На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як продати будинок Журнал одного муркетолога

  1. 1 Крок
  2. Крок 2 Визначення цільової аудиторії
  3. Крок 3 Визначення видів реклами
  4. ПЕРЕВАГИ РЕКЛАМИ на дорожніх покажчиках:
  5. Як витягнути клієнта на об'єкт

  «Будинок продам, куплю ворота, буду замикатися ....»

  Іноді в житті (у мене особисто і у клієнтів) виникають завдання - продати своє (або не дуже) з працею нажите нерухоме майно.

  Більшість народу в таких випадках просто дає оголошення на дошках оголошень і роками чекає покупця сидячи на попі рівно. Однак, якщо підходити до цього, як до бізнес процесу, то для бізнес процесу необхідно розуміти, що для того, щоб отримати оборот (тобто продати на нн-ну суму), потрібно затратити від 4 до 7% на рекламу, все інші варіанти - випадковість, чи «плисти за течією». Хоча б Часто один мені каже «продаси, отримаєш відсоток». При такій постановці завдання я просто давав оголошення на Авито на телефон друга і інших дошках і забував про це, об'єкт продавався але, як мені говорили «клієнт приходив по інших каналах», ну ООК, я особливо не витратився але і нічого не отримав. Потім я прийшов до висновку, що потрібно ставитися до цього завдання також серйозно, як до роботи. А робота все-таки повинна оплачуватися і не за «випадковий» відсоток (нехай цим ріелтори займаються), а як робота рекламщика.

  Але спочатку по порядку.
  Відео в тему)

  З чого я починаю, в разі наступних реальних завдань з продажу:

  Спочатку обчислюють кілометраж до найближчої точки МКАД, районного чи крайового центру (хоча продавець зазвичай знає і повідомляє його) в цьому мені допоможуть Яндекс Карти (інструмент «лінійка» Спочатку обчислюють кілометраж до найближчої точки МКАД, районного чи крайового центру (хоча продавець зазвичай знає і повідомляє його) в цьому мені допоможуть Яндекс Карти (інструмент «лінійка»  ставимо крапку і правою кнопкою миші визначаємо маршрут «звідси») ставимо крапку і правою кнопкою миші визначаємо маршрут «звідси»)

  Спочатку обчислюють кілометраж до найближчої точки МКАД, районного чи крайового центру (хоча продавець зазвичай знає і повідомляє його) в цьому мені допоможуть Яндекс Карти (інструмент «лінійка»  ставимо крапку і правою кнопкою миші визначаємо маршрут «звідси»)

  Для відстеження реклами потрібен окремий багатоканальний (якщо один менеджер зайнятий, то виклик повинен переадресовуватися на другий апарат) телефонний номер із записом розмов.

  1 Крок

  Потрібно як то оцінити актуальність ціни (провести аналіз ринку), яку хоче продавець. Це в принципі компетенція агента з нерухомості. Зазвичай продавець заявляє «так у мене середня ціна!» Або «продаю по собівартості!» (Вартість землі плюс собівартість будівництва). Але він може не володіти ринкової ситуації в конкретній місцевості на сьогоднішній день, або не знає, що за останній час було понабудовано багато аналогічних об'єктів, що конкурують за місцем розташування (також 30км, але в іншій стороні від Москви) і більш дешевих. Також продавець заздалегідь пропонує завищену ціну, щоб було поле для торгу.

  Також корисно моніторити аналітику ринку нерухомості (так, наприклад, після літа 2015 вартість оренди офісів в Москві подешевшала на 10-30%)

  Перший об'єкт в селі Павловська слобода (Московська область, 30 км від МКАД)

  1. Ділянка 14 соток, спуск до річки Істра (1-я лінія), електрика 30 кВт, підведення газ і вода, каналізація септик. На ділянці два будинки: перший - недобуд 320 кв.м., гараж 3 місця з комори, другий - гостьовий будинок 80 кв.м., російська лазня з барбекю, 2-я лінія від дороги. Адреса: М.О., Истринский р-н, с. Павловська Слобода, вул. Піонерська, 15. (Новоризьке шосе, 30км від МКАД)

  Ціна 10 500 000 руб.

  Другий об'єкт будинок в котеджному селищі (КП) «Осоргин»

  2. У котеджному селищі «Осоргин» пропонується на продаж будинок під обробку 770кв м + 350кв м СПА зона з басейном (проведені гідровипробування). Чотири рівня: цоколь, 2 поверхи, мансарда. Ділянка 20 соток. Гараж на 2 машини з квартирою для персоналу на 2Ом поверсі. Будували для себе. Власність більше 3х років.
  Всі комунікації центральні заведені і розведені по будинку.

  Ціна 1 000 000 $ (67 млн ​​руб.)

  3. Ділянки в КП «Лісова село» (25 км від МКАД) - від 530 до 730тр за сотку.
  //nikolinapolyana.ru/
  Земля оформлена на юридичну особу, в зв'язку з цим, угода повинна проходити в два етапи. 1 етап - Укладення договору КП, на суму балансової вартості. 2 етап - закладаємо решту суми в банківську комірку. Так проходять у нас все продажу. Ділянки по 9 соток, поки не пройшли процедуру межування, зараз вони по 18 соток, тільки 46 ділянку розділений на дві частини по документам. Відповідно ціна на половинки 46 го ділянки 5,5 млн., Якщо у покупців буде бажання поділити інший, то ціна не менше 6 млн., В залежності від конкретної ділянки. Верхній кластер готові віддати тільки оптом і ціна угоди обговорюється окремо.

  І останній об'єкт, який потрібно продати (мій будинок, будував кілька років, потроху вкладаючи)

  м Апшеронск, двоповерховий будинок 122м2, Краснодарського краю, з / у 6 соток.

  Ціна 3.5 млн.

  За відстаням це так:

  За відстаням це так:

  Крок 2 Визначення цільової аудиторії

  Маємо різні об'єкти для різної цільової аудиторії:

  1. Московська заміська нерухомість (в межах 30 км від Москви) в котеджному селищі. Розташування будинку в котеджному (закритому) селищі автоматично здорожує там землю, ніж якщо жити в який-небудь «селі» серед місцевих «простих» жителів. Будинок до 10 млн. Руб скоріше за все можна зарахувати до класу нижче середнього.
  2. Котедж за 67 млн ​​руб. (Люкс класу)
  3. Ділянки 9-36 соток вартістю від 530 до 730тр за сотку (від 5 млн. Руб.) - середні нижче середнього.
  4. Двоповерховий будинок, Краснодарський край

  Крок 3 Визначення видів реклами

  Почну з очевидних, але якими часто нехтують

  оффлайновая реклама

  1. Місцеві газети (оголошень) Наприклад, для двох об'єктів вище в Одинцовському районі рекомендую дати рекламу в газеті (50 тис. Примірників) Розцінки //www.odin-plus.ru/rastsenki-na-modulnuyu-reklamu/ Регіони поширення газети:

   Так, швидше за все підійде блок 2А в одному випуску газети - 3300руб. 4 рази на місяць - 13200 руб. Також можна розміщувати рядкові оголошення (з доплатою за жирне розміщення): (900 руб. За 4 тижні) .А також банер (и) на сайті газети www.odin-plus.ru - 5 т.р. в місяць на всіх сторінках
  2. Зовнішня реклама - і не щити 3 × 6 м, а розміщення (по домовленості з господарями) на приватних ділянках по трасі ваших банерів, в тому числі на дахах одноповерхових будиночків.
   Або банери на двох стовпах на ділянках повз трас. З господарями (в Московській області) можна домовитися за 3-5 тр в місяць за оренду.
   Хоча якщо є бюджет на щити 3 × 6м (від 50тр в місяць за щит) теж добре.
  3. Вуличні покажчики недалеко від супермаркетів в Підмосков'ї і в місцях поблизу від об'єкта.

  Розмір: 1,03 х 1,6 м.
  1 покажчик 20 500 крб. за шт.
  2 покажчика 18 500 руб. за шт.
  3 покажчика 17 800 руб. за шт.

  ПЕРЕВАГИ РЕКЛАМИ на дорожніх покажчиках:

  1. Позиціонування панель-кронштейна з точністю до стовпа
  2. Непропорційно низька ціна в порівнянні з будь-якими іншими видами зовнішньої реклами
  3. Термін виготовлення і монтажу покажчика на опору освітлення - від 4-х днів.
  4. Особливо ефективно така реклама уздовж доріг працює серією (від 4 штук поспіль)

  Реклама в інтернеті

  1. Авито, domofond.ru (проект Авито), irr.ru (З Рук В руки), https://realty.yandex.ru/management (Дошка Яндекса)
  2. Регіональні дошки об'явленійНапрімер, по фразі «продам будинок Апшеронск» крім Авито видається безліч регіональних ресурсів.
  3. Контекстна рекламаТочная контекстна реклама Яндекс, Google
   по фразам виду «продам будинок / нерухомість / котедж в населений пункт / по шосе / московської області і.т.д.» Вартість створення рекламної кампанії 5 т.р. (Для кожної рекламної системи Яндекс / Гугл / Бігун) + бюджет. Витрата бюджету визначається через тестовий бюджет.В деяких випадках можна використовувати дешевші системи реклами (наприклад Бігун).
  4. Зробити окремий сайтДля об'єкта корисно зробити окремий сайт //prodam-dom.3dn.ru (В 2009р на безкоштовному хостингу робив і вивів його за ключовим словом або Лендінгем (лише однієї сторінки сайт) //onixhome.ru/lp/

  Як витягнути клієнта на об'єкт

  Влаштувати захід! Провести акцію в соціальних мережах, націлених по місту (району).

  Відео в тему:

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ