На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як відкрити магазин подарунків і сувенірів. Приклад бізнес плану.

  1. Формат вашого магазину, як перший крок на шляху до успіху
  2. документи
  3. Місце і приміщення
  4. устаткування
  5. Асортимент товарів
  6. персонал
  7. Реклама
  8. Фінансове питання

  Напевно, говорити про популярність сувенірної продукції не варто, так як відповідь очевидна. Безліч свят в нашій країні, і не тільки таких як 8 березня, 23 лютого, 14 лютого, Новий рік, а й особистих (день народження, весілля, ювілей, підвищення на роботі, народження дитини і багато інших) дають можливість таким торговим точкам мати стабільний дохід протягом всього року.

  Сувенірна продукція - це величезний список різного роду товарів, які відмінно поєднуються в форматі такого типу магазинах. Найчастіше, навіть при наявності конкуренції завжди можна підібрати зовсім інший товар і паралельно працювати зі схожими торговими відділами.

  У цій статті ми обговоримо те, як відкрити магазин подарунків і сувенірів і що вам для цього буде потрібно. Розглянемо покрокову інструкцію і постараємося показати найбільш важливі моменти.

  Формат вашого магазину, як перший крок на шляху до успіху

  Зміст статті

  У зв'язку з величезною конкуренцією в цій ніші, бізнесменам-початківцям важко зайняти своє місце на ринку сувенірної продукції. Одним з найбільш ефективних методів виходу з даної ситуації - надати своєму торгового місця певного формату. Наприклад, можна спеціалізуватися на продажі хенд-мейд виробів, або ж етнографічних товарів, весільних подарунків, подарунків для ділових людей та багато іншого. Виберете, яку ні будь нішу, і запропонуйте клієнтам максимально можливий в вашому місті асортимент. У такому випадку ви зможете отримати найбільшу кількість саме цільових клієнтів. Згодом можна буде розширитися і поповнювати свій асортимент і продукцією інших напрямків, але при цьому у вас вже буде напрацьований список постійних клієнтів.

  Також є поділ на офлайн і онлайн торгівлю подарунками. Офлайн має на увазі в першу чергу наявність магазину з вітринами і можливістю подивитися і оплатити товар. Онлайн бізнес - це власний інтернет магазин, який здійснює продаж товарів шляхом відправки службами доставки. У обох цих підходів є як плюси, так і мінуси. Стаціонарний магазин викликає більшу довіру клієнтів, дозволяє оглянути товар, а інтернет магазин вимагає набагато менших стартових вкладень. Ви можете вибрати будь-який зручний варіант, але ми в цій статті будемо розглядати саме комплексне рішення, а саме на базі офлайн торгової точки буде запущений інтернет магазин подарунків.

  Ще один формат - це продаж подарунків тільки під час сезону. Наприклад, перед Новорічними святами. Таким чином, ви зможете, вклавши зовсім невелику суму грошей кілька разів на рік отримувати додатковий дохід.

  З магазином подарунків відмінно буде поєднуватися невеликий квітковий відділ З магазином подарунків відмінно буде поєднуватися невеликий квітковий відділ. Готовий бізнес план квіткового магазину ви можете почитати у нас на сайті. Багато вже скористалися викладеними там порадами. Всі деталі тут - http://biznes-club.com/biznes-plan/biznes-plan-tsvetochnogo-magazina.html .

  документи

  Перше що потрібно зробити перед стартом торгівлі подарунками та сувенірами - це офрміть всі дозвільні документи.

  Ось те, що вам буде потрібно:

  • відкрити ВП.
  • вказати КВЕД на діяльність. Для Росії це - 52.41.2, 52.48.34, 74.82. Для України - 47.
  • мати на руках сертифікати якості на товар, що продається.
  • підписати договір оренди.
  • оформити на роботу продавців.
  • організувати куточок покупця.
  • зареєструвати касовий апарат.

  Для більш точної консультації ми рекомендуємо звернутися до досвідченого юриста, який на перших порах допоможе вам грамотно і по закону вести свій бізнес.

  Місце і приміщення

  Другим, дуже важливим моментом, перед тим як відкрити магазин подарунків, є формат приміщення, в якому ви будете торгувати. Тут існує два основні варіанти:

  - в торговому центрі. В такому випадку можна розраховувати на постійних клієнтів, але зазвичай ця ніша в ТЦ вже зайнята, і потрапити туди дуже важко.

  - у власному або орендованому окремому приміщенні. Тут можна включити політ фантазії і додати вашому магазину певного образу. Наприклад, якщо це торгівля, якимись народними сувенірами, то і приміщення можна оформити в народному стилі. Для цього вам потрібно буде зробити ремонт і отримати дозвіл в СЕС і пожежному нагляді.

  Напевно, одним з найбільш важливих факторів при виборі приміщення, де вигідно відкривати такий магазин є велика прохідність людей, як принципі і для більшості торгових точок.

  Площа сувенірного магазину, повинні бути середніх розмірів, близько 20 - 50 кв.м. Вона дозволить зручно розставити всю продукцію і створити певний затишок, що теж важливо для таких закладів.

  Хочете розширити асортимент магазину подарунків Хочете розширити асортимент магазину подарунків? Ми пропонуємо вам зайнятися продажем букетів з цукерок . Дуже гарний подарунок, який в першу чергу робиться на замовлення і буде користуватися популярністю серед ваших клієнтів.

  устаткування

  Як вже говорилося вище, вже на етапі складання бізнес ідеї магазину подарунків вам потрібно буде визначитися з форматом. Від цього безпосередньо залежить і обладнання, яке вам знадобиться. Щоб додати приміщенню ексклюзиву, наприклад, можна зробити оригінальні меблі власними силами. Це додасть вашій торговій точці певного образу.

  З основного обладнання будуть потрібні:

  • стелажі з полицями;
  • скляні вітрини;
  • прилавок;
  • касовий апарат;
  • балон для надування повітряних куль;
  • канцелярські принади;
  • меблі для робочого місця продавця;
  • охоронна сигналізація.

  Список того, що вам буде потрібно для роботи саме вашого магазину, може бути і ширше, все буде залежати від типу і кількості презентованих товару.

  Асортимент товарів

  Опрацювання асортименту, є одним з основоположних принципів при складанні бізнес план магазину подарунків. У вашому торговому відділі постійно повинен бути широкий вибір різних товарів, а сам асортимент повинен часто оновлюватися.

  Ось основні категорії товарів, які зазвичай представлені в типовому подарунковому магазині:

  • канцелярські принади;
  • жіночі та чоловічі аксесуари;
  • декор для дому;
  • ігри та розваги;
  • товари для відпочинку і подорожей;
  • аксесуари для краси і здоров'я;
  • сувенірна продукція (вашого міста або країни);
  • народна колоритний одяг;
  • подарункові набори;
  • предмети з глини;
  • подарунки ручної роботи.

  Для стартовою закупівлі вам доведеться пошукати оптових постачальників продукції. Обов'язково потрібно знайти саме надійних партнерів, таким чином, ви зможете зберегти не тільки гроші, але і власні нерви. Але такі зв'язки у вас налагодяться з досвідом, а співпраця з постачальниками можна буде оцінити, тільки попрацювавши з ними певний час.

  Також, ви можете знайти оптову базу і їздити по товар самостійно. Згодом ви побачите, який товар найбільш ходовий, і зможете розвивати ваш магазин саме в цьому напрямку.

  Повз продажу сувенірів, ви можете надавати послуги з пакування подарунків.

  Також обов'язково відвідуйте виставки, де демонструються різні товари ручної роботи, наприклад шкіргалантерея, картини або ж біжутерія. На таких заходах можна знайти майбутніх постачальників і домовитися з ними безпосередньо на вигідних умовах.

  персонал

  Для роботи сувенірної лавки вам потрібно буде найняти двох продавців, з позмінним робочим графіком. Всі інші функції з доставки товарів, бухгалтерії та все інше ви візьмете на себе.

  Продавців краще ставити на відсоток від продажів, таким чином ви зможете їх мотивувати на ефективну роботу.

  Ще один важливий момент - це контроль. Встановіть систему відеоспостереження, питайте відгуки у покупців і всіляко сприяйте сервісу обслуговування ваших клієнтів. Ви платите людям гроші і можете розраховувати на ведення ефективних продажів, в іншому випадку вам бізнес доведеться закрити. Тут головне ініціатива з боку працівників і можливість правильної комунікації з клієнтом. І часто такі якості є не тільки у досвідчених продавців, а й у новачків.

  Реклама

  Говорити про те, що вам знадобиться свідомо підійти до майбутньої розкручуванні свого бізнесу, думаю, не варто. Запам'ятовується вивіска, роздача листівок, оголошення в місцевому ЗМІ діють ефективно. Але в зв'язку з розвитком інтернету вам просто не обійтися без власного сайту. На ньому ви зможете помістити каталог продукції, навіть той, що у вас немає в наявності, але ви готові привезти її під замовлення. При грамотній розкрутці такого сайту, він може приносити вам величезну кількість відвідувачів не тільки з вашого міста, а й цілого регіону. Таким підходом ви розширите географію клієнтів і зможете виходити вже на солідні обсяги продажів. Розкрутка інтернет магазину подарунків ведеться зазвичай за двома напрямками: контекстна реклама і пошукове просування.

  Також можна підключати соціальні мережі шляхом створення профільних груп і їх розкрутки. Не забувайте і про Instagram туди можна публікувати знімки із сувенірами та подарунками з подальшим їх продажем для передплатників.

  Інтернет - може стати і основним каналом залучення клієнтів, але не відразу, потрібен час на просування.

  Фінансове питання

  У більшості випадків підприємці, які стартували в цьому напрямку робили це за допомогою власних засобів, так як стартові витрати тут не дуже великі. З деякими оптовими продавцями подарункової продукції можна домовитися про взяття товару під реалізацію.

  Але, все ж складаючи бізнес план потрібно враховувати абсолютно всі витрати на відкриття магазину подарунків, це допоможе прорахувати повернення інвестицій і в цілому бачити картину сповна.

  Стартові витрати:

  • косметичний ремонт приміщення - $ 1500.
  • покупка обладнання - $ 800
  • оформлення документів - $ 250
  • рекламна продукція - $ 120
  • створення сайту - $ 300
  • базова закупівля товару - $ 8000 - $ 12000

  Щомісячні витрати:

  • оренда приміщення - $ 300
  • оплата комунальних послуг - $ 40
  • податки - $ 150
  • заробітна плата - $ 550
  • реклама - 100 $
  • оновлення асортименту - $ 2000 - $ 2500.
  • транспортні витрати - $ 60
  • інтернет і мобільний зв'язок - $ 40

  Можливо, у вас будуть додаткові статті витрат. Постарайтеся приділити цьому питанню особливу увагу, і вам буде легше в майбутньому вести всю фінансову звітність.

  В середньому лише для того, щоб наповнити магазин подарунками вам потрібно буде близько $ 9000.. У вас обов'язково повинен бути вибір як дешевих, так і VIP подарунків.

  Середня націнка подарункової продукції становить від 20% до 200%.

  Окупність бізнесу в середньому становить від 6 до 24 місяців.

  Висновки. Організувати бізнес на продажу подарунків та сувенірів - не так вже й важко, але зробити його прибутковим і беззбитковим, вже набагато складніше. На самому початку проаналізуйте конкуренцію, визначитеся з оригінальною нішею в цьому напрямку і підберіть відповідне місце для торгівлі. Також контролюйте асортимент і сервіс обслуговування клієнтів. Обов'язково підключайте інтернет продажу, так як подарунки - це один з найбільш підходящих для цієї сфери товарів. Якщо враховувати всі ці чинники, то успіх вам гарантований.

  Є досвід роботи з цією нішею? Чекаємо ваших порад і коментарів нижче.

  Хочете розширити асортимент магазину подарунків?
  Є досвід роботи з цією нішею?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ