На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  301 і 302 Перенаправлення - Як переадресовує сторінка на SEO

  1. Коди статусу HTTP - коротко
  2. Перенаправлення 301 і Коли його використовувати
  3. Перенаправлення 302 і як його використовувати

  Переадресація сторінок - це повсякденна частина серфінгу в Інтернеті, і, крім незнайомого призначення на сторінках 404, середній користувач Інтернету не звертає уваги на них Переадресація сторінок - це повсякденна частина серфінгу в Інтернеті, і, крім незнайомого призначення на сторінках 404, середній користувач Інтернету не звертає уваги на них.

  Це значною мірою, як і повинно бути, оскільки загальне переспрямування сторінок в основному призначене для роботи за лаштунками, щоб полегшити онлайн-досвід користувачів.

  Але для SEO та веб-майстрів, розуміння природи переадресації сторінок може бути життєво важливим. Знання того, коли і як використовувати переадресацію, може означати різницю між збереженням важко заробленого рейтингу сторінок і зв'язуванням соку або втратою його в ефірі.

  301 і 302 переадресації - це, мабуть, найпоширеніші перенаправлення сторінок, з якими веб-майстер повинен впоратися, окрім 404.

  Відмінності між перенаправленням 301 і 302 можуть бути досить тонкими, і важливо зрозуміти, що кожен робить, і як вони можуть вплинути на продуктивність вашого сайту і зусилля SEO.

  Коди статусу HTTP - коротко

  Коли веб-сервер обслуговує веб-сторінку, код журналу створюється і записується в журнал серверів. Існує п'ять основних класів кодів статусу HTTP, і всі вони вказують на загальний тип відповіді від сервера.

  • 1xx - інформаційний. Вказівка ​​попередньої відповіді.
  • 2xx - вказує, що запит отримано, прийнято та оброблено успішно
  • 3xx - вказує на перенаправлення
  • 4xx - вказує на помилку клієнта, тобто не знайдену сторінку, поганий запит тощо.
  • 5xx - вказує на помилку сервера, тобто послуга недоступна, тайм-аут шлюзу

  Найбільш поширений код стану 2xx, тобто сторінка або ресурс знайдено. Це добре і означає, що ваш веб-сайт працює нормально. Другий найпоширеніший код статусу - 4xx, тобто запитану службу не можна знайти на сервері. Коли запит перенаправлено, повідомляється код статусу 3xx. Два найпоширеніші коди стану перенаправлення - 301 і 302, а для цілей SEO - вибір між ними може бути критичним.

  Перенаправлення 301 і Коли його використовувати

  Перенаправлення 301 вказує на те, що веб-сторінку було переміщено з точки А в точку В, і повідомляє пошуковим системам, що ця сторінка "перемістилася назавжди". Вона також повідомляє пошуковим системам, що всі супутні якості оригінальної сторінки повинні бути присвоєні новій сторінці. Це включає PageRank , повноваження сторінки, значення трафіку та інформацію про активне посилання.

  Веб-майстрам слід скористатися перенаправленням 301, якщо вони змінили домени, або запустили свій сайт на новій системі керування вмістом з новою структурою URL-адрес. Перенаправлення 301 дасть змогу пошуковим системам спрямувати всі сигнали рейтингу та значення на нову URL-адресу, а тепер нова URL-адреса буде постійною.

  Інша важлива примітка і використання 301 - це канонізація вашого домену. Я знаю, велике слово. Але, все це означає, що ви обираєте версію сайту www або не-www, і переконайтеся, що 301 є іншою.

  Це дозволяє уникнути дублювання вмісту / штрафних санкцій за допомогою алгоритму Google Panda. Крім того, якщо ваш сайт використовує сертифікат SSL, важливо використовувати скульптуру сторінок HTTPS і HTTP версії сторінок вашого сайту.

  Перенаправлення 302 і як його використовувати

  Як і перенаправлення 301, перенаправлення 302 повідомляє пошуковим системам, що веб-сторінка тимчасово переміщена. Перенаправлення 302 не передає жодного пейджера або значення посилання на нове місце.

  Вона просто виступає як відведення до відповідного місця, захищаючи користувачів від непрацюючих посилань і 404 помилок, які не знайдено. 302 переадресації, як правило, використовуються сайтами електронної торгівлі, які можуть мати продукти, які мають сезонний характер або тимчасово відсутні, або для розміщення вашого сайту в режимі технічного обслуговування.

  За допомогою 302 перенаправляти сайт може направляти клієнтів на подібні продукти, що представляють інтерес, на відміну від відправки їх на сторінку продукту, з якої вони не можуть розмістити замовлення.

  Значення перенаправлення 302 полягає в тому, що він повідомляє пошуковим системам про те, що запитуваний вміст тимчасово перебуває в автономному режимі, але вони повинні зберігати пейджер і значення посилання на сторінку недоторканою і не передавати її на новий URL. Коли продукт або сторінка знову стає доступною, перенаправлення 302 може бути скасовано, а значення вихідної сторінки залишиться недоторканим.

  Різниця між перенаправленням 301 і 302 тонка, але вони не є взаємозамінними. Помилково використовуючи перенаправлення 302 замість 301, можна позбавити сторінку змісту своєї вартості, і може призвести до втрати вашого заробленого SEO соку.

  Крім того, використання постійного перенаправлення 301 для тимчасового переміщення втрачає ваш рейтинг сторінки та значення посилання на вміст, який буде зрештою відкинутий. Розуміючи різницю між 301 і 302 переадресаціями, і знаючи, коли і де їх використовувати, ви можете захистити цінність вашого контенту і зберегти його від зникнення в повітря.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ