На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Навіщо потрібно SEO

  1. Внутрішня оптимізація сайту: перший крок до оздоровлення Зверніть увагу на просте порівняння - ви...

  Внутрішня оптимізація сайту: перший крок до оздоровлення

  Зверніть увагу на просте порівняння - ви не пробіжите стометрівку з задишкою, з кашлем або хворою ногою. Ось так і сайт сходить з дистанції через проблеми зі здоров'ям своїх програмованих нутрощів. Будова інтернет-сторінок для більшості з нас - поняття абстрактне, і самостійно займатися лікуванням намагаються тільки затяті сміливці. Телефонний дзвінок або похід в веб-компанію і підписання договору на проведення оптимізації - краще, що ви можете зробити для свого сайту. Спочатку буде амбулаторне обстеження - аудит ресурсу.

  • Перевірка валідності сторінок на помилки коду HTML і каскадних таблиць оформлення CSS.
  • Стан структури і навігації: зручність внутрішніх шляхів і раціональність стану каталогів.
  • Стан графічного контенту: розмір зображень і впроваджених програмних засобів для його демонстрації.
  • Заголовки і тексти: аналіз інформативності, пошукової цінності та відповідності тематиці ресурсу.

  Крім цього рецензування піддадуться зовнішні і внутрішні посилання, зв'язку з тематичними та відкличними майданчиками, інтеграція з соціальними мережами та іншими публічними ресурсами. В результаті замовник отримує звіт про проведення аудиту сайту - опис виявлених проблем і пропозиції по їх усуненню. Пропустити цей етап і перейти безпосередньо до просуває заходам не порадить жоден поважаючий себе SEO-професіонал.

  SEO-оптимізація сайту розрахована на довготривалий ефект. Її не проводять 2-3 рази на рік, як рекламну кампанію - результат буде безперебійно працювати на поліпшення пошукового просування.

  Її не проводять 2-3 рази на рік, як рекламну кампанію - результат буде безперебійно працювати на поліпшення пошукового просування

  Зовнішня пошукова оптимізація: мета визначає засоби

  Слово «засоби» тут несе подвійне навантаження: засоби досягнення результату і засоби, витрачені для досягнення результату. Скажімо простіше - задіяні ресурси і гроші. Причому перше і друге не взаємопов'язане, міф про надзвичайну дорожнечу просування сильно перебільшує реальний стан речей. Оптимізувати ранжування сайту в пошуковій видачі можна і досить скромними вкладеннями, правда часу на це буде потрібно більше.

  • Оптимізація за допомогою контекстної або банерної реклами. Найшвидші, але і дорогі способи. Дві головні майданчики в інтернеті, які надають такі послуги - пошуковики Яндекс і Google. Власні сторінки пошукової видачі, мережу партнерів, розвинена структура тематичних сервісів - на всіх цих сторінках розміщуються рекламні матеріали. Контекстні - в результатах пошуку і на сайтах-партнерах, банерні краще працюють за тематикою сервісів. Зростання відвідувань і корисна віддача відбуваються моментально, Яндекс і Google сукупно обробляють запити близько 90% користувачів Рунету.
  • Як противагу - просування сайту в соціальних мережах. Організація груп, участь в спільнотах, створення рекламних та інформаційних матеріалів, проведення інтерактивних опитувань і голосувань. Крім зарплати менеджера, все можна організувати безкоштовно. При цьому досягається високий ККД - продумана стратегія і її професійне втілення спираються на програмні можливості соцмереж, в яких люди вказують докладну особисту інформацію, аж до інтересів і пристрастей.
  • Пошукова оптимізація на тематичних і відкличні майданчиках. Адресність - ось запорука успішного пошукового просування, профільна спрямованість збирає зацікавлених в ній користувачів. Вартість, як правило, нижче, ніж у розвинених пошукових систем. Але і ефективність соответственна. У разі комплексного вирішення безсумнівно працює на кінцевий результат.
  • Тизерну мережі, таргетована реклама, відео-та аудиомережі (дуже перспективний напрямок), ведення корпоративних блогів, Посилальне просування - грамотний менеджер здатний підготувати рекламну кампанію з урахуванням поставленої мети за розумні гроші. Це зауваження для того, щоб головбух не хвилювався.

  Це зауваження для того, щоб головбух не хвилювався

  І наостанок - просування сайту статтями. Метод, незаслужено відсувається в сторону через його повільної дії. Але ж це дуже по-російськи - довго запрягаємо, а потім швидко їдемо. Зате дію унікального текстового контенту триває вічно, щодня виконуючи завдання просування і пошукової SEO-оптимізації.

  Зате дію унікального текстового контенту триває вічно, щодня виконуючи завдання просування і пошукової SEO-оптимізації

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ