На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як поповнити рахунок на SEOsprint

  1. Поповнення рекламного рахунку на SEOsprint

  Багато новачків часто задають питання, як поповнити рахунок на SEO sprint Багато новачків часто задають питання, як поповнити рахунок на SEO sprint. Ця стаття буде присвячена саме цьому питанню. Всім давно відомо, що на сайті SEOsprint можна не тільки заробити, але а також розмістити рекламу і розкрутити свої інтернет-проекти.

  Для цього необхідно створити завдання, тест, або замовити розсилку, після чого сплатити послугу. Як створити завдання, можна прочитати тут , Інформацію по створенню тесту можна знайти в цієї статті . Коли буде створена рекламна майданчик, Ви зможете її побачити в розділі «Управління рекламою», виглядати це буде приблизно так: Для цього необхідно створити завдання, тест, або замовити розсилку, після чого сплатити послугу

  Після створення завдання (тесту, розсилки), його необхідно буде відправити на перевірку, натиснувши відповідну кнопку. Після схвалення модератором, можна поповнювати рекламний рахунок створеного завдання (тесту, розсилки) і запускати рекламний майданчик.

  Поповнення рекламного рахунку на SEOsprint

  Як же відбувається поповнення рекламного рахунку на SEO sprint? Щоб зробити подібну дію, Вам необхідно натиснути на кнопку «Поповнити рекламний бюджет»: Як же відбувається поповнення рекламного рахунку на SEO sprint

  Після чого відкриється додаткове віконце, де необхідно вказати суму поповнення та натиснути на «Перейти до оплати».

  Перед Вами з'являться кілька способів оплати, вибирайте будь-який відповідний і робіть транзакцію: Перед Вами з'являться кілька способів оплати, вибирайте будь-який відповідний і робіть транзакцію:

  Після оплати запускайте рекламний майданчик і отримуйте потрібний результат.

  Хочеться відзначити те, що залишок грошей знаходиться на рекламному рахунком, не можливо перевести назад на електронний гаманець або баланс аккаунта. Є можливість перенаправити кошти на іншу рекламну площадку. Для цього необхідно зупинити діючу рекламу, після чого натиснути на кнопку Хочеться відзначити те, що залишок грошей знаходиться на рекламному рахунком, не можливо перевести назад на електронний гаманець або баланс аккаунта і вибрати іншу рекламну площадку.

  Використовуючи сервіс SEO sprint, у Вас з'являється унікальна можливість залучення цільової аудиторії на свої інтернет-проекти. За рахунок певних настройок, Ви зможете забезпечити безперервний потік зацікавлених користувачів протягом тривалого часу.

  Якщо Вам допомогла ця стаття, поділіться інформацією з своїми друзями і рефералами, які працюють на проекті SEO sprint. Для цього натисніть будь ласка на одну із соціальних кнопок розміщених трохи нижче. Удачі Вам у просуванні своїх проектів!

  Радимо прочитати наступні статті:

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ