На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Серце - диригент всього організму, а не головний мозок

  Говард Мартін (Howard Martin) разом з Доком Чілдрен (Doc Childre) заснував Інститут Математики Серця (HeartMath) і з тих пір працює в цій організаціі.За тридцять років вивчення серця вчені Інституту Математики Серця накопичили величезну масу знань і досягнень. Вони також створили, що не менш важливо, набір практичних, здійсненних і, як доведено, ефективних технік для переходу до свідомості, що йде з серця.

  Чи не вдаючись до духовних понять або до слова «любов», вчені Інституту Математики Серця науково довели, що таке свідомість, що йде з серця, є відчутним і досяжним ідеалом, подорожжю свідомості, в яке можна реально відправитися і яке приведе нас до абсолютно нового способу життя в світі.

  Вчені довели також, що такий спосіб життя робить нас щасливішими, здоровішими і дозволяє нам досягти більшого успіху буквально у всьому Вчені довели також, що такий спосіб життя робить нас щасливішими, здоровішими і дозволяє нам досягти більшого успіху буквально у всьому.

  Як ви думаєте, що є найбільш важливим внеском Інституту Математики Серця?

  Мартін: Я думаю те, що ми беремо ідеї і знання, які ставилися переважно до сфери духовності і релігії, і переводимо їх в практичні технології, що застосовуються в сучасному житті.

  Док Чілдрен знав, що ми не зможемо надавати значного впливу на суспільство, якщо наші ідеї і переконання не будуть підкріплені поясненнями, заснованими на досвіді. Так влаштований світ. Світу потрібні офіційно визнані докази. Тому, коли ми приступаємо до переговорів з великою багатонаціональної корпорацією, яка хоче знизити витрати на охорону здоров'я, або скоротити невиходи на роботу, або що-небудь ще, ми повинні представити їм факти і результати, які можна виміряти.

  Іншими словами, ви прокладаєте русло для духовності?

  Мартін: Що ж, якості, які розвиває свідомість, сфокусоване в серце, підвищують продуктивність роботи службовців, студентів, або кого завгодно. Тому, так, ми можемо впливати на такі основні структури оточення, такі як уряду, школи, лікарні і промисловість.

  Чи не могли б Ви розповісти нам що-небудь важливе з того, що ви дізналися про серце?

  Мартін: Я можу говорити вам про це на підставі практичного досвіду, або з точки зору переконань. Наприклад, я вірю, що серце є точкою входу Духа в матерію. Але давайте почнемо з практичного знання. Для мене ця тема починається з факту, що серце є органом, самостійно викликає власне биття.

  розум серця

  Говорячи так, я маю на увазі, що джерело серцебиття дійсно знаходиться в самому серці. Серце має власний розум. Це чітко видно на прикладі пацієнта, якому трансплантують серце, коли б'ється серце вилучається у донора, і воно продовжує битися під час процесу трансплантації.

  Насправді, неможливо відновити нервові з'єднання між головним мозком і серцем, але пересаджене серце продовжує битися.

  У здорової людини сигнали з головного мозку регулюють ритм серцебиття. Саме серце не здатне уповільнити або прискорити своє биття. Ось чому пацієнтам з трансплантованою серцем необхідний електрокардіостимулятор.

  Але б'ється серце саме по собі. Під час внутрішньоутробного розвитку серце формується першим. Воно починає битися ще до появи фізичної мозга.Для мене за цим стоїть прихований сенс: життя починається тоді, коли щось включається в серце. Відбувається одухотворення людини, і серце починає битися.

  Отже, з біологічної точки зору, у нас з самого початку є цей орган, який починає битися - невідомо чому - і б'ється вже тоді, коли головного мозку ще немає. До того ж цей орган має власним розумом. Навіть на біологічному рівні цей вроджений розум проявляється всередині серця.

  Обмін посланнями між серцем і мозком

  Тепер ми знаємо точно, що серце на чисто фізичному рівні посилає потужні імпульси головного мозку і всього іншого тіла. Воно робить це чотирма способами:

  1. Неврологічним: по нервових каналах імпульси йдуть з серця в головний мозок, і координує інформація з головного мозку приймається за цими ж шляхами. Таким чином, цей зв'язок двостороння. Ці нервові канали проходять через нижній відділ головного мозку, йдуть через середню частину головного мозку, яка має безпосереднє відношення до наших емоціям, і закінчуються в корі головного мозку (neocortex) - в наших центрах творчого мислення.

  2. Біофізичним: імпульси передаються з хвилею кров'яного тиску. Кожен раз, коли серце скорочується, воно створює хвилю, яка штовхає кров по венах і артеріях. І коли ви реєструєте електричну активність головного мозку, стає абсолютно очевидно, що ця активність синхронна змін в хвилі кров'яного тиску.

  3. Біохімічним або гормональним: в 1983 році серце було віднесено до категорії гормональних залоз. Серце виробляє кілька гормонів. Один з них, званий пептидом передсердя, знижує викид гормону стресу - кортизолу. Серце також виробляє окситоцин, знаменитий «гормон любові», який з'являється, коли людина знаходиться в стані закоханості. Окситоцин також виробляється в головному мозку, але його виробленні сприяє серце.

  4. Електромагнітним: взагалі-то, серце є електронним органом. Воно являє собою найсильніший джерело електрики в нашому тілі, в сорок - шістдесят разів могутніше головного мозку, який є другим за потужністю виробником електрики. Саме це вимірює електрокардіограма. Таким чином, у нас в серці проводиться біоелектрика, і це електрику проникає в кожну клітинку тіла.

  Цей сигнал такий сильний, що навіть випромінюється в простір за межі шкіри. І він створює поле в формі тора (форма, що нагадує бублик, з дуже маленьким центральним отвором - прим. Ред.), Яке оточує нас, як сфера, з усіх боків. Вимірювальні прилади фіксували це поле на відстані 2,5 - 3 метри поза тілом. Його центром є фізичне серце.

  Говорячи про цю електромагнітної енергії, що виходить із серця, я маю на увазі не тонку енергію, таку, наприклад, як аура. Я говорю про дуже щільних електромагнітних частотах. Це поле дійсно існує. Це науковий факт.

  Мінливість частоти серцевих скорочень і технологія Інституту Математики Серця

  Щоб прийти до нашої технології, ми виконали величезну кількість досліджень в області мінливості частоти серцевих скорочень (ІЧСС) або аналізу серцевого ритму: аналізу тонких змін частоти серцевих скорочень від удару до удару і їх значення.

  Ці ритми відображають синхронізацію і здоров'я вегетативної нервової системи Ці ритми відображають синхронізацію і здоров'я вегетативної нервової системи. А це важливо, оскільки вегетативна нервова система впливає на 95 відсотків наших фізіологічних функцій.

  Мінливість частоти серцевих скорочень дає нам картину здоров'я фізичного серця, а також можливість аналізувати зв'язок між серцем і головним мозком. ІЧСС впливає на всі чотири області взаємодії: неврологічну, біофізичну, біохімічну і електричну.

  Інститут Математики Серця є світовим лідером в галузі досліджень ІЧСС. Такий аналіз дає нам новий погляд на взаємодію серця і мозку в цілому і дозволяє створити технологію, яка може бути використана для відстеження зв'язку між цими органами.

  Більш того, використовуючи отримані результати, ми можемо навчитися змінювати цей зв'язок, щоб зробити її оптимальною.

  Як виглядає звичайна діаграма серцебиття, і як ви досягаєте оптимальної взаємодії?

  Мартін: Якщо подивитися на частоти, які випромінює електромагнітне поле, що генерується серцем, то ми бачимо два різних малюнка.

  В одному випадку ми бачимо неоднорідний спектр: багато-багато різних частот, як би борються за владу і створюють малюнок, якої виглядає нерівним і нерегулярним.

  Саме такий малюнок ми бачимо, коли люди переживають сильні негативні емоції, такі як, наприклад, роздратування або гнів.

  З іншого боку є однорідний спектр, де замість змагаються частот присутні впорядковані і синхронні частоти, діючі в гармонії. Ми бачимо таку картину, коли люди переживають позитивні емоції, такі як любов, турбота або щира вдячність.

  Тут важливо те, що ми передаємо цю електричну інформацію не тільки в кожну клітину свого власного тіла, а й в простір. В якомусь сенсі, через електричне поле серця ми передаємо свої почуття.

  Тому ви використовуєте біологічний зворотний зв'язок, щоб навчити людей передавати однорідний спектр енергій?

  Мартін: Так.

  Якого роду дослідження ви ведете за результатами навчання в Інституті Математики Серця?

  Мартін: Першочергове область досліджень стосується розвитку інтуїції.

  Інтуїція працює, коли люди знаходяться в гармонії зі своїм серцем. Коли цей зв'язок впорядкована, то створювана цим узгодженість (когерентність) розкриває головний мозок для сприйняття «більшої картини». Тому зараз ми проводимо дослідження, яке показує вплив когерентності на інтуїтивний розум.

  Ми дізналися, що, коли ми знаходимося в позитивному емоційному стані і діємо з позицій узгодженості, наш розум дійсно змінюється. Він стає менш лінійним і більш інтуїтивним. До нас раптом приходить знання, але звідки - невідомо.

  Інша проведене дослідження стосується впливу когерентності на регенерацію клітин. Я не можу зараз розповісти про це докладніше, оскільки необхідно випустити наукові публікації, перш ніж ми зможемо говорити про це в засобах масової інформації.

  У нас є дослідження, які показують вплив позитивних емоцій на виробництво компонентів імунної системи (DHEA) - воно завжди позитивне У нас є дослідження, які показують вплив позитивних емоцій на виробництво компонентів імунної системи (DHEA) - воно завжди позитивне. І навпаки, ми демонстрували, наприклад, що п'ять хвилин гніву пригнічують імуноглобулін-А в слині на шість годин.

  Ви говорили про переконаннях з одного боку і практичному досвіді з іншого. Чи не могли б ви зараз розповісти нам про це докладніше?

  Мартін: Я вважаю, що серце є вхід в абсолютно новий розум, який кидає виклик традиційному, логічного, лінійного мислення. Серце являє собою повний перехід планетарної свідомості в інший вимір.

  Можна охарактеризувати цей процес як перехід від тривимірного свідомості до вищого чотиривимірному свідомості. І цей перехід відбувається прямо зараз.

  Нам необхідно зрозуміти, що при такому переході з одного виміру в інший, змінюються також уявлення про те, що означає «Жити в Серце».

  Простір Серця і четвертий вимір

  У тривимірному свідомості життя в серце перетворюється в сентиментальність. Для неї характерна деяка «в'язкість».

  Але коли вона переходить в четвертий вимір, то усвідомлення, центрированное в серце, стає високошвидкісним джерелом мудрості і розуму. Це є «турбота», але на новій октаві, вона служить зростання і руху без затримок. Це не «м'якість і солодкуватість». І це не інформативний розум і не факти. Це нові переживання, нова емоційна тканину, раніше нам не відома.

  Це високошвидкісний розум, який інтуїтивний по природі. Нове розуміння, нова інформація. І все приходить прискореним темпом. Усвідомлення себе і свого несвідомого приходить швидше. Ви дійсно починаєте думати, відчувати і сприймати все без сумнівів і суєти, до яких ми звикли в тривимірному свідомості - без ледь вловимих розчарувань і суджень, без порівнянь і почуття поразки від несправджених очікувань.

  Це не означає, що люди зупиняються тільки на цьому, і у них ніколи більше не виникає ніяких інших «людських» емоцій. Але починає змінюватися їх співвідношення.

  Це відноситься до усвідомлення власної свідомості.

  Хіба люди не працювали над цією концепцією протягом довгого часу?

  Мартін: Так, це вже відбувається. Але це ще не закріплено. Ми підходимо до цього з мозку, а мозок не може самостійно подолати завісу, яка розділяє нас. Саме тут починає діяти розумність серця.

  Коли ми приходимо до центрованої в серці свідомості з реальності третього виміру, ми схильні шукати переживання найвищої інтенсивності - Великого Прозріння. Саме до цього, по видимому, прагнуть люди. І це відбувається дуже часто, оскільки Великі Прозріння і зверхінтенсивний переживання не виявляються як стійкі зміни.

  Навчившись усвідомлення з серця, ми починаємо розуміти, як ми взаємодіємо з повсякденною реальністю.

  Що з нами відбувається, коли ми стоїмо в черзі на ринку? Що робити, якщо нам не вдається домогтися свого? Що робити, коли ми опиняємося перед лицем випробувань?

  Ось де починається справжня гра. Це щось на зразок зміни перспективи. З реальності третього виміру трансцендентність бачиться нам як щось велике і грандіозне. Але якщо дивитися на це з більш широкої перспективи, трансцендентність стає практичною і ефективною. Це те, чим ми внутрішньо займаємося день у день.

  І ось ще що: ніщо з цього не забирає у нас переживання прекрасних, чудових емоцій. Але ми приходимо до них іншим шляхом. Ми підходимо до них «зверху вниз».

  Як люди можуть скористатися технологією Математики Серця?

  Мартін: Для домашнього користування у нас є технологія «Стоп-кадр» (Freeze-Framer) (додаткова інформація на англійській мові  Freeze-Framer  ) Мартін: Для домашнього користування у нас є технологія «Стоп-кадр» (Freeze-Framer) (додаткова інформація на англійській мові Freeze-Framer ). Це комп'ютерна програма з невеликим датчиком для пальця. Вона навчає вас бути більш чутливими до повідомлень з серця.

  У нас є також індивідуальне навчання по телефону, яке проводять 190 сертифікованих тренерів в Північній Америці і Австралії.

  І як довго треба вчитися, щоб отримати результати?

  Мартін: Як довго? Що ж, розкриття розуму серця відбувається протягом усього життя. Але якщо щодня присвячувати такому тренуванні від 15 до 30 хвилин, то можна побачити значне поліпшення вже через кілька тижнів.

  Коли ми займаємося цим, то наше ставлення з тим, що ми називаємо серцем, стає практичним, ефективним, енергозберігаючим, що йде на користь нам самим і оточуючим.
  Коли ми займаємося цим, то наше ставлення з тим, що ми називаємо серцем, стає практичним, ефективним, енергозберігаючим, що йде на користь нам самим і оточуючим

  Говард Мартін працює в Інституті Математики Серця з моменту його заснування в 1991 році Говард Мартін працює в Інституті Математики Серця з моменту його заснування в 1991 році. У співавторстві із засновником Інституту Доком Чілдрен він написав книгу «Рішення через Математику Серця» (The HeartMath Solution). Він також розробив програму на восьми аудіо касетах, до якої додається керівництво під назвою «П'ять кроків до повного спокою, впевненості в собі і творчості: метод Математики Серця» (Five Steps to Total Calm, Confidence and Creativity: The HeartMath Method). Мартін є головним представником по зв'язках з громадськістю, він дає щорічно від 50 до 100 інтерв'ю засобам масової інформації.

  Говард провів програми тренінгів у багатьох урядових організаціях, в усіх чотирьох родах військ армії США, в шкільній системі, а також в різного роду екуменічних (котрі намагаються відстояти єдність всіх церков - прим. Ред.) Організаціях.

  У сімдесяті роки він був також відомим професійним ударником, робив записи і гастролював з багатьма рок- і ритм-енд-блюз групами. У 1992 році він застосував свій музичний талант, випустивши спільно з Доком Чілдрен зазначену нагородою запис «Зони Серця» (Heart Zones), яка протрималася в числі кращих в списках журналу «Біллборд» п'ятдесят тижнів поспіль.

  Рекомендуємо:
  Олексій Башкирцев: Як не з'їсти пуд солі?
  Олексій Башкирцев: Як знизити тиск без ліків?
  Олексій Башкирцев: Якщо болить у грудях, це не обов'язково серце

  Серце веде нас, а не голова

  Інститут Математики Серця www.HeartMath.com , www.HeartMath.org

  Як ви думаєте, що є найбільш важливим внеском Інституту Математики Серця?
  Іншими словами, ви прокладаєте русло для духовності?
  Чи не могли б Ви розповісти нам що-небудь важливе з того, що ви дізналися про серце?
  Як виглядає звичайна діаграма серцебиття, і як ви досягаєте оптимальної взаємодії?
  Тому ви використовуєте біологічний зворотний зв'язок, щоб навчити людей передавати однорідний спектр енергій?
  Якого роду дослідження ви ведете за результатами навчання в Інституті Математики Серця?
  Чи не могли б ви зараз розповісти нам про це докладніше?
  Хіба люди не працювали над цією концепцією протягом довгого часу?
  Що з нами відбувається, коли ми стоїмо в черзі на ринку?
  Що робити, якщо нам не вдається домогтися свого?

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ