На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Краще, ніж Пандора?

  Я знаю, що ви думаєте - нічого не може бути краще Пандора ! Чи не так? (Вставте лише невелику кількість сарказму).

  Пандора

  У центрі його, я дійсно люблю Pandora - або принаймні ідею позаду Pandora. Отримання пропозицій музики на основі виконавців, яких ви ввели або позначили як сподобалося, виглядають як чудова ідея. І іноді це чудово працює ... і я знайду нову, класну групу. Але інші 50-60% часу, "подібні" групи, які з'являються в плейлистці, залишають мене почесати голову.

  З такою великою базою даних, що сподобається / не подобається користувачеві, можна подумати, що математика за системою може запропонувати артистам, яким би я хотіла, коли я слухаю групу Дейва Меттьюса. Але ні - замість цього я продовжую ловити Пандору, намагаючись підкрастися до списку відтворення. Без кісток.

  Один плейлист, який я любив слухати, і майже ніколи не повинен натискати на пропуск, це моя станція Copeland. Пандора, здається, завжди знайде когось, щоб додати до цього списку.

  Тому моє запитання - якщо Пандора так потрапила або промахнеться, коли хтось вийде з 100% ударом? Ну, я знайшов це - www.thesixtyone.com . У мене всього 6 пісень, тому я не можу сказати точно, але знаю Я люблю дизайн набагато вище за Пандори.

  Плюс взаємодія велика. Коли ви реєструєтеся для облікового запису, вам видаються квести (наприклад, слухайте 7 пісень з нещодавно опублікованого розділу). Кожен квест отримує вам більше сердець (використовується як голос для ваших улюблених пісень) і репутаційних очок. Я з нетерпінням чекаю грати з сайтом. Я постараюся запам'ятати відправити перегляд далі вниз дорога коли я мав час дійсно дослідити. (Як я завершую цю посаду, thesixtyone заморозив Гугл хром вікно було відкрито в… можливо ознаки майбутнього розчарування?)

  —- Оновити—-

  Я перевірив старий шістдесят один .com і написав деякі думки про це тут.

  Чи не так?
  Тому моє запитання - якщо Пандора так потрапила або промахнеться, коли хтось вийде з 100% ударом?

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ