На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як втратити найкращі рейтинги шляхом перенаправлення нового доменного імені на ваш сайт

  Чи може мій сайт краще зрівнятися з доменним ім'ям, багатим на ключові слова Чи може мій сайт краще зрівнятися з доменним ім'ям, багатим на ключові слова? Звичайно.

  Чи може мій сайт краще без ключового слова в доменному імені? Абсолютно.

  Я регулярно отримую такі запитання (або припущення). Якщо вашою метою є краще ранжування з новим ім'ям домену, що містить багато ключових слів, зверніться до моїх порад та перегляньте їх.

  Припустимо, ваш сайт був там протягом 6 місяців або більше, і ви припускаєте, з будь-якої причини, що ви можете отримати більш високий рейтинг пошукової системи, якщо ви використовували ключове слово у вашому доменному імені замість того, що у вас є. Таким чином, ви поспішаєте придбати keyword1.com, keyword2.com і keyword3.com. Зрештою, доменні імена дешево - більшу частину часу.

  Там немає нічого поганого в скупці доменних імен, але питання рейтингу з кількома доменними іменами приходять, коли вони вказали на ваш сайт таким чином, що не звучить технічно, викликаючи дублювання контенту, а іноді, зниження довіри Google до вашого сайту. Яке доменне ім'я має більше історії та довіри з вашим поточним доменним ім'ям або те, що ви тільки що купили?

  Загальні методи, які веб-майстри використовують для вказівки кількох доменних імен на веб-сервер, включають:

  • Зображення / маскування домену
  • Маскування домену
  • Псевдонім домену / псевдонім URL
  • Перенаправлення домену

  Зображення / маскування домену іноді називають доменом-покажчиком. Схоже, що це доменне ім'я, коли воно використовується в браузері, але це просто маска, що перекриває реальне доменне ім'я та його вміст.

  Приховування домену використовує фрейм або вбудований фрейм для відображення вмісту іншого сайту.

  Перенаправлення домену (також називається перенаправленням URL-адрес) вимагає перенаправлення всього трафіку, який надсилається через нове доменне ім'я, до основного доменного імені.

  Але, повернемося назад і подивимося на питання, які ви повинні розглянути, перш ніж приймати це рішення.

  1. Щоб обмежити плутанину, краще змінити назву марки (або компанії), щоб краще відобразити доменне ім'я, багате на ключові слова. Це може бути так само просто, як відтворення логотипу компанії, але ви можете проконсультуватися з клієнтською базою.

  2. Необхідно виконати технічну процедуру перенаправлення доменних імен так, щоб пошукові системи не плуталися з тим, що ви намагаєтеся зробити.

  Просто для задоволення, скажімо, ви пережили всі потрясіння змінити назву компанії, щоб відобразити новий домен, багатий на ключові слова.

  Якщо ви використовуєте будь-який метод, крім перенаправлення домену, ви розчаруєтеся пошуковим рейтингом. Дзеркальне відображення доменів, маскування, маскування та псевдоніми плутають пошукові системи, оскільки вони бачать однаковий вміст під іншим доменним ім'ям. Потім Google вибирає один з доменних імен, щоб відобразити цей вміст, а інші - з результатів пошуку. Google вибирає для вас - оскільки ви не знаєте, як керувати проблемами з дублюванням вмісту - і ніхто не знає, який домен буде вибирати Google. Ви могли б сказати "до побачення" до всіх важко зароблених соків зв'язку, вказаних на ваше основне доменне ім'я.

  Більш серйозною проблемою при дзеркальному відображенні / маскуванні домену є те, що Google підозрює вас у спробі маніпулювати пошуковим рейтингом, раптово використовуючи ключові слова в додаткових доменних іменах. Результатом може бути втрата будь-якого хорошого рейтингу. Ой!

  Саме це і сталося з клієнтом. Незважаючи на мої попередження, але, думаючи, що вони з часом можуть змінити назву компанії, вони купили додаткові доменні імена з великим числом ключових слів і мали вказати веб-майстру на свій сервер (використовуючи маскування домену). Протягом декількох тижнів Google знизив свій доменний рейтинг по всьому світу.

  Звичайно, вони прийшли до мене зі своїм питанням. Я акуратно нагадав їм про те, як це повинно було бути зроблено, використовуючи переспрямування 301, і попросив їх проконсультуватися з мною наступного разу, коли вони розглядають маркетингове чи технічне рішення щодо веб-сайту. Пройшло близько 6 тижнів - довгий і болісний 6 тижнів - Google знову відновив їх хороший ранг.

  Коли компанія отримує додаткові доменні імена, вони повинні бути постійно перенаправлені на основне доменне ім'я - єдине центральне місце в Інтернеті для всього контенту компанії або бренду.

  Отже, як правильно перенаправити доменне ім'я (як перенаправити 301)?
  Найкраща відповідь залежить від типу сервера, на якому розміщено ваш сайт (Apache або Windows), від того, скільки керування ви маєте над сервером (розміщеного на спільному або виділеному сервері) і призначенням перенаправленого доменного імені. Не вдаючись у специфіку постійних переадресацій, ось деякі ресурси:

  Перевірте заголовки серверів та перевірте коди статусу HTTP

  Перенаправляє за допомогою заголовків HTTP 301

  301 Перенаправлення на Windows Server

  301 Перенаправлення для Apache

  Інструмент повторюваного вмісту

  Чи може мій сайт краще зрівнятися з доменним ім'ям, багатим на ключові слова?
  Чи може мій сайт краще без ключового слова в доменному імені?
  Яке доменне ім'я має більше історії та довіри з вашим поточним доменним ім'ям або те, що ви тільки що купили?
  Отже, як правильно перенаправити доменне ім'я (як перенаправити 301)?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ