На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  5 SEO-плагінів для Mozilla Firefox

  Кожен SEO специалист використовує в своїй роботі якісь програми економлять йому час Кожен SEO специалист використовує в своїй роботі якісь програми економлять йому час. Деякі додатки безкоштовні, а за деякі доведеться і заплатити. Я не буду описувати програми для seo , Тим більше я це вже зробив, а спробую розповісти про тих доповненнях до firefox, якими я користуюся. Чому я беру до уваги тільки firefox, так це тому, що саме цей браузер має повне право назватися інструментом SEO-шника. Всі інші браузерні розробки просто нервово курять в стороні. Перейдемо до розширень, які і роблять цей браузер незамінним інструментом інтернет-маркетолога ...

  1. SEO Quake Якби мені сказали: "Залиш одне доповнення до firefox, а решта видали" - то я б залишив саме SEO Quake. У цьому розширенні немає нічого революційного, а всю інформацію, яку воно надає, можна знайти в інтернеті, але користуючись цим плагіном ви економите час і вже в лічені секунди можете отримати повну інформацію по домену (зворотні посилання, PR, вік сайту і т. Д .). 2. SEO for Firefox Саме так називається таке доповнення, яке багато в чому дублює SEO Quake, але через нього дуже зручно і швидко можна дивитися зворотні посилання, по заданому ключовим словом.

  3. SEO Link Analysis Цей інструмент буде цінний тим, що може дивитися зворотні посилання, але не просто дивитися а відразу їх аналізувати, і тепер щоб дізнатися PR не обов'язково заходити на сторінку. А в зв'язці з SEO Quake працює чудово.

  4. Web Developer Це доповнення я використовую для аналізу сайту, виявлення помилок в коді, тестування веб сторінок і ще десятки різних всяких перевірок. Все досить прости і за один два кліка можна повністю зробити аналіз сайту. Також можна протестувати його в різних дозволах, не змінюючи його в налаштуваннях ОС і протестувати в Internet Explorer НЕ запускаючи браузер, а просто натиснувши одну кнопку. Я б і зовсім не тестував сайти в інших браузерах, але поки статистика їх використання змушує.


  5. IE Tab Цей плагін також зручний для тестування сторінки в різних браузерах, а саме в IE. І якщо ви думаєте, що він абсолютно не потрібен, адже можна також швидко скопіпастіть його в уже відкритий IE, то 1-2, а у деяких і 10 секунд часу все ж можуть бути заощаджені.

  6. Search Status Швидше за все і це доповнення у вас вже стоїть, причому показує воно не тільки PR і Alexa Rank, а при натисканні по значку правою кнопкою, відкривається досить велику кількість функцій, яке може бути корисно (Whois, nofollow, sitemap). На мою думку це основний набір інтернет-маркетолога і оптимізатора, але якщо ви знаєте щось краще, ніж те, що є в цьому списку, додайте в коментарі. Природно у мене стоїть більше десятка різних доповнень до браузеру, які повністю відповідають моїм вимогам (принт скріни, гаджети твіттера, новин, радіо), але перераховані я використовую кожен день.

  Посилання від партнерів:

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ