На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Мобільний браузер Opera Mini відібрав у стільникових операторів 1,4 млрд рублів за півроку

  Завдяки функції стиснення даних користувачі браузера Opera Mini за перші шість місяців 2014 року заощадили 1,4 млрд рублів на мобільному інтернеті. Про це повідомляється в прес-релізі, що надійшов до редакції. ЦП опитав представників стільникових операторів, які побічно підтвердили інформацію компанії Opera.

  За заявою в прес-релізі, російські користувачі браузера Opera Mini, доступного для пристроїв на базі Android, Apple і Java, в місяць економлять 233 млн рублів на мобільному інтернеті. В результаті, вже за перші шість місяців 2014 року стільникові оператори недорахувалися 1,4 млрд рублів прибутку від цієї послуги. Досягти подібної економії вдається завдяки вбудованій в браузер технології компресії даних, яка стискає все файли, що надходять до 10% від їх початкового розміру.

  За твердженням представників Opera Software, розрахунки проводилися з урахуванням усередненої ринкової вартості 1 гігабайта мобільних даних на основі цін операторів «великої трійки», яка знаходиться на рівні 100 рублів за 1 ГБ.

  Це дозволяє значно скоротити витрати на мобільний інтернет, особливо при знаходженні в роумінгу, а також збільшити швидкість завантаження веб-сторінок при повільному з'єднанні.

  У розмові з ЦП представник Opera Михайло Зайцев зазначив, що, незважаючи на розробку версій браузера для сучасних пристроїв, основними користувачами браузера є власники так званих «фічерфонов».

  Михайло Зайцевпрес-служба Opera Software ASAМихайло Зайцевпрес-служба Opera Software ASA

  Основна частина користувачів браузера Opera Mini, як і раніше, є володарями Java-телефонів, для яких саме на часі питання оптимізації витрат на мобільний зв'язок, і в тому числі на мобільний інтернет. Це відноситься як до столичних користувачам, так і до тих, хто проживає в регіонах.

  Представники компанії «Вимпелком», яка володіє брендом «Білайн», засумнівалися в актуальності підрахунків Opera. На їхню думку, основна маса користувачів вже перейшла на смартфони нового покоління, тому вони користуються інтернет-тарифами, які розроблені спеціально для цих пристроїв, і, відповідно, платять менше грошей.

  Катерина Лебедєвакерівник служби по бренд-комунікацій «ВимпелКом»

  Проект з Opera запускався в 2011 році, коли це було основне доступне додаток для використання мобільного інтернету на фічефонах і смартфонах попереднього покоління.

  З цього часу багато що змінилося, з'явилася значна кількість смартфонів нового покоління. Тепер наші клієнти-користувачі мобільного інтернету використовують на своїх пристроях не тільки різні браузери, але і як показує статистика, від 60 до 80% часу проводять в різних додатках. Саме тому зараз найбільш популярні наші інтернет-опції «Хайвей» і тарифні плани «Все», коли користувачі не органічний набором додатків і може вибрати будь-який зручний йому кількість інтернет-трафіку.

  Оскільки в даних тарифах і опціях клієнтам пропонуються великі обсяги трафіку, то вартість одного мегабайта в таких пакетах нижче, ніж вказано в наведених розрахунках компанії Opera.

  У МТС редакції ЦП заявили, що компанія використовує власні системи компресії даних в мобільних мережах, тому користувачі компанії отримують швидкий інтернет і без використання браузерів з функцією стиснення, однак спростовувати наведені в прес-релізі Opera розрахунки не стали.

  Дмитро Солодовниковпрес-секретар Групи МТС

  МТС з 2011 року використовує рішення для стиснення трафіку в мобільних мережах, що дозволяє скоротити час завантаження контенту і веб-сторінок і збільшити швидкість роботи мобільного інтернету. Спеціальна платформа перетворює фото, відео та інші дані для максимально швидкого завантаження в залежності від того, з якого призначеного для користувача пристрої абонент виходить в інтернет - мобільного телефону, планшета або з персонального комп'ютера за допомогою модему. Для розвантаження мобільних мереж при перегляді потокового відео застосовується спеціальний механізм буферизації, який дозволяє користувачеві дивитися потокове відео в міру завантаження без попереднього скачування всього відеоролика. Застосування платформи по оптимізації трафіку дозволяє МТС розвантажити мережі мобільної передачі даних, а також знижувати навантаження на транспортну мережу компанії, що в результаті позитивно позначається на швидкості роботи абонентів в глобальній мережі і підвищує якість послуг передачі даних.

  Рішення по компресії трафіку спрямовані в першу чергу для підвищення користувацького досвіду: наша практика показує, що чим вище швидкість інтернет-доступу, тим охочіше людина споживає послуги передачі даних.

  Представники «Мегафон» не відповіли на запит ЦП.

  Мобільний інтернет для смартфонів попередніх поколінь - не єдина область, де оператори «великої трійки» недоотримують прибуток. У квітні 2014 «Ведомости» повідомляли про падіння сукупних доходів від передачі SMS і MMS «Вимпелком», МТС і «Мегафон» в IV кварталі 2013 року на 5,7% в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше, до 13,3 млрд рублів.

  #Opera # МТС # билайн # мегафон #opera_mini # мобільние_браузери # доходи_операторов # большая_тройка

  Матеріал опублікований користувачем. Натисніть кнопку «Написати», щоб поділитися думкою або розповісти про свій проект.

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ