На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Кращі способи використання якоря тексту для кращого блогу SEO

  1. Посилання на інші блоги та веб-сайти за допомогою власних повідомлень у блогах
  2. Що таке SERPs або Anchor Text?
  3. Якірний текст кращих практик
  4. 1. Фактор релевантності
  5. 2. Якірний розподіл тексту
  6. 3. Будьте обережні при посиланні на інші сайти
  7. Розкажіть про свій досвід використання прив'язки тексту в коментарі нижче.

  Письменники, які стають блогерами, не завжди розглядають пошукову оптимізацію (SEO), коли вони пишуть повідомлення в блогах

  Письменники, які стають блогерами, не завжди розглядають пошукову оптимізацію (SEO), коли вони пишуть повідомлення в блогах. Якщо ви один з тих письменників, які пишуть посади і сподіваються, що вони привернуть читачів, прийшов час звертати увагу і починати практикувати деякі основні стратегії SEO. Сьогодні незалежний письменник і автор-співак Санджай Боян ( @sanjaybojan ) надає деякі основні якірний текст і стратегії зв'язування, які можна легко використовувати для наступного запису.

  У ці дні блоги можна порівняти з людськими спільнотами, оскільки зв'язки та комунікації стали порядком дня. Успішному блогу або блогеру необхідно добре поєднуватися з читачами, іншими блогерами та іншими блогами. Те ж саме стосується і авторів, які повинні будувати громади навколо себе і своєї роботи.

  Ви можете виконати ці речі багатьма різними способами, наприклад, коментуючи блог та спільний доступ до соціальних медіа. Також можна створити зв'язану спільноту, зосередившись на пошукових оптимізаціях (SEO), наприклад, використовуючи прив'язку тексту.

  Посилання на інші блоги та веб-сайти за допомогою власних повідомлень у блогах

  Один з кращих способів зв'язатися з блогерами, читачами та веб-сайтами - це використання публікацій у своєму блозі. Як? Ви можете зробити це за допомогою посилання зворотного зв'язку або гіперпосилання.

  Зворотний зв'язок - це вхідне посилання, створене, коли один сайт пов'язаний з іншим гіперпосиланням. Ця взаємозв'язок, в термінах SEO, називається зворотним, оскільки вказує на потрібну веб-сторінку.

  Так чому ж існує божевільний поспіх для створення зворотних посилань? Зворотні посилання допоможуть вам отримати кращий авторитет і видимість в Інтернеті, збільшивши рейтинг пошукової системи. У світі SEO, пошуковий рейтинг - це все, незалежно від того, чи є ви блогером або аналітиком SEO.

  Що таке SERPs або Anchor Text?

  Не впевнені, який рейтинг пошукової системи? Подумайте про останній раз, коли ви шукали щось на Google. Після ігнорування оголошень у верхній частині першої сторінки результатів, ви, ймовірно, зосереджували найбільшу увагу на записах на першій сторінці. Я впевнений, ви навіть не дивилися на другу сторінку результатів пошуку, і якщо ви це зробили, ви не переходили до третьої сторінки. Більшість людей переглядають лише першу сторінку результатів пошуку.

  Мета полягає в тому, щоб висадити свій сайт на першій сторінці результатів пошукової системи (SERP). Коли ви це робите, ви залучаєте членів до своєї спільноти — ваш блог.

  Для досягнення бажаного SERP , важливо навчитися мистецтву використання відповідного якірний текст . Якщо ви не знаєте цього терміну, дозвольте мені пояснити. Якірний текст - це текст або слово / слова в гіперпосилання. Іншими словами, коли ви натискаєте текст прив'язки, ви перейдете на сторінку, на яку він пов'язаний.

  Якірний текст кращих практик

  На цій ноті найкращі способи використання тексту прив'язки для кращих результатів.

  1. Фактор релевантності

  Так, посилання чудово підходять для SEO. Але ви не повинні просто наповнювати свою статтю нерелевантними посиланнями.

  Ви можете взяти цю статтю як приклад. Я гіперпосилав деякі терміни SEO до їхніх сторінок визначення на інших веб-сайтах. Це дозволяє переглядати посилання на ці ресурси, якщо вам потрібна додаткова інформація.

  Ефективний текст прив'язки повинен бути релевантним до статті і повинен додавати їй більше сенсу та цінності. Уникайте загальні слова або написання загальних повідомлень щоб ввести бажаний текст якоря. Пам'ятайте, що кінцева мета полягає у створенні проникливих статей для читачів, які генерують достатній ентузіазм, щоб вони могли стежити за ними та підписувати їх.

  2. Якірний розподіл тексту

  Подумайте про вибір якірного тексту як домашнього благоустрою та прикраси. Купівля кращих і найпривабливіших вітрин для вашого будинку - це одне; розміщення їх у найбільш відповідних місцях - це інше. Якщо будь-який з них виходить з ладу, ваш будинок не буде виглядати привабливо і привітно.

  Те ж саме стосується і якірних текстів. Після того, як ви вирішите найбільш релевантні якірні тексти, важливо розмістити їх у блозі. Якщо ви оберете прив'язувальний текст, який можна сприймати як ключові слова, поспішно і покласти гіперпосилання в невідповідні місця, ваша стаття може виглядати непомітно для аудиторії. Ви почнете швидко втрачати читацьку аудиторію.

  Отже, вивчіть і застосуйте найбільш ефективну і життєздатну модель розподілу тексту для різних ключових слів, які ви вибрали. Для новачків це може бути важко зробити. На щастя, існує 100 провідників SEO, навчальні блоги та інших джерел, щоб вивчити мистецтво розподілу ключових слів і прив'язок тексту. Вивчайте трохи, і ви будете знати, що робити.

  3. Будьте обережні при посиланні на інші сайти

  Там немає нічого, як відвідування ресторану і розкішний бенкет! Але ви не хочете пообідати в незнайомому і іноземному ресторані, тільки щоб провести вечір, боровшись з розладом шлунка.

  Посилання на закордонні (невідомі) веб-сайти можуть виявитися схожими на другий досвід харчування і залишити вас і ваш блог в поганій формі.

  Щоб уникнути цього сценарію, будьте обережні, щоб не посилатися на будь-який веб-сайт зі спамом, токсичністю або низькою якістю. Ви можете зіпсувати всю важку роботу, яку ви зробили, щоб створити аудиторію, якщо ви не обираєте авторитетні веб-сайти, на які можна посилатися. Це може бути складним завданням, наприклад, щоб уникнути посилання на рекламні оголошення з словами clickbait. Іноді такі оголошення або сайти можуть завдати шкоди комп'ютеру чи мережі читача, і це останнє, що вам потрібно. Це найбезпечніше, щоб витягти лідерів думки у вашій тематичній області та посилатися на їхні пости.

  Дотримуючись правильної практики вибору якірних текстів і оптимізації зворотних посилань, ви допоможете покращити SEO та аудиторію. Цифрова монополія є відмінним місцем для вивчення стратегій зв'язування, якірних текстів і всіх інших речей, пов'язаних з SEO.

  Коли ви конкуруєте з мільйонами блогів в Інтернеті, важливо оптимізувати ваші повідомлення і розміщувати їх перед цільовою аудиторією. Створіть ефективний план SEO, вибравши відповідні якірні тексти і зворотні посилання.

  Зрештою, митниця блогів так само важлива, як і звичаї нашої культури та спільноти. Чим більше ми знаємо про них і слідуємо за ними, тим більше ми зможемо брати участь і будувати власні блоги (і книги).

  Розкажіть про свій досвід використання прив'язки тексту в коментарі нижче.

  Про автора

  Санджай Боян є блогером і дослідником, який робить свій внесок у різноманітні сайти високого профілю, включаючи Forbes, Huffington Post і TechCrunch Санджай Боян є блогером і дослідником, який робить свій внесок у різноманітні сайти високого профілю, включаючи Forbes, Huffington Post і TechCrunch. Для написання wok та просування бренду ви можете зв'язатися з ним за адресою [email protected] .

  Авторські права на зображення: jjesadaphorn / 123RF Фото

  Як?
  Так чому ж існує божевільний поспіх для створення зворотних посилань?
  Що таке SERPs або Anchor Text?
  Не впевнені, який рейтинг пошукової системи?

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ