На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як оптимізувати вміст для Новин Google

  1. Чим відрізняються Новини Google від звичайного пошуку Google?
  2. Переваги відображення в Новини Google
  3. Як з'являтися на релевантних результатах новин Google
  4. Технічні характеристики сайту
  5. Правила щодо вмісту
  6. Авторський ранг
  7. Дані автора
  8. Надсилання вмісту до Новин Google
  9. Як оптимізувати вміст для Новин Google

  Багато в чому спроби оптимізувати статті для Новин Google те ж саме, що і спроби оптимізувати вміст для пошуку Google. З точки зору алгоритму пошуку, в обох випадках основна увага приділяється якості вмісту та дотриманню певних технічних специфікацій. Але зосередження уваги лише на цих високорівневих міркуваннях не допоможе перенести ваші статті у верхню частину Новин Google.

  Для того, щоб зайняти місце в Новинах Google, вам доведеться звернути увагу на тонкі відмінності, коли справа доходить до правильного SEO для статей новин.

  Ось як оптимізувати для Новин Google.

  Ось як оптимізувати для Новин Google

  Чим відрізняються Новини Google від звичайного пошуку Google?

  Найбільша різниця між цими двома різними пошуковими системами Google пов'язана з типом вмісту, який індексується та відображається на кожному. "Регулярний" пошук Google індексує й включає результати для публікацій у блогах, веб-сторінок, цільових сторінок тощо. При правильній техніці, не має значення, який вміст ви хочете класифікувати, доки він випливає із загальних передових практик SEO.

  Проте, якщо ви хочете позиціонувати себе в Новинах Google, вам доведеться своєчасно подавати новини. Навряд чи зміст продажу, прес-релізи та сторінки з веб-сайту вашої компанії просто не підходять для рахунку. Що стосується новин Google, то, як правило, новинні статті з високих авторитетних публікацій (наприклад, CNN, NPR, The Washington Post тощо), але це не означає, що маленькі хлопці не мають шансів.

  Переваги відображення в Новини Google

  Перш ніж вирішити взяти на себе зобов'язання щодо використання стратегії SEO Новин Google, можна спочатку зрозуміти, що саме для вас. Ось деякі з основних переваг, пов’язаних із рейтингом у Новинах Google:

  • 60% опитаних Довіряйте розділу новин від Google про новини, які індексуються як частину звичайного пошуку.
  • Новини Google зарезервовані для новин, а не лише для загальних результатів пошуку.
  • Рейтинг в Новинах Google у вашій галузі може допомогти вам встановити авторитет як носій інформації, який варто відвідувати, щоб бути в курсі тенденцій.

  Як з'являтися на релевантних результатах новин Google

  Ознайомлення з пошуками Новин Google є результатом поєднання технічних специфікацій сайту та конкретних стандартів вмісту.

  Технічні характеристики сайту

  Багато з технічних міркувань для ранжування на Новинах Google провокують паралелі з рейтингом у пошуку Google. Це включає такі речі, як:

  • Мобільна швидкість : остання увага Google мобільний перший пошуковий рейтинг . Якщо ваш веб-сайт не відповідає мобільним пристроям, ви можете бути покарані, що вплине на ваші рейтинги. Щоб визначити, чи вважається ваш веб-сайт мобільним телефоном Google, запустіть свій веб-сайт за допомогою Мобільний тест .
  • Використання AMP Google : "AMP" означає "прискорені мобільні сторінки" і відповідає орієнтації Google на чудовий мобільний досвід для шукачів. Google AMP досить простий у встановленні як плагін для WordPress, і, по суті, позбавляє всіх сторінок від вмісту, щоб швидше завантажувати сторінки.
  • Швидке завантаження сторінки : Google надає результати пошуку, які спочатку ставлять користувача. Для забезпечення чудового користувальницького досвіду вміст має швидко завантажуватися. Використовуйте Google PageSpeed ​​Insights інструмент для ідентифікації повільне завантаження сторінок , і оптимізувати їх відповідно.

  Використовуйте  Google PageSpeed ​​Insights  інструмент для ідентифікації  повільне завантаження сторінок  , і оптимізувати їх відповідно

  Зверніть увагу на це Правила Google для веб-майстрів необхідно дотримуватись задоволення Google за сприятливі рейтинги за будь-якими їх пошуковими властивостями.

  Окрім цих загальних передових практик для індексування вмісту в Google, вам також потрібно звернути увагу на ці технічні характеристики, пов'язані з новинами Google:

  • Організуйте вміст у підкатегорії / новини / на вашому сайті. URL-адреса вашої статті має бути описовою з точки зору ключових слів.
  • Створіть унікальний файл Sitemap для вмісту Новин Google, в якому конкретно висвітлюються області вашого веб-сайту, на яких буде розміщено вміст новин. Підтримка Google переходить до більш конкретних деталей щодо точного виконання цієї важливої ​​технічної частини.

  Після того, як ви отримаєте всі технічні деталі, настав час звернути увагу на найважливіший елемент стратегії оптимізації Новин Google - вміст.

  Правила щодо вмісту

  Лі Вільсон Журнал пошукової системи стверджує, що «вміст у більшості випадків буде специфічним для певної галузі, а компанія нейтральна, оскільки вона не є маркетинговою або PR-базою. Незважаючи на те, що вона може включати експертні котирування та думку, вона не може бути рекламною компанією чи будь-якою рекламною продукцією ».

  Google надає деякі загальні рекомендації щодо типів вмісту новин, які він приймає для можливого ранжування в Новинах Google:

  • Новини, що стосуються останніх подій. Статті повинні бути своєчасними, що важко виправдати загальну стратегію змісту. Google радить: « Ми взагалі не включаємо статей, рекомендацій, оголошень про вакансії, списків нерухомості чи суто інформаційного наповнення, наприклад прогнозів погоди та даних про акції. »Ось більше інформації про типи контенту, на які можна індексувати Новини Google .
  • Оригінальний вміст новин. Якщо ваш сайт агрегує вміст з декількох джерел, ви повинні розрізняти цей вміст і вміст Новин Google. Для індексування в Новинах Google вміст повинен містити елементи оригінальної звітності, а не просто повторне використання котирувань і статистики.
  • Правильна читаність. Журналістика, як правило, дотримується більш високих стандартів граматики і орфографії. Переконайтеся, що вміст пройшов основні перевірки граматики, перш ніж надсилати їх до Новин Google. Інструмент подібний Граматично або Хемінгуей може допомогти.

  Інструмент подібний  Граматично  або  Хемінгуей  може допомогти

  Ось кілька додаткових вказівок для отримання вміст, розміщений у Новинах Google .

  Авторський ранг

  Авторство Google - це застаріла програма, яка одночасно допомагала асоціювати вміст з її автором. Хоча Авторські права Google офіційно "мертві" , ідея “ ранг автора " не. Ідея, що стоїть за цим висновком, полягає в тому, що автор з високим авторитетом і впливом може допомогти в рейтингу новин Google, незалежно від того, куди вони пишуть (і пов'язаної з нею пошукової системи / рейтингу новин Google).

  Щоб повідомити новинам Google, що певний автор стоїть за статтею, потрібно скористатися відповідним статті структуровані дані .

  Дані автора

  Один з останніх CodeinWP звіти про прозорість належним чином врахували ідею представлення авторів статей, а також те, як це не може вплинути на рейтинг Google в цілому. Люди люблять знати, хто за статтями читає, і зробити цю інформацію очевидною частиною забезпечення чудового досвіду користувачів.

  Надсилання вмісту до Новин Google

  Після того як ви виконаєте всі вищезазначені вимоги, настав час повідомити новинам Google, що у вас є вміст, який має індексувати. Через їх панель інструментів партнера , ви можете подати запит на включення свого вмісту в Новини Google. Окрім перелічених вище вказівок, і для того, щоб їх було прийнято, компанія Google містить перелік елементів, які включають наступне:

  1. Перевірте право власності на свій сайт новин.
  2. Перегляньте та оновіть інформацію про свій сайт новин.
  3. Перегляньте та оновіть URL-адреси та мітки розділу новин свого сайту.
  4. Ви все готові! Поверніться, коли ваш сайт змінюється.

  Для отримання додаткових вказівок або усунення несправностей під час надсилання веб-сайту до Новини Google перевірте їх допоміжні документи .

  Як оптимізувати вміст для Новин Google

  Хоча існує багато паралелей між більш відомим пошуком Google і нішами, які представляють результати Google News, існують також численні відмінності. Рокетування результатів у Новинах Google вимагає унікальної уваги до деталей, яких немає в інших стандартних результатах пошуку.

  Які найкращі поради для рейтингу в Новинах Google? Все, що ми пропустили? Надішліть свої думки @Pagely , і ми поділимося найкращими даними!

  Чим відрізняються Новини Google від звичайного пошуку Google?
  Чим відрізняються Новини Google від звичайного пошуку Google?
  Які найкращі поради для рейтингу в Новинах Google?
  Все, що ми пропустили?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ