На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  12 "кращих" плагінів WordPress (безкоштовні і платні) за 2019 рік

  1. 1. Контактний формуляр 7
  2. 2. Yoast SEO
  3. 3. Akismet Anti-Spam
  4. 4. WooCommerce
  5. 5. TinyMCE Advanced
  6. 6. Безпека WordFence
  7. 7. Мапи сайту Google XML
  8. 8. WP Super Cache
  9. 9. Інформаційна панель Google Analytics для WP від ​​ExactMetrics
  10. 10. UpdraftPlus Плагін для резервного копіювання WordPress
  11. 11. Elementor Page Builder
  12. 12. Smush Стиснення і оптимізація зображень

  WordPress плагіни на вашому сайті, що сир, сметана, і шматочки бекону для печеної картоплі WordPress плагіни на вашому сайті, що сир, сметана, і шматочки бекону для печеної картоплі.

  … Тільки божевільна людина хоче мати сайт без них.

  З правильним набором плагінів, включених у ваш сервер, ви можете різко (і миттєво) поліпшити функціональність, естетичність і ефективність вашого сайту як для себе, так і для ваших глядачів.

  Однак, з безліччю варіантів, доступних для середнього веб-майстра, проблема пошуку найкращих плагінів WordPress може відчувати себе неможливим.

  Врешті-решт, це займе тільки один janky лінію коду або встановлення пішов не так, щоб перетворити ваш колишній красивий і гладкий веб-сайт в змішаний безлад безглуздий код, хиткий теми, і порушена функціональність.

  Не хвилюйтеся.

  Ми зробили всю важку роботу для вас, встановивши і переглянувши незліченні плагіни, щоб визначити раз і назавжди які ваші час і які не є.

  Отже, без будь-яких подальших спричинень тут знаходиться наш список 12 кращих плагінів WordPress за 2019 рік.

  1. Контактний формуляр 7

  Контактний формуляр 7

  Якщо вам потрібен плагін, який дозволить вам легко створювати та керувати кількома формами контактів, скористайтеся перевіркою reCaptcha і переконайтеся, що всі спам-подання відфільтровано Askimet (більше про них за секунду), Контактна форма 7 це останній плагін WordPress, який вам коли-небудь знадобиться.

  Цей простий плагін дозволяє пропустити всі додаткові кодування, щоб ви могли швидко створювати та публікувати красиві форми контактів, які будуть змушувати ваших користувачів підривати вашу поштову скриньку.

  Маючи більш ніж 5 мільйонів активних установок, 1100 5-зіркових відгуків і низьку низьку ціну абсолютно безкоштовно, ми можемо обіцяти, що ви не знайдете кращого плагіна контактної форми в будь-якому місці міжблоків.

  Отримати контакт з 7 з WordPress.org

  Дізнайтеся, як встановити та використовувати контактну форму 7 на своєму веб-сайті WordPress (крок за кроком)

  2. Yoast SEO

  Yoast SEO

  Коли справа доходить до пошукової оптимізації на сторінці, кілька плагінів можуть світити свічкою ефективність і функціональність Yoast SEO.

  Припускаючи, що ви вже провели основне дослідження ключових слів, плагін Yoast буде тримати вас за руку і керуватимете крок за кроком у процесі оптимізації вашого нового вмісту для богів пошукових систем.

  Від щільності вашого ключового слова до оптимізації ваших назв і тегів h2, до основних читань і метаданих, Yoast SEO робить на сторінці оптимізацію пошукової системи настільки простою, що може зробити це печерний людина (якщо він знав, що таке SEO, я вважаю) .

  Ви можете завантажити безкоштовну версію тут або натисніть тут щоб дізнатися більше про плагін Yoast premium.

  3. Akismet Anti-Spam

  Akismet Anti-Spam

  Розроблена командою геніїв за програмним забезпеченням самого WordPress (хороші люди Automattic) Askimet Anti-Spam - єдиний плагін, який вам потрібно буде тримати спамерами на відстані і підтримувати довгострокову цілісність вашого сайту.

  Плагін перевіряє та фільтрує кожен коментар, який надсилається на вашому веб-сайті, надаючи історію статусу для кожного з них, щоб ви могли визначити, які коментарі були знайдені спаммією Askimet або модератором.

  Ви також можете переглядати кількість затверджених коментарів для кожного користувача, переглядати URL-адреси в тілі коментарів і видаляти будь-які менш корисні посилання, які ви можете знайти.

  Найкраща частина? Askimet є безкоштовно завантажити і використовувати для всіх особистих сайтів і преміум версії (яка поставляється з безліччю додаткових гарантій безпеки) вартість грошей на долар, що дозволяє зберегти ваш сайт красивим і без спаму, незалежно від вашого бюджету.

  Отримати Akismet з Akismet.com

  4. WooCommerce

  WooCommerce

  Для тих з вас, хто вирішив взяти трохи менше звичайний маршрут з вашими пригодами електронної комерції (ще не використовуючи Shopify), WooCommerce - це все-в-одному платформа електронної комерції з відкритим кодом для веб-майстрів WordPress.

  З безліччю функцій, розширень і налаштувань, вбудованих в платформу, WooCommerce робить продаж на вашому сайті WordPress простішим, ніж будь-коли раніше.

  Від їхньої великої кількості тем (всі з яких мають необмежену настройку), можливості продавати фізичні, цифрові та партнерські продукти, до безлічі інструментів оптимізації переходів, вам буде важко знайти єдиний плагін, який може відповідати WooCommerce з точки зору зручності або ціни (всього $ 12.95 / місяць за найдосконаліший пакет).

  Отримайте WooCommerce від WooCommerce.com

  Дізнайтеся, як встановити та використовувати плагін WooCommerce WordPress (покроковий)

  5. TinyMCE Advanced

  TinyMCE Advanced

  Якщо ви коли-небудь створювали вміст на сервері WordPress і незрозуміло виявили, що не вдалося знайти певну кнопку або функцію на панелі інструментів Visual Editor, TinyMCE Advanced це плагін, який ви чекали.

  Цей простий у використанні плагін дозволяє додавати, видаляти та змінювати розташування кнопок, які відображаються на панелі інструментів Visual Editor, даючи можливість налаштувати до чотирьох рядків кнопок, які включають (але, звичайно, не обмежуються) шрифт розміри, сімейство шрифтів, кольори тексту / фону, таблиці та багато іншого.

  За допомогою натискання кнопки TinyMCE дозволяє різко спростити та спростити ваш досвід роботи з WordPress, що означає, що ви можете зосередитися на тому, що ви робите краще, і залиште всю цю нудну «пошукову кнопку» за вами.

  Отримайте TinyMCE Advanced з WordPress.org

  6. Безпека WordFence

  Безпека WordFence

  З поширенням кібер-атак і хакі на сайті у 2018 році безпека веб-сайтів є більш важливою, ніж будь-коли.

  Пропозиція безкоштовної та платної версії Безпека WordFence надає доступ до великої кількості інструментів, включаючи:

  • WordPress перевірка цілісності файлу і ремонт.
  • Сканування шкідливого програмного забезпечення, вірусів і бекдора.
  • Брандмауер, який включає обмеження швидкості, блокування підроблених сканерів Google, білого списку IP та блокування IP-адрес.
  • Трафік у реальному часі, який містить сканери Google, читачі каналів RSS і всі інші сканери та боти. (Google Analytics не містить цих даних.)
  • Повідомлення електронною поштою про попередження та критичні проблеми.
  • Грубу силу злому захисту.
  • І набагато більше.

  Якщо ви стурбовані безпекою і цілісністю вашого сайту, WordFence Security дозволить вам спокійно відпочити, знаючи, що ваш сайт, як і клієнти Allstate, знаходиться в хороших руках.

  Отримайте WordFence Security від WordFence.com

  7. Мапи сайту Google XML

  Мапи сайту Google XML

  Ще один корисний SEO плагін для WordPress, Мапи сайту Google XML допомагає пошуковим системам, таким як Google, Bing і Yahoo! (люди все ще використовують це, чи не так?), щоб краще індексувати ваш сайт за допомогою спеціальної XML-карти сайту.

  Як тільки ви встановите та активуєте плагін, він автоматично створить XML-карту сайту, що полегшує для пошукових роботів для перегляду, сканування та індексування вашого сайту, так що ви зможете насолоджуватися підвищенням рейтингу та деякими додатковими “соками SEO” »На довгі роки.

  Отримайте плагін Google XML від WordPress.org

  8. WP Super Cache

  WP Super Cache

  У 2019 році швидкість вашого сайту - це все. А з WP Super Cache можна швидко і безболісно збільшити базову швидкість вашого сайту.

  Цей безкоштовний і простий у використанні плагін створює статичні HTML-файли з вашого динамічного сайту WordPress, що означає, що веб-сервер використовуватиме цей файл, а не обробляти більш важкі (і повільніші) PHP-скрипти.

  З його номінальною ціною і простотою конфігурації, WP Super Cache є важливим плагіном для будь-якого веб-майстра, який прагне збільшити швидкість їхнього сайту та скористатися всіма перевагами, які приходять з ним.

  Отримати WP Super Cache з WordPress.org

  9. Інформаційна панель Google Analytics для WP від ​​ExactMetrics

  Інформаційна панель Google Analytics для WP від ​​ExactMetrics

  Якщо ви коли-небудь хотіли відстежувати деталі трафіку в реальному часі вашого веб-сайту, не входячи в систему і намагаючись переміщатися по лабіринтовому веб-сайту Google Analytics, панель інструментів Google Analytics для WP за точними показниками (спробуйте сказати, що три рази швидко!) плагін, який ви шукали.

  Цей плагін дозволяє відстежувати не тільки статистику трафіку в реальному часі та канали придбання, а й:

  • Сеанси, органічні пошуки, перегляди сторінок, статистику статистики відмов
  • Місця розташування, сторінки, реферери, ключові слова, статистичні дані щодо помилок 404
  • Канали трафіку, соціальні мережі, засоби трафіку, аналітика статистики пошукових систем
  • Категорії пристроїв, браузери, операційні системи, дозвіл екрана, статистика мобільних брендів

  Оскільки це безкоштовне використання як для особистих, так і для комерційних сайтів, вам нема чого втрачати, натиснувши " завантажити і спробувати.

  Отримайте WP з Google Analytics з WordPress.org

  Дізнайтеся, як інсталювати та використовувати плагін Google Analytics WordPress (крок за кроком)

  10. UpdraftPlus Плагін для резервного копіювання WordPress

  UpdraftPlus Плагін для резервного копіювання WordPress

  Ніщо не викликає більшого розчарування (або страхітливості) для середнього веб-майстра, ніж перспектива втратити всю свою важку роботу та вміст через помилкове оновлення або випадкове кодування.

  На щастя, з UpdraftPlus Резервне копіювання WordPress , найпопулярніший у світі (2400 + 5-зіркові відгуки та підрахунок) запланованого модуля резервного копіювання, ви можете покласти ці страхи та розчарування позаду вас.

  Все, що вам потрібно зробити, це натиснути "install" і залишити легким, оскільки всі ваші дані плавно зберігаються в хмарі.

  Отримати UpdraftPlus з WordPress.org

  11. Elementor Page Builder

  Elementor Page Builder

  Якби Divi Builder і BoldGrid мали дітище, яке було перетворено в плагін WordPress, це було б елементом Elementor Page Builder.

  За допомогою набору інструментів для розробників і безшовного візуального будівельника, який дозволяє будь-кому (і я маю на увазі когось) розробляти приголомшливі веб-сторінки за лічені хвилини, Elementor Page builder - це бар без жодного, один з найефективніших і найпростіших для використовуйте плагіни будівельника сторінок WordPress на ринку сьогодні.

  Тільки за $ 50 на рік для одного веб-сайту, Elementor це коштує грошей і дозволить вам швидко і професійно створювати чудові сторінки так швидко, що це змусить вашу голову закрутитися.

  Отримати Elementor з Elementor.com

  12. Smush Стиснення і оптимізація зображень

  Smush Стиснення і оптимізація зображень

  Ніщо не затьмарить ваш веб-сайт або уповільнить час завантаження швидше, ніж негативні та неоптимізовані зображення.

  На щастя, з Стиснення і оптимізація зображення Smush , ви можете стискати, змінювати розмір і оптимізувати всі зображення веб-сайту менш ніж за один день.

  Просто натисніть тут, щоб дізнатися, чому стиснення і оптимізація зображення Smush вважається найкращим безкоштовним плагіном стиснення зображень на ринку WordPress.

  Отримати WP Smush з WordPress.org

  Найкраща частина?
  Люди все ще використовують це, чи не так?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ