На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Внутрішня оптимізація сайту

  1. Внутрішня SEO-оптимізація: типи сайтів
  2. Коли потрібно проводити внутрішню оптимізацію сайту?
  3. Етапи роботи
  4. Мета-теги: title, description, keywords
  5. текстовий контент
  6. Візуальний контент
  7. Внутрішня перелінковка
  8. юзабіліті
  9. Що ще входить в послугу?

  Прописуємо мета-теги. Пишемо експертні SEO-тексти. Робимо перелинковку. покращуємо юзабіліті

  Внутрішня оптимізація сайту - комплексна робота з ресурсом зсередини, адаптація web-порталу до вимог пошукових систем Google і Yandex. для результативного SEO-просування сайту необхідно оптимізувати мета-теги, текстовий і візуальний контент, зробити правильну перелинковку і подбати про зручність ресурсу для користувачів.

  Замовте внутрішню оптимізацію сайту в агентстві інтернет-маркетингу «Textum». Запрошуємо до співпраці клієнтів з Жмеринки, Вінниці, всіх міст України та СНД. Ми виконуємо всі види робіт для поліпшення внутрішнього стану ресурсу: від грамотного підбору ключових слів і складання семантичного ядра до роботи з юзабіліті веб-порталу. Щомісяця надаємо звіт по позиціях і відвідуваності web-порталу.

  Щомісяця надаємо звіт по позиціях і відвідуваності web-порталу

  Внутрішня SEO-оптимізація: типи сайтів

  Ми працюємо з будь-яким видом інтернет-ресурсів:

  Ми працюємо з будь-яким видом інтернет-ресурсів:

  корпоративні та інформаційні сайти;

  корпоративні та інформаційні сайти;

  інтернет-магазини (косметика, одяг, товари для здоров'я, техніка тощо);

  інтернет-магазини (косметика, одяг, товари для здоров'я, техніка тощо);

  сайт візитка.

  Виявити наявні помилки і скласти план внутрішньої оптимізації сторінок сайту допомагає професійний SEO-аудит . Ви зможете наочно побачити, які проблеми є на веб-порталі, ознайомитися з рекомендаціями щодо їх усунення. Далі переходимо до роботи над помилками і поліпшенню позицій сайту в пошуковій видачі - внутрішньої оптимізації.

  Коли потрібно проводити внутрішню оптимізацію сайту?

  Якщо ви помітили, що:

  Значить, саме час зайнятися комплексним SЕО-просуванням ресурсу, до якого входить внутрішня пошукова оптимізація сайту. Фахівці агентства інтернет-маркетингу «Textum» знайдуть «корінь» проблем, видалять його і допоможуть вашому web-порталу рости і процвітати.

  Фахівці агентства інтернет-маркетингу «Textum» знайдуть «корінь» проблем, видалять його і допоможуть вашому web-порталу рости і процвітати

  Точну ціну і термін проведення внутрішньої оптимізації сайту можна дізнатися після обговорення і узгодження всіх нюансів проекту.

  Етапи роботи

  Команда агентства інтернет-маркетингу «Textum» виконує весь перелік робіт, зазначених нижче. Чи не вдаємося до послуг посередників. Особисто відповідаємо за якість виконання і своєчасну здачу проекту.

  Мета-теги: title, description, keywords

  Складання мета-тегів (title, description, keywords) прямо пов'язане з оптимізацією інтернет-ресурсу. Чому? Вони допомагають пошуковим машинам зрозуміти, яка інформація міститься на web-порталі. Крім того, це додатковий «гачок» для користувачів. В title і description ми прописуємо ключові особливості, вигідні пропозиції компанії. Це підвищує кликабельность посилання і CTR сниппета на портал в пошуковій видачі. Keywords складаємо з ключових слів, підібраних спеціально під тематику просуває сторінки.

  текстовий контент

  Текст на сайті повинен бути цікавий і корисний користувачам, а також відповідати вимогам пошукових систем. Копірайтери агентства інтернет-маркетингу «Textum» пишуть експертні SEO-статті (продають, інформаційні).

  Ми робимо перевірку текстів:

  Ми робимо перевірку текстів:

  Наповнення сайту корисним, тематичним контентом - важливий етап внутрішньої оптимізації. Це допомагає просунути ресурс на перші позиції за релевантними запитами. Якщо відвідувачам цікаві статті на сайті, вони довше затримуються на сторінках. Поведінкові чинники також грають свою роль в ранжуванні веб-порталів.

  До кожної статті підбираємо ВЧ, СЧ, НЧ запити, структурируем матеріал. Обов'язково прописуємо H1, H2, H3 (при необхідності). У продають текстах робимо акцент на «фішки» і переваги компанії, унікальності пропонованого продукту або послуги.

  В інформаційних матеріалах розкриваємо суть теми, ділимося цікавими фактами, корисними Лайфхак, всім, що може зацікавити користувачів і виділити статтю серед конкурентних текстів.

  Детальніше про текстах тут: 8 видів тексту - пишемо правильно.

  Візуальний контент

  Картинки і інфографіка допоможуть не тільки зробити матеріал більш «живим», цікавим, розставити акценти в тексті і виділити переваги, але і впливають на внутрішню оптимізацію ресурсу. Як саме? Унікальні картинки впливають на підвищення позицій веб-порталу.

  Прописуємо до кожного зображення тег alt і атрибут title (при розміщенні статті). Пошукові машини індексують alt і використовують його для визначення вмісту знайдених картинок. Це допомагає залучати додатковий трафік на ресурс з пошуку по ілюстраціям.

  Вас може зацікавити: Чек-лист для перевірки тексту на «профпридатність»: унікальність, SEO, ілюстрації .

  Внутрішня перелінковка

  Один з методів внутрішньої оптимізації і просування сайту - перелинковка. Посиланнями пов'язуємо сторінки одного інтернет-ресурсу. Це допомагає зробити веб-портал зручнішим для відвідувачів, а також просувати окремі його частини.

  Наприклад, при описі розділу «Гель-лаки» для інтернет-магазину «BiHappy» поставили заслання за статтею на товари з даної категорії, тобто на однотонні гель-лаки, термолаком тощо. Так відвідувачі швидше переходять в потрібну категорію, що не гортаючи каталог.

  Корисна стаття з нашого блогу: Як правильно створити картку товару для інтернет-магазину - найповніший гайд .

  Грамотна перелінковка допомагає правильно розподілити вагу сторінок по ресурсу і поліпшити зручність користування веб-порталом. Так пошукові машини будуть краще індексувати сайт і передавати вагу потрібних сторінок.

  юзабіліті

  Сайт повинен бути зручним і зрозумілим як для відвідувачів, так і для пошукових роботів.

  Що ми робимо:

  Для пошукачів - перевіряємо і при необхідності складаємо карту сайту (Sitemap). З таким «провідником» по ресурсу роботи точно просканує і відправлять в індекс всі потрібні сторінки порталу. Налаштовуємо Robots.txt, в якому відкриваємо або закриваємо сторінки для індексації.

  txt, в якому відкриваємо або закриваємо сторінки для індексації

  Для користувачів - робимо зручну перелинковку сторінок, створюємо картки товарів з докладним описом продукту, спрощуємо до 1-2 кліків процес замовлення, робимо просту структуру ресурсу (позбавляємося від величезної кількості вкладених сторінок), створюємо фільтри в категоріях товарів.

  Зручність роботи з сайтом впливає на конверсію, продажу та залученість відвідувачів.

  Що ще входить в послугу?

  Внутрішня оптимізація сайту також включає в себе:

  Видалення дублюючого контентуВидалення дублюючого контенту

  Фільтр пошукової системи Google Panda карає за наявність дублюється інформації на різних сторінках одного web-порталу. Тому видаляємо подібний контент і замінюємо на унікальні матеріали, які по «смаку» Google і Yandex.

  швидкість ресурсушвидкість ресурсу

  Важливий етап внутрішньої оптимізації сайту - перевірка і підвищення швидкості завантаження web-порталу. Для оптимізації та просування сайту важливо, щоб ресурс швидко відкривався, і користувачам не доводилося по кілька хвилин чекати завантаження сторінок.

  Інструменти пошукових системІнструменти пошукових систем

  Додаємо веб-портал в Yandex.Webmaster, Google Search Console, налаштовуємо Google Analytics. Це допомагає дізнатися, як сканують інтернет-ресурс пошуковики, усувати різні помилки, закріплювати авторство за текстами, аналізувати відвідуваність і поведінку користувачів на сайті.

  Пропонуємо обговорити необхідні для вашого сайту послуги для внутрішньої оптимізації ресурсу з нашими фахівцями.

  Пропонуємо обговорити необхідні для вашого сайту послуги для внутрішньої оптимізації ресурсу з нашими фахівцями

  Замовляйте внутрішню оптимізацію сайту в агентстві інтернет-маркетингу «Textum» по телефону або e-mail. Жителів р Жмеринки та Вінниці запрошуємо обговорити всі нюанси замовлення в нашому затишному офісі.

  Коли потрібно проводити внутрішню оптимізацію сайту?
  Чому?
  Як саме?
  Що ще входить в послугу?

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ