На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  7 експертів з фрілансерів говорять

  1. Герман Мейс
  2. Tine De Langhe
  3. Пітер-Ян Ваннесте
  4. Джеймс Гронеманс
  5. Jente Kasprowski
  6. Тімоті Мутон
  7. Чесні Ванрой

  Я запитав 7 експертів про їхнє бачення SEO на 2016 рік. Які найважливіші тенденції та оновлення? Наскільки важливий контент-маркетинг? Чи є технологія та будівництво зв'язків ще святим Граалем?

  SEO

  Герман Мейс

  Герман був технологічним блогером з 2002 року Dailybits.be
  Після кар'єри в якості консультанта SAP, він слідував своїй пристрасті до он-лайн як SEO & Hubspot експерта в Intracto в 2014 році, так що він може тепер об'єднати свою пристрасть до SEO у вторинній окупації і основних занять.

  Його відповідь: технічний SEO все ще забезпечує багато швидких і це завжди недооцінюється. З ростом веб-сайтів на основі Javascript, знання про те, як Google сканує веб-сайт, також повинні бути передані розробникам. Нарешті, можливість вимірювання SEO-зусиль на шляху до переходів і переходів є надзвичайно важливим у 2016 році.

  Tine De Langhe

  Я працюю в світі онлайн-маркетингу вже 10 років і вже мав можливість співпрацювати з кількома A-брендами, такими як Brantano, Smartphoto & Vente-Exclusive. Тепер я працюю як внутрішній інтернет-маркетинг & as онлайн-консультант з маркетингу . Крім того, я теж маю власний інтернет-магазин .

  Її відповідь: Якісний зміст важливий, ми це вже знаємо. Хороша маркетингова стратегія контенту буде ще більш важливою у 2016 році, включаючи відео. Мобільний телефон стане ще більш важливим. Якщо ви бачите, як Google підкреслив це в минулому році, це тільки посилить. Соціальні медіа будуть більш важкими в історії SEO, Google вже реалізував Tweets в результатах пошуку.

  Пітер-Ян Ваннесте

  Пітер-Ян Ваннесте - спеціаліст з SEO та бізнес-менеджер компанії Seodvize . Він та його команда свідомо вирішили спеціалізуватися на 100% у пошуковому маркетингу. Починаючи з 2009 року, він допомагає своїм клієнтам отримувати більшу видимість, призводить та отримує прибутки через цей канал.

  Його відповідь: 1) Повністю інтегрувати соціальні медіа і бренд-сигнали в підхід SEO. 2) Будівництво та орієнтація на орієнтовані на результат. Тому що тільки при створенні контенту ви туди не збираєтеся. 3) Підвищення обізнаності клієнтів щодо "метрик користувача" як зростаючої частини алгоритму ранжирування. Подумайте про викид, CTR, час на сайті, задоволеність користувачів, рейтинг конверсій ...

  Джеймс Гронеманс

  Джеймс Гронеменс працює в індустрії електронної комерції з 2004 року, де, серед іншого, він вивчив торгівлю в TennisPlanet.nl. Він є менеджером OnlineMarketingMonkey.be Інтернет-маркетингове агентство зі спеціалізацією у сфері SEO та AdWords.

  Його відповідь: Переконайтеся, що ваш сайт, безумовно, має ці 3 речі під контролем в 2016 році: 1) Напишіть відмінний унікальний контент для вашої цільової групи, а не для пошукових систем, які ви також часто оновлюєте. 2) Зробіть весь сайт мобільним, а не лише домашньою. 3) Збільште кількість відповідних якісних зворотних посилань.

  Jente Kasprowski

  Jente є менеджером компанії Inventis веб-агентство, що спеціалізується на спеціальних відвідуваннях веб-сайтів та програм. Веб-дизайн, юзабіліті, CRO, Seo, інтернет-стратегія - це ключові слова, які йому подобаються.

  Його відповідь: Хороший контент стане ще більш важливим у 2016 році, пошукові системи сподіваються стати ще більш розумними, так що цінний контент буде впливати на ваш рейтинг ще більше. По-друге, я боюся, що Google надасть результати ще більшою мірою за допомогою самого контенту, реклами, бізнес-довідника Google, цін на акції, багатих відповідей, ... Реальні органічні результати проганяються все далі і далі. По-третє, я думаю, що користувальницький досвід буде мати більший вплив на рейтинг. Досвід користувачів включає в себе юзабіліті, зручність для мобільних пристроїв, швидкість сторінок та інші невідповідні для вмісту функції хороших веб-сайтів. Google отримує переваги від поліпшення та покращення веб-сайту, а сам вміст не зможе досягти / зберегти високі позиції.

  Тімоті Мутон

  Тімо прийшов у контакт з дивовижним світом SEO, коли він розробляв онлайнову платформу електронної комерції для ExtraFilm в 2003 році. Потім він дуже швидко і досить широко заходив у всілякі методики для аналізу та вдосконалення SEO сайту. З цього часу SEO була постійною частиною кожного онлайн-проекту, який він контролює. Він намагається максимально бути в курсі тенденцій і навчається з кожним новим проектом. Він робить це насамперед через самостійне вивчення, через зовнішніх партнерів і через випадки і помилки.

  Його відповідь: А. SEO ніколи не було простіше, тому що Google в даний час ставить досвід користувача в першу чергу. Отже, якщо ви побудуєте веб-сайт або побудуєте його так, щоб ваші користувачі отримали дуже високі оцінки, то він матиме хороші шанси також отримати вищу оцінку в Google. Як маркетолог або веб-будівельник, ви повинні дуже ретельно досліджувати, що хочуть користувачі. Мова йде не тільки про зміст. Зміст - король. Але Google все частіше дивиться на технології, такі як продуктивність, зручність у користуванні, мульти-реагує дизайн і безпеку зв'язку. Ваш веб-сайт повинен надавати користувачеві безпечну та швидку якість і останній контент, який він / вона шукає. І що важливо, це має бути зроблено за допомогою різних пристроїв з акцентом все більшого розміщення на мобільних пристроях. А з мобільного треба враховувати, що це вже не просто смартфони, а всі види пристроїв підключені до Інтернету (телевізор, автомобіль, SmartWatch тощо).

  B. Що насправді підводить нас до другої точки. SEO ніколи не було настільки важким. На додаток до основних методів і хорошого контенту, що було важливим у минулому, Google тепер також розглядає технологію всієї установки, і це в різних пристроях. І що ще більше ускладнює, Google також враховує контекст, в якому користувач опинився. Контекст королеви. Особлива увага приділяється місцевому та індивідуальному характеру особи, яка зараз шукає інформацію таким чином, що є важливим для нього / її. Це може здійснюватися через дуже специфічний пристрій, наприклад, Smartwatch, на дуже конкретному місці, наприклад, на станції, в дуже конкретний час, наприклад, у вечірній час і дуже специфічним способом, наприклад, за допомогою голосового повідомлення. SEO буде ще більш диверсифікованим і фрагментованим у 2016 році.

  C. Як останній пункт, я хотів би лише підкреслити багатство та особливо інтерактивний контент. Відео вже протягом багатьох років є фіксованою в SEO, але я сподіваюся, що Google піде ще далі. Всі види інтерактивних форматів, таких як 360 ° відео та інфографіка, відіграватимуть роль у завоюванні кращого місця в рейтингах. Крім того, Google все частіше грає з цими форматами у списку результатів, так що користувач може відразу побачити його вміст без необхідності натискати.

  Чесні Ванрой

  Ще до того, як Чесні почав вивчати цифровий маркетинг, він вже був закоханий в Інтернет-маркетинг. Складання реальної онлайн-стратегії, онлайн-реклами, SEO та Analytics ... це те, що він любить робити і може робити щодня Компас .

  Його відповідь: 3 найважливіші фокуси для SEO в 2016 році:
  - Вміст залишатиметься одним з найважливіших факторів для гарної позиції в Google. Тому надзвичайно важливо створювати хороший, оригінальний зміст.
  - Місцевий SEO матиме більший вплив через збільшення використання мобільних пристроїв.
  - Посилання також залишаються важливим сигналом для Google щодо повноважень веб-сайту.

  Які найважливіші тенденції та оновлення?
  Наскільки важливий контент-маркетинг?
  Чи є технологія та будівництво зв'язків ще святим Граалем?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ