На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Оптимізація відео: не варто недооцінювати можливості YouTube

  1. Який рейтинг повинен бути на YouTube?
  2. Фактори, що впливають на рейтинг в YouTube
  3. 1. Продвигайте правильний контент.
  4. 2. Полегшите розуміння вашого відеоконтенту для Google і YouTube.
  5. 3. Використовуйте заклик до дії
  6. 4. «Розкрутите» відео
  7. Кілька кроків для успішної відео оптимізації

  Кожен день на YouTube проглядаються мільярди відеороликів Кожен день на YouTube проглядаються мільярди відеороликів. А у ваш сайту вже є відеотрафік? Якщо ще немає, то ми розповімо вам, як оптимізувати відеозапису для максимального впливу на свою цільову аудиторію.

  Зараз відео стали невід'ємною частиною онлайн маркетингу. Однак, незважаючи на всю популярність цього інформаційного каналу, відео оптимізація не отримала такого поширення як оптимізація сайтів або контенту. Чому б вам зараз не скористатися цим фактом, щоб випередити своїх конкурентів?

  Зробивши певні кроки для полегшення пошуку вашого відео, ви зможете скористатися всіма перевагами YouTube і стимулювати споживача зробити покупку.

  Який рейтинг повинен бути на YouTube?

  YouTube часто називають другим за величиною пошукачем після Google. В цілому кожен день люди витрачають на перегляд відео близько ста мільйонів годин, генеруючи мільярди переглядів.

  Свій канал на YouTube відіграє значну роль в просуванні бренду і дає можливість одночасно взаємодіяти з величезною кількістю користувачів.

  Відео виводить контент на абсолютно новий рівень - це вже не просто статичні картинки і складне опис вашої продукції. За допомогою відео ви відразу можете продемонструвати відвідувачам сайту саме те, що їм хотілося б дізнатися. Цей рівень залучення дає можливість не тільки зміцнити відносини між споживачем і брендом, але і поліпшити репутацію самого бренду.

  Такий відео гігант як YouTube також може запропонувати вам всі переваги SEO на сторінках з результатами пошуку (SERPs). Google хоче показати користувачам найбільш релевантні їхнім запитам види контенту. Це означає, що деякі запити в результаті пошуку будуть включати відео та зображення упереміш з посиланнями на сайти.

  Google знає, що під певні запити відеоінформація підходить більше, ніж стандартна стаття. Але тільки оптимізовані відеоролики знаходяться на перших сторінках пошукача, ніж залучають додатковий трафіку і демонструють ваш професіоналізм.

  Якщо вам вдалося привернути увагу користувачів своїм відео, ви зможете розширити і продовжити спілкування з ними. Бажання відвідувачів клікати на сторінку вашого бренду на YouTube, або навіть на сайт вашої компанії, може бути легко трансформована в конкретний трафік, що в кінцевому рахунку призведе до підвищення конверсії. Відео оптимізація - це ключ до досягнення цієї мети.

  Фактори, що впливають на рейтинг в YouTube

  Як і Google, YouTube має свій власний внутрішній алгоритм, який визначає послідовність відеороликів в результатах пошуку. Ось кілька ключових факторів ранжирування:

  • Час перегляду. Це показник залученості аудиторії є протилежним кількості відмов від подальшого перегляду відео, тобто чим довше користувач дивиться ролик і не перемикається на щось інше, тим вище рейтинг вашого контенту. Для YouTube критично знати, як довго відвідувачі переглядали ваш контент. Цей критерій настільки важливий, що існує цілий розділ присвячений цьому питанню на сторінці Google Support.
  • Релевантність ключових слів.
  • Кількість передплатників.
  • Реакція користувачів: коментарі, лайки та діслайкі.
  • Тривалість відеоролика.

  Для коректної оптимізації відео, необхідно враховувати всі перераховані вище критерії. Дотримуйтесь наших підказок, і рейтинг вашого відеоконтенту досягне небувалих висот.

  1. Продвигайте правильний контент.

  Щоб збільшити тривалість перегляду вашого відео, ви повинні надати контент, дійсно вартий витраченого на його перегляд часу.

  Пам'ятайте, що користувачі YouTube не шукають спеціально інформацію про ваш бренд, вони просто хочуть подивитися відео найбільш відповідні їх пошуковому запиту. Відео, які містять виключно рекламну інформацію або специфічні дані, незрозумілі користувачам незнайомим з вашим брендом, не користуватимуться великою популярністю на YouTube.

  Ви повинні зосередити всю увагу на двох основних факторах: емоційному та пізнавальному.

  1. Емоційний фактор. Більшого успіху досягають ті відео, які викликають емоційну реакцію у глядача. Зазвичай це якісь надихаючі відео або просто ролики про котиків. Для глядача, вибір відео - це щось на зразок засоби самовираження. Він буде дивитися або ділитися відеозаписами, виходячи зі своїх власних інтересів і переваг.
  2. Пізнавальний фактор. Значна частина користувачів шукає нових знань. Можливо, вони встановлюють нову програму на ПК і текст інструкції занадто складний, тому вони хочуть знайти відео керівництво. А може бути це буде власник малого бізнесу, який цікавиться SEO, але не знає з чого почати. Йому потрібно нескладне пояснення як стати популярним на просторах інтернету.

  Відвідувачі YouTube шукають відеоролики, відповідні їхнім запитам, так що вам потрібно створити контент, який відповідає на ці запити. Він повинен представляти цінність для Вашої цільової аудиторії і при цьому зацікавити глядачів, просто випадково проглянули відео.

  Додатково варто переконатися, чи не занадто довгий ваш відеоролик. Відомий факт, в ТОПі на YouTube знаходяться переважно відео тривалістю не більше трьох хвилин.

  2. Полегшите розуміння вашого відеоконтенту для Google і YouTube.

  YouTube і Google не можуть буквально переглянути і зрозуміти відеозапис. Це означає, що при ранжируванні відео вони виходять з інформації, яку ви їм надали. Ось кілька способів, які можуть вам «сподобається» пошуковим системам:

  1. Оптимізуйте заголовок. Ваш заголовок повинен бути лаконічним і містити основні ключові слова, за якими буде відбуватися пошук відео.
  2. Використовуйте теги з розумом. Нагадаємо, що YouTube більше піклується про те, скільки часу люди витрачають на перегляд відео, ніж про сам кількості переглядів. Користуйтеся простими, відповідні ключові слова. Переконайтеся, що вони відповідають опису вашого бренду і можуть зацікавити цільову аудиторію.
  3. Створіть повний опис. Більшість користувачів читають лише пару перших пропозицій з опису. Це може серйозно вплинути на можливість використання ключових слів в описі відео. Тому не бійтеся писати довгі анотації, більше схожі на короткі пости в блозі. Навіть якщо ваші потенційні глядачі і не дочитаю текст до кінця, пошукові роботи обов'язково звернуть увагу на всі вхідні ключові слова і використовують ці дані при ранжируванні відео.
  4. Не забудьте завантажити субтитри. За допомогою повного опису і субтитрів легше показати якість і важливість вашого відео. Завдяки цьому воно стане простіше і доступніше для глядачів. Наприклад, вони зможуть дивитися відео без озвучення, щоб не турбувати колег.

  Свій канал на YouTube - це відмінна ідея для розвитку вашого бренду! На цьому каналі можна розмістити трейлер, який продемонструє вашу цінність, тобто чому споживачам варто підписатися на вас. Добре розвинений канал на YouTube з великою кількістю переглядів і передплатників також може допомогти вам зміцнити свою репутацію в бізнесі, що в свою чергу веде до ще більшої кількості передплатників і високим рейтингам в пошуковій видачі.

  А для того, щоб домогтися успіху в даній сфері, доведеться докласти чимало зусиль і часу на розкрутку каналу. Якщо ж у вас немає вільних декількох годин в день - ви можете скористатися послугами просування каналу і роликів на YouTube від нашого агентства.

  3. Використовуйте заклик до дії

  Якщо ви вже придбали глядача, то останнім чого б вам хотілося - це щоб він переключився на новий ролик і назавжди забув про існування вас і вашого бренду. Коли хтось дивиться ваше відео, у вас є увагу цієї людини. Це ідеальний час використовувати заклик до дії (Call to action) і підштовхнути користувача зайти на ваш сайт і подивитися, що ж ще ви можете йому запропонувати. Анотація до відео - відмінне місце для призову до дії.

  При створенні опису варто переконатися, що воно відповідає змісту відеоролика і цікаво глядачеві. Відволікаюча від теми, або зрозуміла тільки автору інструкція не приверне увагу користувачів, а навпаки знизить кількість переглядів відео.

  4. «Розкрутите» відео

  Просування відео є остаточним етапом оптимізації. Ви створили відео, тепер необхідно максимально поширити інформацію про це мережі, щоб залучити глядачів на свій канал. Додайте відео на сайті вашої компанії і в блозі, просувайте його в соціальних мережах. Стимулюйте ваших передплатників коментувати і ділитися цим відео. Чим більше буде коментарів від відвідувачів, тим більше буде рейтинг.

  Кілька кроків для успішної відео оптимізації

  1.Розроблена відео-концепції, засновані на інтересах відвідувачів.

  2. Визначте відповідні ключові слова і використовуйте їх для створення заголовка до відео, а також в написанні анотації і субтитрів.

  3. Доповніть відео закликом до дії і посиланням на сайт вашої компанії.

  4. Продвигайте відео на своїх особистих сторінках в соціальних мережах для максимального охоплення цільової аудиторії.

  Завдяки відео оптимізації ваш бренд приверне увагу мільйонів відвідувачів, які просто зайшли на YouTube подивитися забавні ролики або отримати нові знання. Використовуючи всі можливості SEO, ви створите гарну клієнтську базу і одночасно переконайтеся в маркетингові можливості YouTube.

  за матеріалами Video Optimization: Do Not Underestimate The Power Of YouTube

  Який рейтинг повинен бути на YouTube?
  А у ваш сайту вже є відеотрафік?
  Чому б вам зараз не скористатися цим фактом, щоб випередити своїх конкурентів?
  Який рейтинг повинен бути на YouTube?

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ