На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як залучення користувачів впливає на SEO в світі після пінгвіна 4.0

  1. Клікніть через ставку
  2. Час на сайті та показник відмов
  3. Швидкість сайту
  4. Якість вмісту
  5. До вас

  Алгоритм Google Penguin вперше потрапив на сцену SEO в 2012 році. Пінгвін був революційним, оскільки відзначав перехід до оцінки змісту для читачів, а не для пошукових систем. Алгоритм викликав низьку якість вхідних посилань для негативного впливу на SEO-рейтинг сайту.

  Google продовжував розробляти алгоритм, використовуючи додаткові оновлення для пошуку в Інтернеті низькоякісних посилань. Це змусило чорні капелюхи SEO оптимізувати свої стратегії, щоб уникнути покарання Google.

  Тим не менш, деякі низькоякісні посилання вижили між оновленнями, тому що штрафні санкції були призначені лише на оновлення, що траплялося нечасто.

  Останнє оновлення Penguin від Google, Penguin 4.0, працює в режимі реального часу і ефективно закриває цю лазівку. З вересня 2016 року Google автоматично сканує якість нових вхідних посилань. За допомогою Penguin в режимі реального часу маркетологи повинні бути творчими у визначенні шляхів доповнення посилань, які більше не будуть підтримувати їх рейтинг.

  Найпотужніший спосіб доповнити дані зв'язку як фактор ранжування - це оптимізація показників взаємодії з користувачами. У цій статті ми розберемо п'ять показників, які використовують маркетологи для заповнення недійсними посиланнями.

  Клікніть через ставку

  Рейтинг кліків (CTR) - це одна метрика, яку Google поділяє з користувачами, незважаючи на надзвичайно потайливий алгоритм пошуку.

  Рейтинг кліків - це кількість натискань на результат пошуку, розділене на кількість показів (переглядів цього результату пошуку). Показник - це ще один спосіб позначити ймовірність того, що хтось відвідає веб-сайт за допомогою пошуку Google.

  SEO маркетологи дбають про CTR, тому що більш високий рейтинг кліків означає більше впливу на вміст. Збільшення експозиції дає користувачам більше шансів на участь, і це впливає на інші показники SEO.

  Щоб покращити рейтинг кліків, маркетологи повинні оптимізувати назву та опис мета, щоб залучити клік. Маркетологи зосереджують увагу на створенні переконливого метазаготівника (частиною результату пошуку) і мета опису (опис результату пошуку), щоб збільшити кількість кліків.

  Більш високий рейтинг дорівнює більшій видимості, а більш високий рейтинг кліків.

  A Дослідження 2016 року показало, що рейтинг на першому місці Google дає 30-відсоткову частоту кліків . Це число падає до 12 відсотків для третьої позиції, і менше ніж на 2 відсотки на десяту позицію.

  Видимість та КТП працюють циклічно, що легко використовувати. Високий CTR збільшує пошуковий ранг, але вимагає сильних метаданих. Сильні метадані збільшують видимість і, таким чином, збільшують CTR. За умовчанням поліпшення одного показника покращиться.

  Час на сайті та показник відмов

  Професіонали SEO використовують показник відмов і час на сайті для кількісної оцінки залучення веб-сайту, і як довго ця увага привертає увагу читача.

  Час на сайті - це виміряний час, який хтось витрачає на відвідання веб-сайту після переходу за посиланням Google. Це показник, який Google використовує для визначення того, наскільки корисним є сайт для пошуку користувачів.

  Якщо користувачі залишають сторінку лише через 5 секунд, Google визначає, що читачі не займаються, а тому надає веб-сайту нижчий рейтинг пошуку.

  SEO маркетологи боротися з цим, намагаючись залучити відвідувачів з сильним змістом в привабливий макет. Дивно, але 20-відсоткове збільшення простоти рішення призводить до 115-відсоткового збільшення ймовірності рекомендувати другу (позитивно сприймається вміст) .

  Цільові сторінки використовують спрощені проекти з захоплюючим, продуманим змістом, спрямованим на відправлення відвідувачів на інші сторінки веб-сайту. Маркетологи відстежують, наскільки успішними є ці цільові сторінки з тим, що викликається, сторінок, відвіданих на сайті.

  Високий час на сайті, як правило, супроводжується великою кількістю відвідуваних сторінок на сайті, і вказує, що вміст і дизайн працюють для залучення користувачів. Google бачить високий рівень залучення і визначає, що домен авторитетний і високої якості.

  Показник відмов працює так само, як і рейтинг кліків. Швидкість відмов визначає, наскільки швидко користувачі залишають веб-сторінку. Чим нижче показник відмов, тим краще, оскільки високий показник вказує Google, що веб-сторінка містить низьку якість.

  SEO-професіонали використовують високоякісний контент, щоб тримати читачів на веб-сторінці і повідомляти Google, що сайт гідний сильного рангу SEO.

  Швидкість сайту

  Сайт, який швидко завантажується, дозволяє користувачам швидше отримувати доступ до його вмісту. Швидкий доступ означає більше взаємодії.

  Google має заявив, що час завантаження на 2 секунди є граничним значенням для життєздатності веб-сайту електронної комерції .

  Це означає, що такі речі, як спалах, великі зображення та погана кодування, стоять на шляху залучення користувачів досить швидко, щоб вони могли доглядати.

  Чим швидше завантажується сторінка, тим більше шансів на залучення, і чим більше Google бачить веб-сайт як відповідний.

  Якість вмісту

  Інтернет створив середовище, в якому користувачі можуть займатися лише високоякісним вмістом. У цьому випадку якість означає читабельність і своєчасність.

  Чистота - це вміст, збалансований між авторитетними та дружніми для читача форматами. Читачі не хочуть читати матеріали підручника, але вони також вимагають певного рівня знань і навичок за статтю.

  Своєчасність пов'язана з тим, наскільки релевантним є вміст веб-сайту стосовно поточних подій, новинних сайтів тощо. Вічнозелені статті залишатимуться актуальними, незалежно від поточного або минулого часу.

  Вміст, який добре читається і є релевантним, є основою, яка дозволяє належним чином застосовувати інші показники, такі як час на сайті та показник відмов. Сильний вміст призводить до високої залученості, що, в свою чергу, повідомляє Google, що веб-сайт заслуговує високого рейтингу пошуку.

  Звільнення від Google низькоякісних посилань як стратегії SEO підштовхує маркетологів до стратегій взаємодії з користувачем, які доповнюють втрачений «сік зв'язку».

  До вас

  Як ви прагнете покращити свій SEO в світі після пінгвінів? Яка стратегія має найкращі результати для вас? Поділіться своїм досвідом у коментарях нижче.

  Яка стратегія має найкращі результати для вас?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ