На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як використовувати пошукову консоль для поліпшення та збільшення CTR

  1. Чому органічні результати CTR настільки важливі?
  2. Як поліпшити CTR веб-сайтів:
  3. Три способи підвищення CTR в органічних результатах пошуку Google:
  4. Шахар Гілад

  Примітка від Енн: Ви, можливо, помітили, що я рідко публікую поради для гостей, лише коли вони дуже практичні і до речі Примітка від Енн: Ви, можливо, помітили, що я рідко публікую поради для гостей, лише коли вони дуже практичні і до речі. Цей варіант корисний, і багато власників веб-сайтів це забувають

  Навіть якщо ваш веб-сайт має сильний і якісний профіль посилання, не обов’язково він з’явиться в перших результатах Google. Ваші конкуренти продовжують створювати та додавати посилання, які покращать швидкість їх веб-сайту - точно так само, як і ви. Час серйозно сприймати свій CTR!

  У цій статті я поясню спосіб використання консолі пошуку з метою покращення органічних результатів SEO за допомогою кліків. Коли ваш веб-сайт відображається в одному з основних результатів на першій сторінці Google під час пошуку певних виразів, ви можете виявити, що частота кліків порівняно низька в порівнянні з показами.

  Наприклад : При використанні ключового слова "X" веб-сайт відображається на третьому місці в органічних результатах Google. Хоча цей певний вираз мав 1000 показів протягом одного місяця, кількість кліків становила лише 10, тобто показник CTR становив лише 1,0%.

  Основними причинами низького рейтингу кліків в органічному пошуку Google є неправильний заголовок та неправильний опис, які не звертаються до потрібної аудиторії та не примушують їх натискати на результат або нерелевантні результати пошуку.

  Чому органічні результати CTR настільки важливі?

  Якщо у вас хороший результат пошуку в Google, це, безумовно, чудова річ, хоча висока позиція не обіцяє, що глядачі насправді натискатимуть і перейдуть на ваш веб-сайт.

  Найважливіше - це кількість глядачів, які відвідували ваш веб-сайт, і скільки людей насправді натиснули та перейшли на ваш веб-сайт.

  У короткому фільмі нижче ви можете пояснити важливість правильної назви:

  " Ви хочете зробити щось, на що люди насправді натискатимуть, коли побачать це в результатах пошуку - те, що дає їм знати, що ви отримаєте відповідь, яку шукають."

  Підсумок : мета Google - показати найкращий результат пошуку, тому веб-активність та поведінка серфера дуже важливі.

  Як поліпшити CTR веб-сайтів:

  Першим кроком є ​​використання консолі пошуку та вибір веб-сайту, який ви хочете вдосконалити. Потім відкрийте категорію "пошуковий трафік", після чого натисніть на "Пошук Analytics" і потім позначте V на наступному:

  • Запит
  • Кліки
  • Враження
  • CTR
  • Позиція

  Запит  Кліки  Враження  CTR  Позиція

  Тепер ви зможете переглянути всі відповідні вирази, які з’являються, коли конкретний веб-сайт, який ви обрали, з’являється в результатах пошуку Google. Це дає змогу переглянути всю релевантну інформацію - скільки разів вона з’являється, скільки серферів натиснули на неї та її середню позицію (всю актуальну за останні 28 днів).

  Тепер ви можете легко фільтрувати всю інформацію для вашої зручності. Особисто я фільтрую рейтинг кліків від найнижчого до найвищого.

  Що вам зараз потрібно зробити - це залучити все більше людей, щоб натискати на ваші результати. Отримавши більше кліків, ніж ваші конкуренти, алгоритм Google розрізнятиме ваш веб-сайт та інші веб-сайти та класифікує ваш вищий.

  Три способи підвищення CTR в органічних результатах пошуку Google:

  Якщо ваша мета - досягти більш високих результатів, вам потрібно залучати людей, які натискають на ваш веб-сайт замість конкурентів, і це головна мета SEO.

  Щоб покращити результати CTR протягом тривалого періоду часу, потрібно зосередитися на трьох основних етапах:

  • Поліпшення сторінок веб-сайту низької якості: видаліть із пошукової консолі всю інформацію про вирази, що з’являються. Сортуйте інформацію та знайдіть вирази, які мають низький CTR, вивчіть конкретні сторінки, що містять ці вирази та їх вміст.
  • Поєднайте ключові слова SEO у назві, роблячи це цікавим та непереборним для глядачів. Оптимізуйте заголовок, використовуючи слова та фрази, які викличуть емоції - це допомагає покращити та збільшити CTR.
  • Тримайте своїх глядачів на веб-сайті та вдосконалюйте їх серфінг, роблячи ваш веб-сайт місцем, де серфери захочуть залишитися та повторно відвідати, і зберігати це таким чином непросто, але це зробить так, що ви підвищите свій CTR та показник відмов. Переконайтеся, що ваш веб-сайт містить відповідний вміст високого стандарту.

  Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче. Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче

  Шахар Гілад

  Шахар Гілад - маркетинг контенту на основі Ізраїлю та SEO-консультант - http://www.prm.co.il/ . Великий вірять у силу зароблених засобів масової інформації, його зазвичай можна зустріти на своєму ортопедичному кріслі, шукаючи в Інтернеті останні новини в інтернет-маркетингу. Коли у нього є вільна година-дві, Шахар насолоджується знищенням своїх тенісних суперників своїм порочним вершиною. Шахар Гілад - маркетинг контенту на основі Ізраїлю та SEO-консультант -  http://www

  Чому органічні результати CTR настільки важливі?
  Чому органічні результати CTR настільки важливі?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ