точки зору маркетолога пошукових систем. Наприклад, "взуття" може мати десятки потенційних значень, більшість з яких істотно відрізняються:

  • Деякі з наших ключових слів "взуття" пов'язані з модними брендами, такими як "Allen Edmonds shoes" або "Toms shoes". Це люди, які шукають конкретну марку взуття
  • Інша можлива тема призначення / призначення - хтось шукає «туфлі для походів» або «боулінг взуття», ймовірно, шукає взуття, яка слугує певній меті.
  • Тема може бути автомобільною - пошук «гальмових туфель», швидше за все, не буде хтось, хто шукає щось носити на ногах
  • Тема могла бути конноспортивною - хтось міг би шукати «кінь для коня» для коня… АБО, вони могли б шукати гру з однойменною назвою.

  Точка? Значення ключового слова можуть різко змінюватися з додаванням або відніманням одного слова. Незважаючи на те, що відмінності у наведених вище прикладах є надзвичайно екстремальними, приклади, можливо, ілюструють, чому хороша ідея оцінювати список ключових слів тематично.

  Значення ключових слів можуть суттєво змінюватися за допомогою додавання або віднімання одного слова ... добре оцінити список ключових слів тематично.

  Визначити межі даних щодо обсягу ключових слів - Google та Spyfu (наш улюблений інструмент дослідження конкурентних ключових слів) оцінюють обсяг ключових слів. Важливим словом тут є "оцінки" - немає жодної гарантії, що будь-які дані щодо обсягу ключових слів, які ви побачите, будуть точними. Тому важливо встановити пріоритети ключових слів на основі більш ніж просто відносного обсягу.

  Зрозумійте концепцію комерційного наміру - коли деякі слова додаються до вашого головного ключового слова, - як слово «огляд» - вони вказують на те, що шукач, можливо, ближче до початку процесу покупки, ніж кінець. Зрештою, ви не шукаєте "supercharger відгуки" якщо не ви досі figuring що supercharger ви захочете купити.

  Інші ключові слова, такі як "знижка" або "купон", можуть вказувати на те, що шукач готовий купити сьогодні. Якщо, наприклад, ви шукаєте "код знижки Vortech supercharger", ви, ймовірно, отримали свою кредитну картку в руці.

  Крім того, хтось шукає ключові слова, такі як "інструкції" або "виправлення неполадок", ймовірно, не готовий до покупки. Більш вірогідним є те, що вони в даний час володіють даним продуктом і намагаються знайти допомогу.

  Більш вірогідним є те, що вони в даний час володіють даним продуктом і намагаються знайти допомогу

  Точка? Ключове слово - це вікно в комерційний намір пошукача. Якщо ваш пошуковий користувач використовує ключове слово з високою комерційною метою, вони готові купувати сьогодні. Якщо це ключове слово з низькою комерційною метою, вони можуть бути покупцями в майбутньому… або, можливо, вони не будуть.

  Запам'ятайте Варіанти регіональних і сезонних ключових слів - існує дивовижна кількість регіональних і сезонних змін у ключових словах. Ми виявили популярні пошукові терміни на східному узбережжі США, наприклад, які мали мало або взагалі не користувалися популярністю на Західному узбережжі (і навпаки). Шукач, який використовує ключове слово "святкова знижка" в США, ймовірно, шукає хорошу ціну на деякі різдвяні подарунки. З іншого боку, шукач, який використовує цю ж фразу в Європі, ймовірно, шукає хорошу ціну на відпочинок.

  Пам’ятайте: між ключовими словами існують регіональні та сезонні відмінності. Якщо ви не знайомі з регіоном та / або сезонами, які ви досліджуєте, результати дослідження ключових слів можуть мати великі помилки.

  SEO ключове слово дослідження крок за кроком - частина перша

  Мета в першій частині : знайти ключові слова, які мають відношення до вашого бізнесу, не турбуючись про те, як ці ключові слова можуть бути популярними, конкурентними чи доступними.

  Інструменти, які вам знадобляться : Excel, інструмент добору ключових слів Google AdWords, SpyFu (або подібний, необов'язковий) і Ubersuggest.org

  Час, необхідний : всього за годину, аж до півдня. Якщо це займе у вас більше, ніж півдня, ви, ймовірно, намагаєтеся зробити занадто багато досліджень відразу ... подивитися, якщо ви можете звузити свою увагу.

  1. Почніть зі створення списку 10-25 ключових слів, які, на вашу думку, є найбільш важливими. Цей перелік не повинен бути всеосяжним - це лише відправна точка.

  2. Далі, введіть ці ключові слова в Інструмент ключових слів Google AdWords і подивіться, які ідеї передає вам Google. Вибирайте та завантажуйте ключові слова, які ви вважаєте релевантними.

  ПРИМІТКА. На цьому етапі не варто турбуватися про вибір типу точного чи широкого типу відповідності - ви просто намагаєтеся отримати деякі ідеї.

  3. Не фокусуючись надто на томах, оберіть 5-10 ключових слів, які, на вашу думку, є особливо актуальними та цінними. Підключіть ці ключові слова до ubersuggest.org , а потім уважно перегляньте всі створені ключові слова.

  ПРИМІТКА. Якщо ви хочете бути ретельним, ознайомтеся з Soovle.com, який схожий на ubersuggest, але з деякими додатковими даними.

  4. Тепер, коли ви дивилися на ключові слова на деякий час, ви, мабуть, маєте кілька різних ідей. ТАК, продовжуйте кроки 1-3.

  5. Знову оберіть 5-10 ключових слів, які, на вашу думку, є особливо актуальними та цінними. На цей раз підключіть їх SpyFu (або подібний інструмент) і перегляньте список відповідних ключових слів.

  ПРИМІТКА. Крім того, хороша ідея знайти веб-сайти, які посідають одне або декілька ключових слів, і підключити ці сайти до інструменту підбору ключових слів.

  6. Виберіть 2 або 3 провідних конкурентів і скористайтеся інструментом "шпигунство ключових слів", щоб побачити, для яких ключових слів вони орієнтуються / ранжують. Перегляньте, чи можна знайти інші ідеї щодо ключових слів, які ви могли пропустити.

  7. При необхідності повторіть кроки 1-6.

  8. Купуйте собі латте - ви цього заслуговуєте.

  SEO ключове слово дослідження крок за кроком - частина друга

  Мета в другій частині - визначте пріоритети списку ідей для ключових слів, але не видаляйте нічого. Коли ви закінчите, у вас буде короткий перелік ключових слів, за якими ви бажаєте зайняти місце (і що ви можете розраховувати на ранжування), а також більш довгий список ключових слів, які можна використовувати для ідей і публікацій у блозі визначення пріоритетів.

  Інструменти, які вам знадобляться : Excel і інструмент складності ключових слів (перевірте Canirank.com , Moz.com і вільний, але обмежений інструмент searchbliss.com )

  Необхідний час : 1-2 години, залежно від того, наскільки швидко ви працюєте з Excel.

  До цього моменту слід визначити кілька десятків (або навіть декількох сотень) ідей щодо ключових слів, які мають відношення до вашого веб-сайту. Настав час визначити пріоритети.

  1. Використовуючи інструмент добору ключових слів Google AdWords (встановіть тип відповідності ключових слів на "точний"), настав час отримати деякі дані щодо обсягу базового ключового слова. Ви можете вирізати та вставити блок ключових слів у інструмент за один раз, а потім завантажити дані щодо обсягу пошуку для кожного блоку.

  Об'єднайте всі завантажені таблиці в один, а потім відсортуйте великий довгий список ключових слів за обсягом.

  2. Додатково вкажіть кожне з цих ключових слів у інструменті шпигунства за ключовими словами та порівняйте оцінку обсягу шпигунського інструменту з оцінкою Google. Якщо порівняти обсяги, можна врахувати усереднення номерів, запропонованих обома джерелами, якщо ви не хочете довіряти лише одній оцінці.

  3. Переглядаючи список ключових слів, відсортованих за обсягом (від найвищого до найнижчого), зосередьтеся на 20% і ігноруйте решту (поки що).

  4. Призначте 20% найкращого «комерційного балу», який може бути таким простим або складним, як ви хочете, щоб це було.

  Оскільки комерційні наміри або дуже легко оцінити, або їх важко оцінити, ми зазвичай використовуємо просту систему ранжирування. Ми надаємо ключовим словам високі комерційні цілі рахунок 3, ключові слова з низьким комерційним націлом - 1, а все інше - 2… але це ми.

  5. Використовуючи засіб складності ключових слів, визначте, наскільки важко це буде класифікувати за ключовими словами у списку. Кожен інструмент надає оцінку для кожного ключового слова, і ви хочете записати цю оцінку у свою таблицю.

  6. Спершу сортуйте ключові слова за труднощами, потім за обсягом пошуку та, нарешті, за комерційною оцінкою. Ви шукаєте:

  • Ключові слова, які легко оцінювати по відношенню до їх обсягу
  • Ключові слова, які мають високий комерційний намір по відношенню до їхнього рівня складності

  Сподіваємося, ви знайдете велику кількість ключових слів, які відповідають усім критеріям.

  Заключні поради

  Найкращі поради щодо ключових слів, які ми можемо запропонувати, це те, що ваші дослідницькі проекти за ключовими словами ніколи не повинні закінчуватися. Ви завжди повинні шукати нові ідеї щодо ключових слів у аналітиці вашого веб-сайту, на веб-сайтах конкурентів, у літературі та ін.

  Крім того, дослідження ключових слів вимагають ретельності та творчості. Якщо ви намагаєтеся зробити занадто багато відразу, ви отримаєте посередні результати. Таким чином, замість того, щоб намагатися знайти всі ключові слова, які могли б мати відношення до вашого бізнесу за один раз, просто зосередьтеся на одному аспекті вашого веб-сайту / бізнесу за один раз.

  Нарешті, зробіть дослідження ключових слів, перш ніж написати повідомлення в блозі, створити графіку, написати білу книгу, опублікувати білу книгу тощо. Якщо ви знаєте, які ключові слова використовують користувачі під час пошуку, ви зможете створити вміст, який використовує мовою, до якої цільова аудиторія зручна.

  Удачі!

  Точка?
  Точка?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ