На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Оптимізація Windows XP самостійно

  1. Поліпшення системи стандартними інструментами
  2. Поліпшення функціонування ОС сторонніми програмами
  3. інші способи

  Windows XP - операційна система, яку багато користувачів давно відправили на спочинок. Даремно: вона чудово справляється з базовими завданнями - інтернет-серфінгом, переглядом відео, роботою з документами. Для старого комп'ютера це єдина повноцінна і спритно працює ОС. Щоб Windows XP функціонувала ще ефективніше, можна оптимізувати її роботу.

  Поліпшення системи стандартними інструментами

  Оптимізація потрібна, так як "гальма" Windows найбільш яскраво проявляються при включенні і завантаженні робочих компонентів. Щоб зменшити час від появи робочого столу до виникнення можливості повноцінно працювати, виконайте три прості кроки:

  • Видаліть "шпалери", замінивши їх на приємний очам колір фону.
  • Приберіть з робочого столу все ярлики.
  • Виключіть з автозавантаження все непотрібне.
  • Проведіть роботу з налаштування параметрів швидкодії комп'ютера.

  Перші два пункти можуть здатися дурними, але це дійсно працює зі старими версіями Windows, і XP не виняток. Звичайно "тяжкість" картинки з високою роздільною здатністю в якості фону робочого столу відчувається тільки на дійсно слабких машинах, але це не зайве дію. Клацніть правою кнопкою миші по порожньому місці робочого столу комп'ютера і виберіть пункт "Властивості", а далі "Робочий стіл".

  При завантаженні комп'ютера відбувається опитування всіх ярликів на робочому столі і якщо їх там не буде, процес значно прискориться, і система буде менше "тупити". Кнопки запуску затребуваних програм можна розташувати на панелі біля Пуска. Клацніть правою кнопкою мишки по будь-якому порожньому місці на панелі і виберіть спеціальний пункт з контекстного меню під назвою "Властивості".

  У віконці встановіть галку навпроти "Показувати панель швидкого запуску" і приберіть поруч з "Закріпити панель завдань". Поки вона не закріплена значки можна перетягувати прямо з робочого столу на панель. Після закріпіть її назад.

  Щоб Windows XP легше завантажувалася, потрібно видалити всі зайві програми з автозавантаження. У Пуск виберіть "Виконати" і введіть в з'явилася порожній рядку msconfig.

  У вікні, у вкладці "Автозавантаження" можна сміливо знімати галочки з усього, що не пов'язане з Майкрософтом або програмами, які ви в будь-якому випадку будете запускати відразу після включення комп'ютера.

  Справжнє джерело налаштувань чекає вас за адресою: Пуск / Мій комп'ютер (правою кнопкою мишки) / Властивості / Додатково / Швидкодія / Параметри. Віконце з настройками виглядає так:

  Ви можете вибрати настройку "Забезпечити найкращу швидкодію" і застосувати, а можете оптимізувати вашу Windows XP, прибравши галки на вибіркових пунктах. Можна також вимкнути всі ефекти. Так ви досягнете максимальної швидкодії графіки. Правда, виглядати операційна система буде значно гірше. Або поекспериментуйте з окремими пунктами.

  На цьому оптимізація XP стандартними засобами завершена.

  Поліпшення функціонування ОС сторонніми програмами

  Найпопулярніше додаток для оптимізації та підвищення віддачі від роботи операційних систем Microsoft - CCleaner. Завантажити його можна безкоштовно на офіційному сайті програми.

  Головне вікно програми пропонує пункти:

  • очищення
  • Реєстр
  • сервіс
  • налаштування

  Користуватися можливостями CCleaner потрібно акуратно: програма працює жорстко і запросто видалить збережені паролі в браузері або історію відвіданих сторінок. У розділі "Очищення" можна вибрати, що саме варто видаляти, а що залишити. Уважно вивчіть вкладку "Додатки": в ній перераховується, що буде очищено в встановлених вами сторонніх програмах.

  Запущене вперше додаток №1 по очищенню може звільнити до декількох гігабайт простору на жорсткому диску і відчутно прискорити роботу системи до її чергового засоренія.Раздел "Реєстр" призначений для досвідчених користувачів. З його допомогою можна видалити неправильні настройки реєстру. Робіть це тільки якщо на 100% впевнені, що ваші дії не вплинуть на роботу Windows XP негативно.

  Розділ "Сервіс" дублює можливості Видалення програм в Панелі управління, а також налаштування автозавантаження. Є тут і деякі інші опції, які не пов'язані з оптимізацією системи. В "Налаштуваннях" можна більш детально налаштувати роботу CCleaner.

  інші способи

  Є ще шляхи оптимізації системи. За адресою в Windows XP: Пуск / Всі програми / Стандартні / Службові / Відновлення системи / Параметри відновлення системи - можна відключити цю функцію і видалити тим самим раніше створені точки. Це позбавить можливості повернутися до раніше збереженого стану, але трохи зменшить розмір Windows XP на диску.

  Якщо ви досить часто встановлюєте нові програми і видаляєте старі, часто переміщаєте файли по папках, копіюєте і так далі, то диску може знадобитися дефрагментація. Після неї можливий приріст продуктивності. Незважаючи на те, що для цієї мети ОС пропонує вбудовану утиліту, краще користуватися сторонніми програмами, наприклад Q & Q Defrag.

  Для зменшення розміру системи на жорсткому диску можна видалити папку% SystemRoot% / Driver Cache / i386 /. Досвідчені користувачі можуть задати значення 0 параметру SFCQuota, що знаходиться за адресою: Пуск / Всі програми / Стандартні / Командний рядок (ввести regedit і натиснути Enter) / HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / Windows NT / CurrentVersion / Winlogon) /. За допомогою цієї дії можна зменшити систему приблизно на 400 МБ.

  За допомогою цієї дії можна зменшити систему приблизно на 400 МБ

  Це основні способи оптимізації старої, але всіма улюбленої версії Windows. При правильному підході вони допоможуть відчутно прискорити роботу системи.

  (Visited 2 932 times, 1 visits today)

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ