На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як відкрити школу іноземних мов. Бізнес план.

  1. Продаж послуг і реклама
  2. документи
  3. Приміщення та обладнання
  4. персонал
  5. Скільки потрібно грошей?
  6. Скільки можна заробити?

  Доводити актуальність вивчення іноземних мов не потрібно. Вони використовуються як в повсякденному житті або на роботі, так і в процесі вивчення чогось нового або подорожах.

  Тільки невелика частина населення опанувала знаннями цього предмету в школі або вищих навчальних закладах, і то без практики використання багато забувається і людині доводиться освіжати знання за допомогою додаткових занять з репетитором. У зв'язку зі зростаючим попитом на вивчення різних мов на ринку сформувалася ціла ніша, яка активно розвивається, а підприємцям, які в ній працюють, вона приносить стабільний прибуток.

  У цій статті ми поговоримо про те, як відкрити школу іноземних мов у себе в місті, як її рекламувати і залучати клієнтів і яке матеріально оснащення вам потрібно буде закупити.

  Найбільш популярними іноземними мовами в більшості шкіл є: англійська, німецька, французька. Також в останні роки активно набирає популярність китайську мову.

  Зміст статті

  У зв'язку з відкриттям величезної кількості мовних шкіл на ринку сформувалася серйозна конкуренція. Для того щоб залучати свою частку клієнтів, вам потрібно чимось виділятися. Це може бути додатковий мову, наприклад іспанську або італійську, більш низька ціна, або ж спілкування з носіями мови. Дрібних нюансів можна виділити багато і на цьому робити акцент.

  Для початку ми радимо відкрити курси англійської мови, так як він найбільш затребуваний серед клієнтів.

  Ще один момент це те, що вам потрібно визначитися ще на етапі складання бізнес плану мовної школи з тим, чи будете ви видавати будь-які документи про закінчення курсів і чи будуть вони мати офіційне значення для роботодавців. Якщо так, тоді вам потрібно буде отримати ліцензію в Міністерстві освіти, а це далеко не легка і не дешева процедура.

  У цій статті ми будемо розглядати трохи інший формат роботи, а саме ваша школа буде виступати в якості репетитора і орієнтуватися на кінцевий отриманий результат, без надання сертифікату. Найчастіше дорослим клієнтам цей папірець ні до чого, йому головне освоїти мову і отримати практичні навички спілкування.

  Відмінна бізнес ідея по запуску приватного дитячого садка -  http://biznes-club Відмінна бізнес ідея по запуску приватного дитячого садка - http://biznes-club.com/biznes-plan/biznes-plan-detskogo-sada.html . Проблема дитячих садків особливо актуальна у великих містах, де без попереднього запису по кілька років або ж зв'язків туди ніяк не потрапити.

  Перед тим як стартувати потрібно, описати портрет цільового клієнта. Їх можна класифікувати відповідно до мети, з якою клієнт приходить в вашу школу. Зазвичай це:

  • підготовка до здачі іспитів - TOEFL, CALE, GMAT, IELTS.
  • освіжити знання за обраним мови, наприклад, англійської і трохи попрактикуватися на уроках.
  • налагодити розмовну мову за допомогою підказок від викладача.
  • вивчити мову для подальшого кар'єрного зростання.
  • для загального розвитку.
  • для туристичних подорожей та іншого.

  Також врахуйте і той факт, що графік відвідування занять потрібно буде складати грамотно. У вас будуть різні типи груп:

  • ранкові. Зазвичай це ті, хто не працює на даний момент і може дозволити відвідувати заняття в ранковий час. Час з 9:00 до 12:00.
  • денний. Це, як правило, школярі та студенти, які після пар направляються до вас на заняття. Час з 13:00 до 17:00.
  • вечірній. Тут буде зосереджено основний потік клієнтів. Це час з 17:00 і до 21:00.

  Склад кожної групи становить від 4 до 8 осіб. Головне намагатися дотримуватися парна кількість осіб в групі, це дозволить проводити парні практичні завдання.

  В середньому період навчання того ж англійської мови у одного клієнта займає від 4 до 8 місяців. Набір на групи при цьому найчастіше здійснюють щомісяця до повної завантаженості викладачів.

  При складанні бізнес плану школи мови потрібно врахувати і планування літніх курсів, оскільки влітку ділова активність падає, і послуги репетиторів менш затребувані. Але все ж групи часто вдається набрати. Це якась сезонність в цьому бізнесі.

  Ще один параметр класифікації цільової аудиторії, яка буде відвідувати вашу школу іноземних мов - це вік.

  Зазвичай за віковими категоріями можна виділити:

  • школярі.
  • студенти і робітничий клас.
  • пенсіонери, які хочуть вивчити основи мови для подорожей.

  Розглянувши всі вищеперелічений факти і склавши детальний портрет потенційного клієнта, ви зможете рухатися далі. Чому так важливо знати на кого орієнтуватися? Залежно від цього вам потрібно буде використовувати різні методи продажу послуг. Наприклад, якщо це школярі, то потрібно роздати листівки біля школи для їхніх батьків і робити сайт саме з акцентом на навчання дітей. Якщо це працює клас, то потрібно купувати контекст і акцентувати увагу на зручність графіка занять і баскому коні й якісному результаті. Такий підхід допоможе виділити вузьку нішу і не зливати бюджет на рекламу в порожню.

  Продаж послуг і реклама

  Правильна стратегія продажів для відкриття мовної школи дуже важлива.

  Перше на що потрібно звернути увагу - це місце розташування. Приміщення можна орендувати на прохідних вулицях, біля університетів, біля станцій метро або ж в густонаселеному спальному районі.

  Вашою візитною карткою буде яскрава вивіска з назвою школи та перерахуванням напрямків, якими ви займаєтеся. Найкраще найняти фахівця який допоможе створити фірмовий стиль для вашої компанії, який ви будете використовувати для презентації. Знайти такого фахівця можна навіть на фрілансі.

  З офлайн методів, які часто використовуються - це програми знижок, наприклад:

  • приведи друга та отримай знижку на навчання.
  • перше заняття безкоштовно і т.д.

  Також хорошу віддачу дає роздача листівок і рекламні вивіски в районі, в якому ви працюєте.

  Якщо говорити про онлайн методах реклами, то тут є два основних напрямки:

  - власний сайт. Опис послуг, відгуки, розклад занять, ціни, і інша інформація, яка буде корисна для тих, хто шукає курси іноземних мов в своєму місті. Зазвичай для сайту застосовують пошукове просування і замовляють контекстну рекламу.

  - соціальні мережі. За допомогою цього інструменту ви можете сформувати лояльного клієнта, який буде впевнений в тому, що заняття ефективні і точно йому допоможуть. Досягається це за допомогою фото та відео звітів з занять. Відгуками реальних клієнтів, публікацією корисної інформації і мінлива які допоможуть у вивченні та іншого. Весь цей процес вимагає тимчасових і грошових витрат, але він того вартий.

  Ну і наостанок варто сказати про «сарафанне радіо», яке дійсно працює, тільки в тому випадку, якщо клієнт залишився задоволений результатом. Тому сервіс обслуговування повинен бути на висоті, щоб не зіпсувати свою репутацію.

  Тепер давайте поговоримо про організаційні моменти відкриття бізнесу на курсах іноземних мов.

  Ще одним бізнесом який працює в сфері навчання є -  відкриття автошколи Ще одним бізнесом який працює в сфері навчання є - відкриття автошколи . Ви дізнаєтеся де взяти автомобілі, технічне оснащення і скільки все це буде коштувати.

  документи

  Перед початком роботи вашої школи, вам потрібно оформити всю потрібну документацію.

  До неї можна віднести:

  • відкрити ВП.
  • вказати КВЕД на діяльність. Для Росії це - 80.42, 80.10.3, 80.30.4, 74.83. Для України - 85.59.
  • отримати дозвіл на роботу від СЕС і пожежної служби.
  • оформити на роботу персонал.

  Якщо ви плануєте видавати дипломи або сертифікати, то вам потрібно буде отримати ліцензію. Всі питання щодо документації ми радимо вирішувати за допомогою юристів.

  Приміщення та обладнання

  Вище ми говорили про те, де краще відкривати школу іноземних мов, тепер давайте поговоримо про те, що ж вам для цього буде потрібно.

  Якщо розглядати критерії до приміщення, то воно повинно бути площею від 100 кв.м. Це необхідний мінімум для створення двох класів, холу з приймальні і санвузла.

  Тепер давайте розглянемо обладнання та матеріальну базу школи.

  • меблі (столи стільці)
  • маркерна дошка
  • робоче місце для адміністратора. Це стійка, комп'ютер, принтер, сканер.
  • диван
  • кулер
  • стелажі для розміщення навчальних матеріалів
  • самі навчальні матеріали
  • канцелярія
  • стійка для верхнього одягу
  • також в офісі повинен бути підключений інтернет.

  Можливо, для підвищення комфорту навчання ви додасте до цього списку додаткові пункти.

  персонал

  Шукати співробітників можна або через спеціалізовані сайти з вакансіями, або через особисті рекомендації знайомих.

  Ось ті, хто вам будуть потрібні:

  • викладачі. Зазвичай це два викладача англійської мови і один, наприклад вчитель німецької.
  • адміністратор. Це універсальний людина, яка буде приймати оплату, інформувати клієнтів, працювати з групами в соціальних мережах і наповнювати сайт.
  • прибиральниця. Зазвичай прибирання виробляють 3 - 4 рази на тиждень.

  Функції бухгалтера і маркетолога підприємець може взяти на себе.

  Викладачі - це основа вашого бізнесу. Їх потрібно підбирати з особливою уважністю. Вища освіта, високий рівень володіння розмовною мовою і відмінне знання граматики, комунікабельність та вміння пояснювати матеріал. Досвід роботи теж бажаний.

  Скільки потрібно грошей?

  Вартість старту в цій ніші не надто висока, тут основне - це підібрати кваліфікований персонал. При складанні бізнес план школи іноземних мов, варто врахувати всі статті витрат, для того щоб в майбутньому ви могли оцінити терміни повернення інвестицій і розрахувати стартовий капітал.

  стартові вкладення

  • косметичний ремонт приміщення - $ 3500 - $ 4000.
  • оформлення документів - $ 300
  • покупка обладнання і меблів - $ 2300
  • покупка навчальних матеріалів і канцелярії - $ 250
  • створення фірмового стилю - $ 190

  Щомісячні вкладення

  • орендна плата за приміщення - $ 5 за 1 кв.м.
  • комунальні послуги - 15% від оренди в опалювальний сезон.
  • податки - $ 150
  • заробітна плата - від $ 300 на кожного викладача + премії.
  • реклама - $ 100

  Залежно від характеристик вашого бізнесу список витрат може бути і більше. Вам потрібно підставити в ці статті витрат значення відповідні для вашого регіону.

  Скільки можна заробити?

  Вартість навчання в різних школах іноземних мов може мати відчутні відмінності, все залежить від місця розташування, рівні і популярності самого навчального закладу та інших факторів.

  В середньому вартість одного уроку становить $ 4 - $ 10. Все залежить, за якою схемою ви будете займатися груповий або індивідуальної.

  Визначивши завантаженість і кількість учнів, можна прорахувати приблизну окупність бізнесу.

  Висновки. Відкриття курсів іноземних мов, таких як англійська, німецька, польська та інші - це найвигідніший напрям бізнесу, 80% успіху якого залежить від викладачів.

  Грамотний аналіз цільової аудиторії і пророблена рекламна компанія допоможуть залучити перших клієнтів. Окупність такого бізнесу в середньому оцінюють від 7 до 15 місяців.

  Є досвід роботи в даній ніші? Чекаємо ваших коментарів нижче.

  Скільки можна заробити?
  Чому так важливо знати на кого орієнтуватися?
  Скільки потрібно грошей?
  Скільки можна заробити?
  Є досвід роботи в даній ніші?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ