На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Звіт по просуванню сайту

  Енциклопедія пошукового просування Ingate

  Звіт по позиціях - це звіт по просуванню сайту, який показує, які позиції займає ресурс по просуваються запитам в зазначений день. Це найважливіший звіт, так як основною метою SEO є виведення ресурсу по певних запитах в ТОП 10 пошукових систем .

  Подібний звіт по просуванню сайту являє собою список запитів із зазначенням навпроти кожного займаної позиції. Однак успішність роботи краще оцінювати в динаміці за певні часові проміжки, а також з урахуванням регіону і по декількох пошукових системах. Розглянемо малюнок, на якому зображено приклад звіту по позиціях. У дужках вказані зміни в позиціях з моменту минулого звіту.

  З такого звіту видно, які позиції займає ресурс на 28 травня 2012 року. Динаміка дозволяє зрозуміти, чи дають результат прийняті раніше заходи. Інформація по регіону важлива при просуванні одного запиту по декількох регіонах.

  У детальному звіті по позиціях може відображатися наступна інформація, необхідна для більш точного аналізу:

  1. попит запиту (варіюється в різні пори року);
  2. просувається сторінка (вказується для кожного запиту);
  3. сторінка у видачі (вказується для кожного запиту і для кожної пошукової системи).

  Самі запити можуть бути згруповані спеціальним чином - в залежності від частотності, регіону просування, семантичної групи, займаної позиції і так далі, що полегшить процес аналізу звіту.

  великі SEO-компанії , Розуміючи всю важливість звітів по просуванню сайту перед клієнтами, створюють спеціальні відділи, основним видом діяльності яких є збір позицій в певні дні.

  Для збору статистики можуть бути використані різні програми і сервіси. Наприклад, в сервісі автоматизованого просування сайтів Rookee для активних проектів є можливість замовити послугу по щоденному збору позицій, а різні види звітів дозволяють відслідковувати динаміку позицій. У великих SEO-компаніях клієнтам можуть бути надані за добу до аналогічних спеціалізованим онлайн-систем.


  Повернутися назад: Звітність Читати далі: Звітність по трафіку


  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ