На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  ТЗ на розробку сайта зразок

  1. Як повинна виконуватися ТЗ на розробку сайта?
  2. Чому варто вибрати складання ТЗ на розробку сайта в «Студії В»?

  Так само, як будівництво будинку починається з закладки фундаменту,  створення сайту  має починатися з розробки технічного завдання на сайт

  Так само, як будівництво будинку починається з закладки фундаменту, створення сайту має починатися з розробки технічного завдання на сайт. ТЗ повністю визначає, яким саме буде сайт. Ця документація - відправна точка для всіх виконуваних по сайту робіт.

  Завантажити зразки технічного завдання на розробку сайту:

  Грамотно складене технічне завдання на сайт повинно містити такі моменти:

  • вимоги до технічної частини - це основа, базис, то, від чого будуть відштовхуватися розробники. Ця складова технічного завдання описує всі ключові нюанси розробки майбутнього ресурсу: від вибору CMS до впровадження конкретних функцій;
  • маркетингова частина - від неї залежить, чи буде ресурс комерційно успішним. Маркетингові вимоги в технічному завданні на сайт описуються з урахуванням сфери діяльності компанії, її переваг, ситуації на ринку, рівня і характеру конкуренції, особливостей цільової аудиторії і т.п .;
  • дизайн, юзабіліті, контент - ця частина ТЗ на розробку сайта спрямована на те, щоб зробити сайт максимально зручним, цікавим і корисним для користувача.

  Як повинна виконуватися ТЗ на розробку сайта?

  Одним з найважливіших умов підготовки якісного технічного завдання на сайт є тісний контакт з замовником. В кожному випадку необхідно скласти ТЗ для сайту індивідуально, з урахуванням особливостей конкретного ресурсу, а також компанії, якій він буде належати. При цьому дуже важливим є системний підхід, доскональність - технічне завдання на сайт повинно максимально чітко і детально описувати майбутній сайт.

  Звернувшись в веб студію «Студія В», ви зможете замовити розробку ТЗ для вашого web-ресурсу за вигідною ціною. Ми пропонуємо відмінні умови обслуговування: якість, оперативність і доступну вартість. Вигідна ціна доповнюється високим професіоналізмом: з кожним ТЗ ми працюємо індивідуально, грамотно підходячи до його складання.

  Розробка ТЗ для сайту здійснюється силами професійних розробників, фахівців з юзабіліті, по просування сайтів , А також із залученням менеджера проекту і керівників. При розробці технічних завдань для великих ресурсів можливо прототипирование - створення демонстраційної версії майбутнього сайту. В цьому випадку до виконання робіт додатково залучаються аналітики і фахівці, які реалізують прототип.

  Чому варто вибрати складання ТЗ на розробку сайта в «Студії В»?

  1. Великий досвід. Він полягає не тільки в складанні технічних завдань, а й в розробці сайтів - завдяки цьому наші ТЗ зручно використовувати.
  2. Зручне співпрацю. Ми виконуємо замовлення оперативно, цінуємо час наших клієнтів і відповідально ставимося до своєї роботи.
  3. Надійність. Якщо після отримання ТЗ у вас виникають будь-які питання, ви завжди можете звертатися з ними до наших фахівців - нам важливо, щоб з нашою допомогою ви змогли створити по-справжньому ефективний сайт.

  Технічне завдання на сайт від «Студії В» - це набір чітких, детальних інструкцій, зручних в застосуванні і повністю описують вимоги до створення сайту. Щоб замовити розробку ТЗ для сайту в Москві, просто зв'яжіться з нами або заповніть форму на сайті!

  Для того, щоб замовити сайт в веб агентстві «Студія В» достатньо заповнити бриф

  Вартість створення ТЗ починається від 30 000 рублів.

  Як повинна виконуватися ТЗ на розробку сайта?
  Чому варто вибрати складання ТЗ на розробку сайта в «Студії В»?
  Як повинна виконуватися ТЗ на розробку сайта?
  Чому варто вибрати складання ТЗ на розробку сайта в «Студії В»?

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ