На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як оптимізувати вміст сторінки

  1. Крок 1. Тег заголовка та метадані
  2. Крок 3: Ключове слово та структура тексту

  Гаразд, давайте зайнятися.

  Ми розділили процес оптимізації сторінки на 5 кроків : заголовок мета і опис, URL, ключові слова і структуру тексту, теги заголовків і теги Alt. Хоча в даний час тільки заголовок і ваш текстовий вміст є абсолютною важливою частиною, де ви хочете включити ваші ключові слова, інші елементи сторінки, про які ми будемо говорити, все ще "приємно мати" і можуть дати вам позитивне підвищення. Скористайтеся посиланнями нижче, щоб швидко перейти до одного з кроків.

  Швидкі посилання:

  Тег заголовка та метадані - URL - Ключове слово та структура тексту - Теги заголовка - Alt Теги

  Крок 1. Тег заголовка та метадані

  По-перше, ви хочете переконатися, що мета-назва та опис оптимізовані для ваших ключових слів .

  Перейдіть у режим редагування сторінки, яку потрібно оптимізувати. Це означає, що на вашому сервері WordPress перейдіть до пункту СторінкиУсі сторінки та натисніть Редагувати сторінку, яку потрібно оптимізувати.

  Прокрутіть вниз до параметрів Yoast SEO вашої сторінки.

  Прокрутіть вниз до параметрів Yoast SEO вашої сторінки

  Введіть ключове слово фокусу для своєї сторінки у відповідне поле.

  Ви не впевнені в правильних ключових словах для ваших сторінок? Тепер час зробити дослідження ключових слів!

  Перевірте наші Служба звітів рейтингу ключового слова або наш повідомлення в блозі . За допомогою цього пункту ви зможете безпосередньо побачити ключові слова, на яких вже класифікуються ваші сторінки. Це дасть вам гарну основу для вибору правильного ключового слова (ключових слів) чи подальшого дослідження ключових слів.

  Далі натисніть Редагувати фрагмент . Тут ви можете змінити назву та опис вашої сторінки.

  Почнемо з назви.

  Маючи максимум 60-70 символів, подумайте про багатозначну назву, яка відповідає вмісту вашої сторінки. Переконайтеся, що ваш заголовок починається з вашого ключового слова фокус - якщо це неможливо, воно повинно принаймні містити ваше ключове слово десь. Не забувайте тримати його коротким і простим .

  Тепер опис.

  Опишіть вміст своєї сторінки максимум на 150 символів. Використовуйте активний голос і зробіть його дієвим, Ergo: викликайте клік ! Включіть ваше цільове ключове слово тут, але намагайтеся не звучати занадто повторюваним чи примусовим. Ваш опис має відповідати посаді та відображати реальний вміст .

  Тепер, коли ви оновили назву та опис, натисніть " Оновити" та все налаштовано.

  Google не використовує лише вашу метаінформацію або ваш вміст, а також використовує URL-адресу, щоб класифікувати та класифікувати вашу сторінку.

  Як правило : тримайте ваші URL-адреси короткими та простими та включіть цільове ключове слово.

  Не використовуйте випадкові рядки букв і / або цифр - але опишіть їх у URL-адресах, не використовуйте великі літери й не використовуйте маленькі слова для наповнення, наприклад, для , ...

  Якщо у вашій структурі URL-адрес досі були включені категорії та / або дати, краще залишити їх у майбутньому, щоб зберегти ваші URL-адреси короткими та простими.

  Пам’ятайте : якщо ваші сторінки вже отримують значний обсяг трафіку, краще не заважати надмірним URL-адресам. Інші веб-сайти чи блоги вже можуть посилатися на існуючу URL-адресу, і люди могли б зберегти її в своїх закладках. Якщо ви вирішили змінити URL-адресу, переконайтеся, що реалізовано перенаправлення зі старого на новий URL.

  Крок 3: Ключове слово та структура тексту

  Тепер важливо, щоб ваше ключове слово з'являлося у вашому вмісті, звичайно. Особливо в перші 100 слів. Тому переконайтеся, що ключове слово фокусування використовується на початку вашого вмісту.

  Не перестарайтеся , хоча! Хоча в минулому, можливо, була хороша практика використовувати ваше ключове слово фокусу якомога частіше, щоб отримати рейтинг вашого сайту для цього ключового слова, в даний час Google насправді покарає вас, якщо ви "ключове слово наповнення".

  Алгоритм Google стає кращим і інтелектуальнішим з кожним оновленням. Google знає, які ключові слова пов'язані та утворюють групу тем. Перевіряти це повідомлення в блозі на Moz, який показує деякі цікаві приклади щодо можливостей Google для розуміння пошукових запитів.

  Таким чином, замість того, щоб наповнювати вміст тим самим ключовим словом, пишіть хороший та великий вміст , використовуючи LSI (латентні семантичні індексації) ключові слова, які відповідають вашому вмісту.

  Латентні семантичні індексації (LSI) Ключові слова є ключовими словами, які зазвичай зустрічаються поруч один з одним. Наприклад, якщо ваша сторінка про найкращі місця для кемпінгу у вашому регіоні, то такі слова, як подорожі, пішохідні маршрути, пішохідні або кемпінгові спорядження - це ваші ключові слова LSI. Використовуйте їх у своєму вмісті! У більшості випадків такі слова, як вони, прийдуть природно, коли ви пишете про певну тему, але в той же час деякі важливі можуть бути легко пропущені. Тому обов'язково правильне дослідження ключових слів !

  Далі йдуть ваші теги заголовків.

  Переконайтеся, що ключові слова та синоніми або схожі слова відображаються в тегах заголовків . WordPress автоматично обертає заголовки сторінки в тезі H1, тому переконайтеся, що ви дійсно включите там своє ключове слово.

  Хоча тег H1, звичайно, є найважливішим, ви також можете розглянути можливість розміщення вашого ключового слова в підзаголовках H2 або H3.

  Але не спускайтеся за борт. Підзаголовки, здається, не настільки важливі, як ваш основний заголовок, коли мова йде про рейтинги, і ви також можете зіткнутися з проблемою ключових слів, коли ви включаєте своє ключове слово у ваші підзаголовки.

  Як правило, вкажіть ключове слово, можливо, один або два рази в підзаголовках, але в основному використовуйте підзаголовки, які фактично відповідають вашому вмісту.

  Для цього можна використовувати теги HTML, як показано нижче:

  Або, залежно від теми WordPress, ви можете вказати назву як H1, H2,… у редакторі повідомлень. Наприклад, на малюнку нижче показано, як це зробити Авада у Fusion Builder:

  Останній крок є швидким і простим: Переконайтеся, що тег alt зображень містить ключове слово (а).

  По-перше, це гарна ідея мати альти-теги на ваших зображеннях, тому що читачі екрана для користувачів із вадами зору читатимуть цей текст замість зображення. Але теги alt також повідомлять Google, що на зображенні, і надає контекст навколишньому тексту.

  Додавання тега alt у зображення у форматі HTML виглядає так:

  Тим не менш, ви можете визначити alt теги ваших зображень у медіатеці WordPress, як показано нижче. Просто додайте тег alt у поле, де написано "Alt Text":

  Ви не впевнені в правильних ключових словах для ваших сторінок?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ