На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  6 простих порад для покращення рейтингу пошукових систем WordPress SEO

  1. Крок 1: Встановіть плагін Yoast SEO
  2. Крок 2. Виправляйте постійні посилання та скорочуйте URL-адреси
  3. Крок 3: Дайте людям те, що вони шукають
  4. Зрозуміти поведінку пошуку
  5. Звертайтеся до потреб клієнтів
  6. Крок 4: SEO-дружні теми та плагіни
  7. Чуйність
  8. Підтримка розмітки схем
  9. Сумісність
  10. Крок 5. Заблокуйте сторінки, які ви не хочете індексувати
  11. Крок 6: WordPress.org проти WordPress.com
  12. Бонусний рада: Все ще занадто складно? Наймайте когось ...

  SEO - це те, про що багато говорять користувачі WordPress, але ніколи не практикують. Це пояснюється тривалим міфом, що SEO - це складна гра. Для перемоги вважається, що ви повинні мати певні технічні навички та глибокі знання про те, як працюють пошукові системи, як Google.

  Це просто не так.

  Для того, щоб вміст WordPress був більш високим у пошуку, вам не потрібно бути SEO експерт . Вам просто потрібно знати - і практикувати - просте написання, структурування змісту і навички дослідження теми. У цій публікації ми покажемо вам, як це зробити безболісно.

  Для початку, встановимо плагін, який буде слугувати вашим провідником для WordPress SEO ...

  Крок 1: Встановіть плагін Yoast SEO

  Yoast SEO це плагін WordPress, який допомагає оптимізувати публікації на сторінках WordPress. Вона говорить вам, що саме змінити у вашому вмісті, щоб зробити його зручним для пошуку.

  Щоб встановити плагін Yoast SEO:

  1. Натисніть опцію Plugins у бічній панелі адміністратора WP і виберіть Додати новий
  2. У полі пошуку введіть "Yoast SEO" і натисніть Enter
  3. Натисніть Встановити на вікні Yoast SEO, що з'явиться
  4. Після встановлення активуйте плагін

  Після того, як Yoast встановлено та активовано, відвідайте один з ваших повідомлень WordPress і прокрутіть донизу. Ви побачите розділ " Фокус" та " Аналіз ". Введіть ключове слово, для якого ви хотіли б оцінити цей пост, у полі "Ключове слово фокусу" і натисніть кнопку Оновити або Зберегти зміни на правій стороні.

  Після оновлення сторінки перейдіть до нижньої частини, щоб переглянути повний аналіз сторінки. Знімок екрану вище - це аналіз цієї публікації, яку ви зараз читаєте про WordPress SEO.

  В ідеалі ви хочете, щоб усі кола були зеленими. Дотримуйтесь рекомендацій Yoast, щоб зробити це. (Причина, по якій наші кола не всі зелені - це тому, що ми зробили цей знімок екрана під час написання та оптимізації публікації.)

  Крок 2. Виправляйте постійні посилання та скорочуйте URL-адреси

  Установки "Постійне посилання" визначають структуру URL-адрес ваших публікацій і сторінок. Структурування URL-адрес відіграє певну роль у тому, як вміст займає місце в пошуку.

  Щоб налаштувати постійні посилання, клацніть Параметри у бічній панелі адміністрування та виберіть Постійне посилання . На сторінці виберіть параметр Ім'я посади . Більшість експертів SEO погоджуються з тим, що структура "Постійне ім'я" - це найкраще.

  Більшість експертів SEO погоджуються з тим, що структура Постійне ім'я - це найкраще

  Це не обов'язково означає, що ви повинні зберігати /% postname% / structure під час публікації. Це просто хороше значення за замовчуванням. Для хорошого SEO, ви повинні тримати розділ постійної посилання на ваші повідомлення до 2-4 букв. (Наприклад, для цієї публікації це / wordpress-seo /.)

  Крок 3: Дайте людям те, що вони шукають

  Нижче наведено хорошу пораду для всіх, хто керує сайтом, навіть якщо він не працює на WordPress. Розглянемо це як "людський аспект" SEO. Щоб максимізувати вплив тактики, зазначеної в кроках 1 і 2, важливо, щоб ці речі були правильними ...

  Зрозуміти поведінку пошуку

  Як потенційний клієнт може шукати фірму веб-дизайну в Йорку? Наскільки конкретним буде запит? Чи буде ваш сайт у верхній частині списку або на третій сторінці? Будь-яка стратегія SEO повинна адаптуватися до пошуків користувачів, тому присвятити частину свого дня розслідуванню.

  Використовуйте надійний інструмент ключового слова щоб побачити, які терміни мають багато тяги і може дати вам перевагу. Крім того, будьте в курсі зміни в алгоритмі пошуку Google .

  Звертайтеся до потреб клієнтів

  Люди звертаються до Інтернету, щоб шукати потрібні речі. Це може бути продукт або поради про те, як досягти певної мети. Замислюючись над тим, як оптимізувати сайт WordPress, пам'ятайте про ці потреби.

  Скажімо, ви продаєте взуття в Топіці. Люди можуть отримати взуття в будь-якому місці, але більшість людей шукають щось додаткове, як низькі ціни або гарячий дизайнер. Включити цей додатковий щось у ваші зусилля SEO, щоб люди, які шукають "Стів Мадден взуття Topeka" може знайти його на вашому сайті.

  Крок 4: SEO-дружні теми та плагіни

  WordPress поставляється з багатьма функціями і попередньо налаштований для SEO право-з-коробки. Код також відносно чистий, тому завантажується досить швидко. Час завантаження сторінки стає все більш важливим фактором SEO. Не було жодних прямих доказів, які свідчать про те, що сайти, які швидше завантажуються, користуються кращими рейтингами, але факт полягає в тому, що сайти з швидким завантаженням забезпечують кращий досвід користувачів.

  Все, що любить користувачі, добре для Google.

  Ось чому ви повинні бути обережними у виборі встановлених плагінів, щоб розширити функціональність ваших сайтів WordPress. Хоча WordPress є великим у стані за замовчуванням, деякі теми та плагіни погані для SEO. Нижче наведено деякі з проблем, які необхідно враховувати перед встановленням теми або плагіна.

  Чуйність

  Кожен збирається мобільний. Тепер прийнятий факт, що перегляди сторінок для мобільних пристроїв незабаром обійдуть перегляди сторінок робочого столу. Тому необхідно враховувати це під час встановлення плагіна або теми. Переконайтеся, що він реагує. Адаптивний веб-дизайн враховує оптимальні можливості перегляду в різних пристроях. Користувачі повинні мати можливість легко переміщатися по сайту на настільних комп'ютерах, планшетах і мобільних телефонах без необхідності прокручування, переміщення та зміни розміру. Уважно прочитайте документацію та перевірте сайт на настільному комп'ютері та декількох мобільних пристроях. Також перевірте сайт на всіх основних браузерах, щоб переконатися, що він доступний з будь-якого браузера.

  Підтримка розмітки схем

  Схема є однією з найменш використовуваних форм доступних SEO. Це не використовується так, як це повинно бути, тому що багато веб-майстрів не розуміють, як це працює. Захопивши концепцію схеми та застосувавши її на своєму веб-сайті WordPress, ви зможете отримати значний приріст у рейтингах пошукових систем. Розмітка схеми - це код, розміщений на веб-сайтах, щоб допомогти пошуковим системам повернути користувачам більш точні результати. Розмітка схеми не тільки повідомляє пошуковим системам, що ваші дані означають, але й те, що вона говорить. Команда з Google, Yahoo і Bing співпрацювала для створення Schema.org , сайт для розмітки схеми.

  Вам не потрібно вивчати новий код. Сайти з Schema як і раніше використовують HTML, але ви також додаєте словниковий запас Schema до мікроданних HTML. Використовуйте лише теми WordPress та плагіни, які підтримують схему, щоб отримати переваги SEO.

  Сумісність

  Переконайтеся, що будь-який встановлений плагін сумісний з темою WordPress, яку ви використовуєте. Якщо ви отримаєте попередження під час установки, зверніть увагу на це. Конфлікти можуть викликати проблеми з файлами .htaccess, файлами Sitemap та файлами robots.txt. Ви також могли б дублювати елементи сторінки, такі як заголовки та заголовки, які погано підходять для SEO.

  Крок 5. Заблокуйте сторінки, які ви не хочете індексувати

  Заблокуйте сторінки, які ви не хочете індексувати

  На веб-сайті є сторінки, які не потрібно індексувати, оскільки вони не орієнтовані на користувачів. Наприклад, адміністратор, архів і сторінки тегів. Те ж саме стосується сторінок «дякую», які завантажуються після подання форми. Індексація таких сторінок не має особливого сенсу, тому що ви не відправляєте трафік безпосередньо на таку сторінку.

  Сторінки тегів і сторінки категорій також можуть містити дублікати вмісту пошуковими системами. Використовуючи мій попередній приклад, можна мати сторінку тегів і категорій для "смартфонів". Для пошукових систем це буде дубльований вміст.

  Щоб заблокувати сторінки, які не потрібно індексувати, заблокуйте їх за допомогою файлу Robots.txt, додавши наступні рядки коду:

  Якщо ви хочете заблокувати всі пошукові системи, використовуйте цей код:

  User-agent: *
  Disallow: / [відносний URL сторінки]

  Якщо ви бажаєте заблокувати лише Google, використовуйте цей код:

  User-agent: Googlebot
  Disallow: / [відносний URL сторінки]

  Однак не перестарайтеся. Зловживання цією функцією буде непродуктивним для SEO.

  Крок 6: WordPress.org проти WordPress.com

  com

  Цей прямо вперед. Хостинг вашого сайту на WordPress.com це досить добре, якщо його хобі блог або простий персональний сайт. Однак, якщо ви керуєте бізнесом або серйозною організацією, ви повинні розглянути щось більш потужне та настроюване.

  WordPress.com має тенденцію обмежувати, що ви можете зробити для SEO вашого сайту. Щоб отримати всі переваги WordPress, я рекомендую перенести свій сайт на власний сайт WordPress.org.

  Таким чином, ви можете повністю налаштувати теми, плагіни та віджети для кращого SEO.

  Ваш блог повинен розміщуватися на найшвидшому сервері хостингу. Перевірте це огляд SiteGround веб-хостинг - ідеально підходить для малого бізнесу.

  Крім того, всі наведені нижче пункти стосуються саме веб-сайтів WordPress.

  Бонусний рада: Все ще занадто складно? Наймайте когось ...

  Ви можете найняти незалежного експерта SEO, щоб зробити все це для вас. Можна просто зосередитися на написанні та надіслати чернетку для оптимізації, коли ви закінчите.

  Якщо ви не довіряєте їм вносити зміни без вашого нагляду, ви можете найняти їх, щоб тримати вашу руку, оптимізуючи декілька постів самостійно. Будь-який з цих варіантів є дійсним.

  Щоб знайти фрілансерів, можна скористатися a позаштатний ринок . У Hubstaff ми побудували наш власний ринок під назвою Hubstaff Talent. Він з'єднує людей, як ви, з фрілансерами, включаючи тих, хто спеціалізується на WordPress і SEO.

  Наскільки конкретним буде запит?
  Чи буде ваш сайт у верхній частині списку або на третій сторінці?
  Бонусний рада: Все ще занадто складно?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ