На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  8 питань, щоб визначити, якщо ваш SEO експерт ... SEO експерт

  1. 1. Мій сайт потрапив у штрафну «Penguin» - як мені повернути трафік?
  2. 2. Як ви користуєтеся Screaming Frog?
  3. 3. Які були останні конференції, до яких мали працювати ваші співробітники? Чи говорили ви?
  4. 4. Ми пишемо про 4 публікації в блозі на тиждень, чи слід продовжувати?
  5. 5. Ми використовуємо Yext, тому ми не турбуємося про послідовність NAP. Чи не так?
  6. 6. Чи вбудовані теги заголовків у шаблон мого сайту?
  7. 7. Ми хочемо запустити новий веб-сайт, орієнтований на <вставити конкретну область практики>.
  8. 8. Чи будете ви допомогти нам отримати більше Facebook Likes і Twitter Послідовники, щоб допомогти нашим SEO?

  Далі слід визнати зарозумілу посаду Далі слід визнати зарозумілу посаду. І я переступаю за принципом, я навчаю своїх дітей - ви не можете побудувати себе, збиваючи інших. АЛЕ… Я продовжую розмовляти з юридичними фірмами, спокусившись відсутністю результатів від своїх експертів SEO, тільки щоб знайти справді рудиментарні помилки. Нижче наведено кілька запитань щодо того, наскільки експерт у вашому SEO-таланті дійсно є.

  1. Мій сайт потрапив у штрафну «Penguin» - як мені повернути трафік?

  Плюси навколо процесу дезавуації часто є відповіддю на це питання - і хоча відмова є важливим (і легким, якщо не нудним) - це НЕ достатньо. Відновлення штрафних санкцій пінгвінів передбачає не просто вилучення порушних посилань, а заміну вартості, яку вони раніше доставили на ваш сайт, новими посиланнями. Біла капелюх linkbuilding є жорсткий, творчий, невизначений, дорогий і найцінніше, що SEO може зробити. Насправді, це так важко, що багато "SEO" навіть не намагаються.

  2. Як ви користуєтеся Screaming Frog?

  Screaming Frog - надзвичайно гнучкий інструмент, який використовується для очищення та аналізу ключових елементів домену на рівні сторінки. Він може ідентифікувати все, від дубльованих тегів заголовків до непрацюючих посилань на сторінках конкурентів. Як аналітик рок-зірка, Енні Кушинг сказала:

  "Якщо ви не використовуєте Screaming Frog, ви насправді не займаєтеся SEO".

  Зачекайте на незручне мовчання, коли ви ставите це питання ...

  3. Які були останні конференції, до яких мали працювати ваші співробітники? Чи говорили ви?

  Технологія постійно змінюється - і установи несуть відповідальність за те, щоб не відставати від цих змін. Читання землі пошукової системи є гарною відправною точкою, але в кінцевому підсумку немає нічого, що можна замінити, перебуваючи в середині акції, взаємодіючи з експертами на конференціях, орієнтованих на вигулювачів, таких як SMX, Mozcon та Pubcon. В ідеалі ваш експерт SEO говорив на деяких з цих конференцій (і я не маю на увазі платити за переговори про шиллі, тонко завуальовані як юридичні конференції з маркетингу).

  4. Ми пишемо про 4 публікації в блозі на тиждень, чи слід продовжувати?

  SEO «експерти» часто цитують втомлене «Зміст короля» утриматися, щоб відповісти на це питання і, можливо, заглибитися в капризи теорії довгого хвоста. Реальність така, що блювання з більш низькою якістю змісту нічого більше, ніж переконати пошукові системи, що ваш сайт повний… низького якості контенту. Ця проблема була значно посилена веб-маркетологами між 2012 і 2014 роками, які зробили трохи більше, ніж папуга «Зміст є королем» на юридичних конференціях з маркетингу.

  Найкраще відповісти на запитання "я повинен продовжувати викидати більше контенту?", Використовуючи Google Analytics для перегляду ваших повідомлень про трафік і посилання. Якщо ви виявите, що 90% цих сторінок не мають вхідного трафіку, дуже мало переглядів сторінок і що ніхто не пов'язаний з вашими переписами місцевих автомобільних аварій, які копіюються з місцевої газети, ви можете перейти на стратегію вмісту. І навпаки, якщо ви виявите, що весь ваш вміст бачить дію, то всіма засобами продовжуйте писати. Дізнайтеся більше тут: SEO Regicide .

  5. Ми використовуємо Yext, тому ми не турбуємося про послідовність NAP. Чи не так?

  Yext - це лише один інструмент у боротьбі за узгодженість NAP (NAP - ім'я, адреса та номер телефону), і поки Yext обробляє приблизно 50 основних каталогів другого рівня, він не керує чотирма основними агрегаторами даних; Локальний продукт Moz. Тому, якщо ви покладаєтеся на інструменти для поліпшення узгодженості NAP, важливо, наприклад, використовувати більше одного - Moz і Yext. Окрім того, обидва інструменти повинні бути проактивно відстежуватись і матимуть реальний вплив - особливо якщо ви маєте справу зі зміною імені, зміною адреси, очищенням гео-спаму або викоріненням погано реалізованих номерів відстеження. Нарешті, ні Moz, ні Yext не обробляє специфічні каталоги, такі як FindLaw або Avvo. Тверді юридичні SEO мають список юридичних специфічних каталогів, які також потребують ручного керування.

  6. Чи вбудовані теги заголовків у шаблон мого сайту?

  Це питання ви можете діагностувати самостійно. Просто тому, що хтось може (погано) кодувати веб-сайт, він не робить їх SEO-експертом. Перегляньте теги заголовків на своєму сайті, щоб дізнатися, чи використовував їх лінивий або неінформований веб-розробник для стилізації шаблону. Ми мали один сайт з тегом H1, скопійованим через кожну сторінку свого сайту. Ах - і він читав “оригінальний текст”. Це питання здається таким спрощеним, але я бачу його неодноразово. Для цього ви можете переглядати джерело та шукати H1, H2 і т.д., встановлювати SEO quake в Firefox і використовувати кнопку "Діагностика" для перегляду сторінок за сторінками, або якщо ви відчуваєте себе амбіційним (і маєте сайт з менш ніж 400 сторінок), використовуйте вищезгадану Крикнучу Жабу.

  7. Ми хочемо запустити новий веб-сайт, орієнтований на <вставити конкретну область практики>.

  Це улюблений запит для розробників веб-сайтів, які претендують на SEO. Вони зроблять "SEO оптимізовані" веб-сайти за запитом і доставки хороший жирної перевірки. Звичайно, їм не вистачає згаданої важкої частини SEO: linkbuilding (див. Питання # 1). Реальність, з точки зору будівництва каналів, НПД і цитат, маркетинг двох сайтів більш ніж у два рази дорожчий, ніж маркетинг. І якщо ви зійти з глибокого кінця з повномасштабною багатодоменною стратегією, краще мати дуже глибокий банківський рахунок. Кілька доменів можуть бути придатними для фірми з різними областями практики - скажімо DUI та сімейним правом - але зверніть увагу, що ви будете інвестувати додаткові маркетингові долари, щоб підштовхнути обидва з них успішно.

  А для мого бонусного питання ми отримуємо # 8 про соціальні медіа ...

  8. Чи будете ви допомогти нам отримати більше Facebook Likes і Twitter Послідовники, щоб допомогти нашим SEO?

  Це повертається до іншої теорії SEO, яка була мертва протягом принаймні 3 років - що соціальні медіа популярність керує результатами пошуку. Кілька спікерів з Google були абсолютно ясні, що це не так. Зауважте, що існує кореляція між цими двома - з розумними маркетологами вмісту, які використовують свою широку і активну соціальну мережу, щоб підштовхнути величезний вміст до ключових гравців, які ведуть зв'язки, що стимулює трафік, але… ігнорують маркетологів соціальних медіа, які пропонують SEO Ключ до рейтингу «Atlanta Divorce Lawyer» - це кілька тисяч читачів з Узбекистану.

  За винятком Pinterest. Ви зовсім повинні це робити. Дійсно - це працює. Повірте мені, я SEO експерт.

  1. Мій сайт потрапив у штрафну «Penguin» - як мені повернути трафік?
  2. Як ви користуєтеся Screaming Frog?
  3. Які були останні конференції, до яких мали працювати ваші співробітники?
  Чи говорили ви?
  4. Ми пишемо про 4 публікації в блозі на тиждень, чи слід продовжувати?
  Чи не так?
  6. Чи вбудовані теги заголовків у шаблон мого сайту?
  8. Чи будете ви допомогти нам отримати більше Facebook Likes і Twitter Послідовники, щоб допомогти нашим SEO?
  1. Мій сайт потрапив у штрафну «Penguin» - як мені повернути трафік?
  2. Як ви користуєтеся Screaming Frog?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ