На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як довго чекати результатів в SEO: коли сайт потрапить в ТОП

  1. Вік сторінок в ТОПі Google
  2. Скільки часу потрібно, щоб сторінка потрапила в ТОП-100
  3. «І все-таки, скажіть, коли мій сайт потрапить в ТОП-10»
  4. висновки
  5. Місія статті

  Нещодавно на блозі Ahrefs була піднята досить актуальна тема. Фахівці підготували цікаву статистику впливу віку сторінок на позиції релевантних ключових фраз. Даною статистикою і своїм баченням ситуації і хочу поділитися з Вами.

  З оригіналом статті англійською мовою можна ознайомитися, перейшовши по засланні.

  Найбільш частим питанням власників сайтів (інтернет-магазинів, порталів, агрегаторів і т.д.) на адресу SEO-фахівців є той, в якому вони цікавляться, як скоро їх сайт отримає трафік і займе якщо не перші рядки в пошуковій видачі, то хоча б ТОП-10 за потрібними ключовими фразами. Однозначної відповіді на нього немає і бути не може! Ганьба ділкам, які гарантують лідируючі позиції по високочастотних ключових фразах через 6 місяців після початку робіт.

  Вік сторінок в ТОПі Google

  Проаналізувавши 2 мільйони випадкових ключових фраз і ТОП-10 пошукової видачі по кожній з них, хлопці з Ahrefs з'ясували, що левова частка сторінок з першої десятки старше двох років, в той час як вік більшості сайтів з ТОП-1 трохи не дотягує до трьох!

  Проаналізувавши 2 мільйони випадкових ключових фраз і ТОП-10 пошукової видачі по кожній з них, хлопці з Ahrefs з'ясували, що левова частка сторінок з першої десятки старше двох років, в той час як вік більшості сайтів з ТОП-1 трохи не дотягує до трьох

  Залежність позиції сайтів у видачі Google від їх віку

  Варто зазначити, що вік сторінок визначався не вдень реєстрації домену, а датою першого відвідування цих самих сторінок ботом Ahrefs.

  Як видно зі статистики, лише 22% ранжируваних в першій десятці сторінок були створені менше року тому.

  Процентне співвідношення кількості сайтів в ТОП-10 в залежності від їх віку

  І лише трохи більше 1% цих сторінок займає першу позицію у видачі.

  І лише трохи більше 1% цих сторінок займає першу позицію у видачі

  Позиції, які займає сайтами молодше одного року в ТОП-10

  Висновок: кращі результати в Google належать "віковим" сторінок.

  Скільки часу потрібно, щоб сторінка потрапила в ТОП-100

  Для відповіді на це питання фахівці з Ahrefs відібрали 2 мільйони сторінок з віком 1 рік і визначили положення кожної з них в ТОПі Google за ключовими фразами за якими вони ранжуються.

  Для відповіді на це питання фахівці з Ahrefs відібрали 2 мільйони сторінок з віком 1 рік і визначили положення кожної з них в ТОПі Google за ключовими фразами за якими вони ранжуються

  Розміщення однорічних сторінок в пошуковій видачі

  Результати свідчать, що:

  • лише 5,7% сторінок віком 1 рік ранжуються в першій десятці пошукової видачі Google;
  • 19,5% оброблених сторінок входять в ТОП-100 (11-100);
  • інші 74,8% в сотню кращих так і не потрапили.

  Схожа ситуація спостерігається в цьому ж дослідженні, але вже з урахуванням DR (рейтинг домену, який залежить від зворотного посилальної маси). Спостерігається чітка залежність: чим вище DR, тим більше шансів "заскочити" в ТОП. Наприклад, в ТОП-10 входить 10,8% сторінок з високим DR, в той час як для низького DR (менше 30) цей показник становить лише 3%. Цей факт також можна застосувати до ТОП-100.

  Отже можемо зробити висновок: посилання працюють, особливо якісні.

  «І все-таки, скажіть, коли мій сайт потрапить в ТОП-10»

  На жаль, точних цифр ніхто не назве, але і тут у Ahrefs знайшлося відповідне дослідження. Сфокусувавшись на тих самих 5,7% щасливчиків, фахівці встановили, що шлях в ТОП-10 для більшості з них склав від 61 до 182 днів.

  Сфокусувавшись на тих самих 5,7% щасливчиків, фахівці встановили, що шлях в ТОП-10 для більшості з них склав від 61 до 182 днів

  Шлях сторінки до ТОП-10

  Результати показали, що більшість "входжень в ТОП" доводиться на період від 2 до 4 місяців, в той час як високий рейтинг домену (більше 80) має значення лише на початковому етапі.

  Однак варто враховувати, що наведена статистика не зовсім показова, тому що вона торкнулася лише 5,7%, "Постріл" протягом одного року сторінок. Відомостями, що відносяться до решти майже 95%, ми не володіємо.

  Що ж стосується запитів, за якими ранжуються молоді сайти, то лише 0,3% з розглянутих 5,7% сторінок потрапили в ТОП-10 по високочастотним запитам, тоді як на частку НЧ припадає аж 4,8%.

  Що ж стосується запитів, за якими ранжуються молоді сайти, то лише 0,3% з розглянутих 5,7% сторінок потрапили в ТОП-10 по високочастотним запитам, тоді як на частку НЧ припадає аж 4,8%

  Залежність позиції сайту від типу ключових фраз

  Згідно наступним графіком, що відображає динаміку розвитку сторінок протягом року, лідируюча роль низькочастотних ключових фраз спостерігається в перші півроку, СЧ і ВЧ з'являються до 7-9 місяця.

  Роль різних типів ключових фраз в просуванні сторінки

  Висновок: акцент на НЧ для молодих сайтів - must have.

  висновки

  Перед тим як перейти до висновків пропоную приділити увагу наступним моментам:

  1. На жаль, в матеріалі досліджень не вказано, запити якого регіону аналізувалися, найімовірніше в аналізі брали участь запити і сайти англомовного сегмента.
  2. Досить цікаво, що вік сторінок враховувався з моменту сканування павуком Ahrefs, тобто фактично вік сторінок є трохи більше заявленого.
  3. Найголовніший момент, який варто враховувати: напевно в статистику молодих сторінок, які швидко отримали ТОП потрапляли ті, які просто змінювали свій URL. Причин зміни URL багато: настройка дзеркал, зміна структури сайту, зміна домена і т.д.

  Ще раз проаналізувавши все вищесказане, можемо скласти план дій, який можна застосовувати в роботі з молодими і тільки проектами:

  • підвищуємо DR шляхом нарощування якісної максимально природною посилальної маси;
  • на початкових етапах направляємо основні сили на просування сторінок по низькочастотних запитах;
  • формуємо масштабируемую структуру сайту, щоб в подальшому не змінювати адреси існуючих сторінок.

  Місія статті

  Місія статті проста: донести думку про те, що давно вже минули часи, коли в ТОП можна було потрапити за один день, купивши напередодні більше посилань, ніж у конкурентів.

  Зараз в більшості тематик для досягнення результату необхідно проводити досить великий пул робіт як по внутрішній, так і по зовнішній оптимізації. А до отримання перших позитивних результатів часу йде все більше. Тому дуже важливо довіряти своєму підряднику і мати фінансовий запас міцності на досить великий фронт робіт.

  ТОПів Вам!

  Автор статті:

  Олег скрип

  Керівник компанії ApollonGuru, ментор SEO-матеріалів vc.ru. В інтернет-маркетингу з 2012 року. Люблю щоб все було чітко.


  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ