На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як налаштувати DLE Налаштування виведення новин DLE

  1. Налаштування виведення новин dle.

  Привіт, шановні читачі блогу  SdelaemBlog

  Привіт, шановні читачі блогу SdelaemBlog.ru , Сьогодні я хочу продовжити розмову про налаштування сайту на базі движка dle. А саме ... Я розповім, як налаштувати висновок новин на dle? Ну ось, як-то так буде звучати тема сьогоднішньої статті.

  Знайти налаштування виводу новин не складно. Просто заходимо в адмінку DataLife Engine і в пункті настройка системи, знаходимо рубрику налаштування виводу новин - має бути зрозуміло.

  Кількість новин на сторінку - тут все досить зрозуміло, кількість публікацій на сторінку, це кількість анонсів, виведених на головній сторінці: наприклад, у мене на блозі коштує 5 новин на сторінку. Тобто кожен раз при появі шостої статті, буде з'являтися наступна сторінка і т.д.

  Кількість статей на сторінку в результатах пошуку, в принципі те ж саме, що і перший пункт, але дана функція налаштовує не головну сторінку, а сторінку з результатами пошуку. Тобто, якщо на вашому сайті є пошук по сайту, користувач набравши в пошуку назву новини, яку він хоче знайти, потрапляє на сторінку результатів пошуку, і бачить 10 анонсів на першій сторінці, 10 на другої і т.д. Якщо поставити 20, то звичайно буде виводитися 20 анонсів на сторінку і т.д ..

  кількість схожих новин dle , За замовчуванням коштує 5, але ви можете вибрати своє кількість схожих новин, що ж це таке? Повною новини досить часто, під статтею, можна помітити «схожі новини», «інші новини по темі» або щось схоже, це і є схожі новини, кількість яких ми і можемо вибрати. Якщо вибрати 5, то буде виводитися 5 схожих постів. Якщо схожих публікацій менше п'яти, то і виводитися буде та кількість, яка є. Якщо ж схожих публікацій немає, то виводитися нічого не буде. Дивимося приклад нижче:

  Максимальна кількість новин, допустимих до очікування на модерацію, відповідь в самій назві даного пункту. Припустимо користувачі додали дві нові статті, а ви в даному пункті поставили 1, тоді, тільки одна новина надійде до вас на модерацію. Якщо ви не хочете обмежувати кількість, то просто ставимо 0.

  Обмеження на додавання публікацій на сайті після реєстрації. Якщо поставити 1, то в перебігу першої доби після реєстрації, користувач не зможе додавати новини. В даному пункті вказується кількість днів. Якщо поставити 0, то після реєстрації , Користувач зможе відразу додавати публікації на сайт dle .

  Смайли dle. Тут все ясно, вписуємо нові імена доданих на сервер смайликів через кому. Завантажувати смайли потрібно в папку: «... / engine / data / emoticons /».

  Формат часу для новин dle. В даному пункті нічого описувати не буду, тому що все докладно написано в допомоги по роботі даної функції.

  Висновок навігації по сторінках новин, за замовчуванням вибрано внизу. Що це таке дивимося на зображенні нижче, так буде набагато зрозуміліше, ніж описувати словами.

  Налаштування виведення новин dle.

  Налаштування виведення новин dle

  Критерій сортування новин, має бути зрозуміло, що якщо вибрати за датою, то пости будуть сортуватися за датою. Якщо по рейтингу-то по рейтингу і т.д.

  Порядок сортування новин відповідає за порядок, в якому публікації будуть розташовуватися, або зверху вниз, або навпаки.

  Наступні два пункти настройки працюють абсолютно також, тільки для каталогу dle. Каталог dle - виводить новини по буквеному ідентифікатори і знаходиться за адресою site.ru/catalog/C. Сам не використав, але він може стати в нагоді тільки при використанні модуля «алфавіт».

  Вирівнювання картинок за замовчуванням, призначене для вирівнювання зображень, на сайті. Або у нас картинка до новини буде знаходитися по центру, тоді текст під нею або над нею. Якщо по лівому краю, то картинка зліва, а текст праворуч, по правому краю-картинка праворуч, текст ліворуч. Якщо поставити без вирівнювання, то картинка буде за замовчуванням зліва, а текст буде під нею або над нею.

  Автоматичне формування літерного каталогу публікацій стане в нагоді тим, хто буде ставити на сайт модуль алфавіт. Тоді даний скрипт буде автоматично додавати першу букву заголовка нашої новини в буквений каталог. Тобто це набагато зручніше, ніж при стандартних умовах, коли доводиться при додаванні публікації заповнювати символьний код.

  Включити автоматичну конвертацію посилань, досить цікава опція, за допомогою якої можна зробити автоматично клікабельні посилання. Наприклад якщо я напишу http://hot-speed-world.ru/, як ми бачимо клікнути по ній не можна поки ми не вкажемо, що це посилання. А на движку DLE , Якщо включити цю функцію, всі текстові посилання, будуть автоматично ставати розмітки, якщо вони починаються з http: // або ftp: //.

  Відсилати E-Mail повідомлення при отриманні нових новин, тут все просто, в разі якщо на вашому ресурсі, хтось додав на модерацію нову публікацію, то при виборі «Так», вам буде приходить повідомлення на E-mail про те, що на вашому сайті на модерацію додано нову статтю.

  Виводити новини опубліковані в субкатегорій, також в описі даної функції досить добре написано для чого вона призначена, я зазвичай вибираю «Так».

  Дозволити виставляння рейтингу в коротких новинах, якщо поставити «ні», тоді в анонсі не можна буде виставити рейтинг для публікації. У цьому випадку, щоб виставити рейтинг, потрібно буде зайти в повну новину. Якщо вибрати «Так», можна буде виставляти рейтинг в короткій пубікаціі.

  Приховувати посилання на повну новину: Якщо «Так», то в разі, коли користувач з якоїсь причини не написав повний опис для статті, посилання на неї не буде виводиться. Посилання на повну новину зазвичай звучать так: «Детальніше», «Далі» і т.п.

  Дозволити індексацію пошуковими системами посилань на версію для друку. Версія для друку - це той же сайт тільки без дизайну, зазвичай в форматі pdf (якщо я не помиляюся). У цьому пункті ставимо «ні», тому що в індексі пошуковиків вона не потрібна.

  Дозволити додавання ключових слів в хмару тегів при додаванні новин з сайту. Ставимо «так». Хмара тегів дає нам внутрішню перелинковку. Правильна внутрішня перелінковка дає оптимізацію сайту і підвищення позицій ресурсу в пошукових системах. Хоча питання, в принципі, спірне, але я зазвичай ставлю так.

  Після, переходимо до двох налаштувань «Включити WYSIWYG редактор ...», в обох випадках вибираємо «Так». WYSIWYG редактор - це візуальний редактор, при включенні опції, якого буде набагато простіше додавати новини, ніж за допомогою BB-кодів.

  Далі тиснемо на кнопочку «Зберегти» і наші налаштування збережені. Тим самим ми з вами пройшли ще один пункт настройки системи.

  Головне не забуваємо продовжувати вчитися постійно. ось настройки виведення новин dle, ви вивчили - молодці. А далі можна вивчити ще що-небудь, наприклад відео курси Попова Євгенія.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ