На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як піднятися в пошуку AppStore

  Як менеджер по продукту сервісу для знайомств Prince , Постійно шукаю можливість залучити якісний і недорогий трафік для програми.

  Спойлер: Отримав 4000 установок вартістю в 12 рублів за кожну. Додаток перемістилося на 4-е місце з 60-го в пошуковій видачі.


  Почнемо спочатку. Так виглядає пошук в AppStore:

  Як додатки ранжуються за результатами пошуку - закрита інформація. На позицію впливає дата поновлення, рейтинг, кількість відгуків і інші фактори. Найважливіший з них - скільки разів користувачі встановили додаток з пошуку.
  Щоб подшаманить позиції, ми платили користувачам за установку програми з видачі по конкретному пошуковому запиту (мотивовану пошуковий трафік). Особливим болем для користувачів було знайти додаток на 60-му місці, щоб завантажити. :)

  1200 установок вистачило, щоб перемістити «Принца» з 60-го на 4-е місце видачі в російському AppStore. Після цього ми купували ще 100-150 установок в день, щоб підтримувати позицію.
  1200 установок вистачило, щоб перемістити «Принца» з 60-го на 4-е місце видачі в російському AppStore
  Перший досвід вразив. Ми отримали 4086 установок, витративши 12 рублів на кожну. Я допустив кілька помилок в цій кампанії. Якби все було зроблено правильно, Prince б місяць протримався в ТОП-3. Я вирішив повторити успіх, але поки ми оновлювали додаток, пошуковий алгоритм Apple змінився. :(

  На момент публікації матеріалу потрібно мінімум по 500 установок з пошукової видачі протягом чотирьох днів. Погляньте на другу частину кампанії.
  На момент публікації матеріалу потрібно мінімум по 500 установок з пошукової видачі протягом чотирьох днів
  На цей раз гроші витратили даремно. Одна установка обійшлася в 109 рублів.
  У Росії подібна установка коштує близько 32 рублів. Зміна пошукового алгоритму зробило кампанію марною.
  У вересні 2015 го, щоб прокачати рейтинг додатка в пошуковій видачі, досить було 1000-2000 мотивованих установок за запитом із середнім трафіком. Зараз потрібно викуповувати 1000-2000 установок чотири дні поспіль. Помножте це число на 10-50 для AppStore в США.

  Проте, мотивовані установки з пошукової видачі корисні для додатка. Якщо ви попрацюєте над сніпетів для пошукової видачі в AppStore і конверсія в установки буде 60% і вище, то ваш додаток залишиться на вершині.

  Інструкція: як перехитрити пошукову видачу в AppStore

  1. Виберіть релеватную і популярну пошукову фразу. Для американського AppStore я вибрав слово «dating»
  2. Оптимізувати сніпет додатки у видачі.
  1
  Переконайтеся, що іконка, ім'я, опис і інші елементи релевантні пошуковому запиту. Не варто просувати додаток для знайомств за словом «chat».
  Назва додатка має містити слово із запиту. Краще, якщо це слово буде першим в заголовку. Поганою ідеєю було просувати слово «dating» про програму з назвою «Prince - we fulfil desires». Назва «Dating with your wish fulfilled» працює набагато краще.
  Переконайтеся, що у додатку відображається рейтинг (для цього потрібно не менше 5 відгуків) та він не нижче 4.5 зірок.
  Зробіть яскраві і привабливі скріншоти.
  Сніппет додатки в пошуковій видачі повинен конвертувати мінімум 60% показів в скачування. Це можна виміряти за допомогою AppStore Analytics або A / B тестування .
  3. Отримуйте мінімум 500 нових мотивованих установок з видачі щодня, чотири дні поспіль. Продають мотивовану трафік в російському AppStore:

  • http://indiline.com
  • http://appbooster.ru
  • https://www.facebook.com/denis.kurkov.5

  4. Якщо у додатки хороший сниппет в AppStore, і воно цікаве для користувача, залишитеся в топ-5. 5. Зверніть увагу, є тільки два шанси вивести додаток в топ. Двічі перевірте сниппет.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ