На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як відкрити автомийку

  1. завантаженість автомийки
  2. Проблемні місця автомийки
  3. Автомийки в Європі
  4. Дивіться також: Приклад готового бізнес-плану розкрутки автосервісу

  Автор: Андрій Дата: 04.03.2012 Рубрика: Автомийка

  На сьогоднішній день, автомийки - це дуже вигідний і стрімко розвивається На сьогоднішній день, автомийки - це дуже вигідний і стрімко розвивається. І що цікаво, попит на автомийних послуги як і раніше перевищує пропозиції.

  завантаженість автомийки

  Кількість клієнтів автомийки на пряму залежить від погоди. Наприклад, в дощові дні, коли мити машину не має жодного сенсу, може не бути жодного клієнта. А ось після дощу, з появою сонечка, яке висушило всі калюжі, на мийці може виникнути цілий ажіотаж. За словами експертів, автомийки з 365 днів в році, як правило, максимально завантажені 300 днів.

  Але, крім мийки, є ще така послуга, як хімчистка салону. Нею користуються набагато рідше, тому що полірування та інші попутні послуги значно дорожче, ніж звичайна миття автомобіля. Але сліди всередині авто можуть мати різне походження, наприклад, від нікотину з часом залишається жовтуватий слід в салоні, або домашній улюбленець потикав носом в оббивку залишив «заслинені сліди» і т.д. Так що клієнт на хімчистку салону завжди знайдеться.

  При використанні мийки «на повну» завжди можна збільшити свої доходи. Наприклад, попутно можна запропонувати послуги з тонування, і, затонувавши за одну ніч три автомобілі, можна отримати до $ 1 000. За словами експертів, автомийка на один пост може приносити до $ 10 000 в місяць. Але це можливо тільки при вдалому місці розташування, хорошому обладнанні і кваліфікованому персоналі. Адже два професійних автомийника один автомобіль вимиють за 4-5 хвилин, а некваліфіковані працівники можуть провозитися хвилин 30-40.

  Проблемні місця автомийки

  Багато мийки сьогодні працюють нелегально і це ні для кого не секрет. А все це відбувається тому, що при легальної роботи витрати на автомийку зростають в рази. З боку контролюючих організацій до мийки висуваються досить жорсткі вимоги, і особливо з боку екології, тому що на них обов'язково повинні встановлюватися замкнуті системи водоочищення (слив відпрацьованої води в міську каналізацію категорично заборонений), а їх вартість становить близько $ 20 000. Але всі ми знаємо, що в нашій країні більшість питань з чиновниками і контролерами можна вирішити «полюбовно», тому, вищезгаданими вимогами, багато мийники просто нехтують. За різними оцінками можна сказати, що система водоочистки не працює на 90% автомийок. Вона або є, але простоює через скорочення витрат, або замість водоочистки просто встановлений муляж.

  Наступна проблема - персонал. Адже якісна мийка автомобіля далеко не проста справа, як це здається на перший погляд. Для повного освоєння хімчистки, полірування та інших супутніх послуг деколи потрібно витратити близько півроку. Ви тільки уявіть, у скільки обійдеться пошкодження автомобіля вартістю $ 150. 000, а адже компенсувати ці витрати доведеться Вам.

  До того ж неприємності можуть спіткати і при використанні неякісної дешевої хімії. Якщо хоча б трохи наплутати з концентрацією, то наслідки можуть бути не оборотні. Наприклад, можна легко спалити шкіряну оббивку салону автомобіля. Так що на хімії краще не економити. В цілому витрати на придбання автокосметики складають 8-12%, і, за словами експертів, дану продукцію краще купувати європейських виробників.

  Автомийки в Європі

  У Європі вже давно успішно експлуатуються автоматичний автомийки. У Німеччині, наприклад, клієнта на мийці зустрічає менеджер. Він цікавиться, що Ви хочете: помити автомобіль або провести чистку салону і полірування. Послуги з миття автомобіля там коштують € 4-5, мийка разом з поліруванням - € 17. Повний цикл роботи становить близько 30 хвилин, але продуктивність і пропускна здатність автоматизованої мийки забезпечують їй вельми пристойні обороти.

  Mister Wash, якому належить основна частина автомийного ринку Німеччини, в день обслуговує близько 3 500 машин. Помножимо цю кількість на вартість однієї мийки - € 5, виходить € 17 500 в день, і це без послуг по хімчистці і полірування. Втім, у всьому світі мийка - це дуже прибуткова справа. І зовсім не важливо, скільки вкладено коштів в автомийку, при грамотному підході, будь-яка мийка повинна окупитися не більше ніж за 2,5 роки.

  Дивіться також: Приклад готового бізнес-плану розкрутки автосервісу

  Однак в нашій країні прийнято вважати, що автоматичні мийки псують лакофарбове покриття автомобіля. Експерти, у свою чергу, спростовують дане судження. На їхню думку, при нормальній роботі всіх механізмів мийки, проблем для автомобіля клієнта бути не може. А негативну думку про вітчизняних автоматичних мийках склалося по причині використання застарілого обладнання та відсутності належного його обслуговування, через що дійсно мали місце інциденти, пов'язані з псуванням лакофарбових покриттів авто.

  Так що, як ми бачимо, поле для діяльності в даному виді бізнесу є, і якщо Ви вирішили втілити цю бізнес-ідею в життя, то при правильному і грамотному підході успіх не пройде повз Вас.

  Якщо матеріал поста був для Вас корисний, поділіться посиланням на нього в своїй соцмережі:

  Шановний читач, в розділі « БІЗНЕС ПЛАН »Ви можете завантажити автоматизовану модель для побудови спрощеного бізнес-плану в форматі Excel з розрахунком основних фінансових показників.

  При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на www.blogbusiness.com.ua обов'язково

  Пропозиції франшиз в сфері Автомийки / СТО / Автотовари:

  Екологічні мобільні автомийки GeoWash

  Мобільний автомийка без води PIT-STOP EXPRESS МИЙКА

  Інші матеріали по темі «Як відкрити автомийку»

  Вам також може бути цікаво:

  Порядок отримання дозволів для будівництва автомийки

  Матеріали партнерів:

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ