На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як рекламувати готель

  1. Друкована реклама для готелі
  2. Реклама готельного бізнесу в мережі
  3. Як рекламувати хостел в Москві
  4. Реклама заміського готелю

  Подробиці Опубліковано: 30.07.2015 13:09 Антон Кореїв

  Великі готелі, точно також як і невеликі міні-готелі і приватні гостьові будинки, потребують якісної реклами. Саме завдяки рекламі можна дізнатися про те, що з тому чи іншому місці був відкритий готель, що пропонує своїм відвідувачам якісний сервіс і комфортний відпочинок. Розкрутити готель з нуля дуже складно, адже люди бояться їхати в готелі, в яких ще ніхто не відпочивав, і про яких ще немає ніяких відгуків. Але якщо організувати якісну рекламну кампанію і підходити до просування готелю з розумом, то можна досить швидко розкрутити готель.

  Однак далеко не всі види реклами підходять для рекламування готелю. Наприклад, реклама по телебаченню чи радіо не приносить великого припливу відвідувачів. По радіо і телебаченню можна лише розповісти про те, що такий готель є, дати людям можливість запам'ятати її назву, але розкрити всі її характеристики і переваги вам навряд чи вдасться. Найбільш відповідною в даному варіанті є реклама на щитах , В друкованих виданнях і в інтернеті.

  Друкована реклама для готелі

  Для готелів повинні бути обов'язково надруковані рекламні буклети, брошури, листівки, в яких буде представлена ​​найцікавіша інформація про готель. У таких буклетах обов'язково повинні бути барвисті фотографії, опис номерів, прилеглої території, сервісу в готелі. Також в рекламних брошурах слід вказати ціни за номери економ-класу, а також за найдорожчі VIP-номери. Друковану продукцію можна надавати на різних конференціях, рекламних форумах і зустрічах з представниками турфірм і в самих турфірмах.

  Реклама готельного бізнесу в мережі

  Найбільше поле для рекламної діяльності розгортається в інтернеті. Останнім часом дуже популярні стали форуми мандрівників і туристів, сайти з описом всіх готелей. Кращою рекламою є позитивні відгуки про готелі в інтернеті. Знаючі мандрівники завжди можуть відрізнити замовні рекламні відгуки від тих, які пишуть реальні люди. Чим більше позитивних відгуків від реальних людей набере готель, тим більш популярним він буде. Причому відгуки ці повинні бути не тільки на самому сайті-візитці готелю, але і на авторитетних форумах і порталах, яким довіряють відвідувачі.

  Необхідно зробити для клієнтів зручні сервіси, наприклад, можливість здійснювати онлайн-бронювання. Також можна організувати смс-розсилку для тих клієнтів, які вже були у вашому готелі, а також організувати для них гнучку систему знижок. Окремим пунктом рекламної кампанії має стати SEO-просування в пошукових системах, а також створення креативного сайту, присвяченого не тільки самого готелю, а й цікавим нотаток мандрівників і корисним тонкощам туризму.

  Як рекламувати хостел в Москві

  Новомодне поняття "хостел" вже не є чужим гостям столиці. Не кожен може собі респектабельний номер в "Метрополі", а з розвитком внутрішнього туризму доступні і затишні номери для великих компаній стають дедалі популярнішим. Розмістити зовнішню рекламу хостелів найкраще на під'їзді до аеропорту або на МКАД . Реклама не повинна складатися з розлогих описів сервісу і фотографій з фотобанку. Підходящим варіантом оформлення буде московську адресу, номер телефону, адреса сайту, слоган, середня ціна за одну людину і фотографія інтер'єру.

  Реклама заміського готелю

  окремий вид готелів - заміські готелі в Підмосков'ї. У складні стресові періоди замість відпустки керівники середньої ланки вважають за краще відпочивати не за кордоном, а в заміських готелях, фактично, аналогах власної дачі. Але якщо будинок і ділянку потрібно готувати для дачного сезону, то оздоровчі центри в Московській області працюють практично весь рік.

  Розміщувати рекламу найкраще на трасах і безпосередньо в містах найближчого Підмосков'я. Щити повинні працювати "в область", щоб максимально ефективно працювати у вечірні години пік, коли втомлений водій більш схильний повірити в необхідність короткострокової відпустки в вашому готелі.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ