На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  10 Top Secrets Як успішно відправляти повідомлення

  1. 1. Спілкуйтеся з вашим господарем
  2. 2. Вивчіть блог
  3. 3. Відстежуйте свою публікацію
  4. 4. Будьте гнучкими
  5. 5. Майте план
  6. 6. Не наголошуйте на відхиленнях
  7. 7. Використовуйте свої соціальні медіа
  8. 8. Створіть великі заголовки для Вашої Відгуки
  9. 9. Працюйте на свій шлях
  10. 10. Не чекайте чудес

  Все більше і більше компаній беруть участь з гостьовими блогами

  Все більше і більше компаній беруть участь з гостьовими блогами. Основною причиною для створення гостьових повідомлень є пропаганда вас і вашого сайту, хоча точна природа реклами відрізняється від бізнесу до бізнесу. Ми в Dreamgrow отримуємо справедливу частку запитів гостьових повідомлень. Лише деякі з них містять інформацію, необхідну для прийняття рішення. Ці 10 порад допоможуть вам отримати більше повідомлень, і більшість з повідомлень у блозі, які ви створюєте.

  1. Спілкуйтеся з вашим господарем

  При складанні вашої публікації легко настільки втягнутись у те, що ви робите, що ви втрачаєте вигляд того факту, що це не соло. Те, що ви пишете, безпосередньо впливає на хост блога. Гарне спілкування допомагає забезпечити відповідність теми та тональності вашої публікації тому, що читачі блогу очікують. Хороша комунікація також зменшує шанси на термін, що настає і йде без посади.

  Майте на увазі, що веб-сайти, які мають будь-які повноваження домену, отримують запити на гостьову публікацію. 95% цих запитів пропонують повідомлення низької якості, щоб отримати посилання на вміст сайту.

  Пишіть електронні листи, які показують цінність!

  Ось приклад:

  Привіт!

  Я хочу написати статтю для вашого сайту. Там буде слідувати посилання або 2 у статті або біо назад до мого сайту. Теми, які відповідають вмісту вашого сайту: [Список 3 тем тут]

  Після публікації я з’являтиму посилання на нову публікацію, щоб збільшити її видимість. Ми також будемо просувати його на наших соціальних каналах: [Посилання з цієї сторінки] і пропагувати [канал 1] і [канал 2]

  Ви можете перевірити моє попереднє письмо: [список 3 посилань на ваші статті]

  2. Вивчіть блог

  Це не має значення, якщо ви гостьовий плакат на блозі вашого кращого друга, або якщо ви публікуєте на професійному сайті ніші, ви повинні відкласти деякий час і вивчити блог. Переконайтеся, що тема, яку ви плануєте писати, не те, що вже було розміщено кілька разів. Дізнайтеся про стиль написання, який читачі цінують. Переконайтеся, що ви знаєте правила подання гостьового повідомлення.

  Якщо ви знайдете час для аналізу сайту, ви можете знайти старі повідомлення, які потребують оновлення. Пропонуємо написати кращу версію старого вмісту. Дізнайтеся, чи є потрібна сторінка гостем.

  Чого уникати? Будь ласка, не пишіть, що ви завзятий читач блогу. Коли власник сайту читає це, єдиною думкою є "брехун!" Не автоматично включати випадкову посилання на сторінку, яка є 3-річною і застарілою, кажучи, що це дивовижний пост. Якщо на сайті є рекомендації для гостьових повідомлень, переконайтеся, що ви їх дотримуєтеся.

  3. Відстежуйте свою публікацію

  Не робіть помилки, створюючи гостьовий пост і негайно забуваючи про це. Часто перевіряйте і оцінюйте успіх своєї роботи. Визначте, наскільки успішними були створені вами гостьові публікації, і чи слід продовжувати використовувати публікації в гостях як частину вашого маркетингу статей. Ви також можете відповісти на коментарі, залишені на посаді, що збільшує особисті відносини з членами вашої ніші.

  Якщо є якісь зауваження, переконайтеся, що ви продовжуєте відповідати на запитання, які читачі залишають. Активна участь зробить читачів і власників сайту щасливими.

  4. Будьте гнучкими

  Написання послуг дізналися, що те, що працює на одному нішевому ринку і один блог не завжди працює при створенні гостьового посту для іншого блогу. Будьте гнучкими і навчіться змінювати свій стиль написання для кожного блогу, на якому ви публікуєтесь.

  Деякі з позачасових методів, які працюють на всіх посадах:

  • Писати про свій досвід
  • Використовуючи дані та статистику, ви можете створити резервну копію того, про що ви говорите
  • Приклади, приклади, приклади - ЗАВЖДИ використовуйте приклади, щоб переконатися, що Ваші моменти зустрічаються. Якщо у вас немає добрих прикладів, використовуйте дані інших людей і роздумуйте про це.

  5. Майте план

  Коли ви вирішили включити в свій маркетингову програму повідомлення в блозі, вам потрібно створити план. Сідайте і вирішуйте, які ніші блоги звертаються до вашого цільового ринку, і створіть список тем, про які ви хочете написати. Після того як ви отримаєте списки, ви будете готові почати писати.

  Використовуйте список тем при спілкуванні з сайтом. Дізнайтеся, що таке їх найкращі статті та пропонуйте вміст на подібні теми. Розуміння їхніх потреб покращує можливості Вашого гостя.

  6. Не наголошуйте на відхиленнях

  Тільки тому, що ви створили посаду для нішевого блогу, це не означає, що повідомлення буде автоматично прийнято. Кожен письменник знає, що відкидання є частиною життя. Замість того, щоб списати повідомлення, шукайте інший будинок для нього. Навіть якщо це не хороший матч для будь-яких блогів ніші, ви могли б включити його в свій сайт як частина змісту.

  Ви отримаєте відхилення, навіть якщо ваш вміст ідеально відповідає вашому цільовому веб-сайту. Сайт отримує сотні запитів запрошення, і ваш ідеальний пост просто прослизає через тріщини.

  7. Використовуйте свої соціальні медіа

  Завдяки соціальним медіа, таких як LinkedIn, Twitter і Facebook, легко поділитися повідомленнями гостей, які ви створили для своїх шанувальників. Вам потрібно це зробити. Це не тільки пропагує вашу публікацію, але й сприяє блогу. Створюючи збільшення кількості трафіку, який отримує блог, ви збільшуєте шанси їх прийняти ваш наступний гість.

  Як я вже згадував у першому пункті, використовуйте всі ваші канали для просування посади після того, як публікація почне діяти. Нехай власник сайту знає, які канали у вас є.

  8. Створіть великі заголовки для Вашої Відгуки

  Заголовки створюють основу для вашої посади. Вони повинні бути переконливими, і вони повинні сповіщати читачів про тему блогу. Найкращі назви поєднують ключові слова та предмет.

  Використовуйте всі трюки в сумці авторів заголовка створюйте помітні заголовки . Використовуйте такі інструменти заголовок аналізатора щоб переконатися, що ваші назви працюють.

  9. Працюйте на свій шлях

  Блоги з великим наступним числом означають, що багато людей побачать вашу публікацію. Ваша мета повинна полягати в тому, щоб ваші повідомлення з'являлися на цих блогах, але ви не можете очікувати, що хости приймуть вашу роботу миттєво. Створення портфеля та набуття певного авторитету як експерта у вашій галузі підвищить шанси прийняття вашої роботи. Гостьове розміщення на невеликих блогах стане відмінним способом побудувати портфель і зібрати деяких своїх послідовників.

  Менші сайти мають менше запитів гостя. Менше запитів означає, що ваші електронні листи отримують більше уваги.

  10. Не чекайте чудес

  Тільки тому, що ви створили гостьовий пост, ви не повинні вважати, що ви побачите миттєвий підйом ваших продажів. Якщо ви зробили свою домашню роботу і виконали наступні кроки, написання вашого блогу буде успішним, але це займе кілька високоякісних посад і часу, перш ніж помітите відчутні результати.

  Основними перевагами гостьового блогу є значення посилання - гостьовий пост. Ви не побачите величезного припливу трафіку з 99% ваших запрошень.

  Якщо ваш пост дійсно хороший, то ви можете бачити стійке зростання читацької аудиторії протягом багатьох років. Наприклад, опубліковано публікацію на Dreamgrow в 2016 році.

  ________________________
  Зображення: Досконалий незнайомець Даніель Сандовал

  Чого уникати?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ