На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Економія акумулятора на Android

  1. Що впливає на заряд батареї
  2. Що робити
  3. калібрування акумулятора
  4. очищення пам'яті
  5. відключення оновлень
  6. Використання тільки 2G
  7. відключення вібрації
  8. енергозберігаючий режим
  9. додаткові заходи
  10. Додатки для економії заряду
  11. Easy Battery Saver
  12. DU Battery Saver
  13. Battery Doctor
  14. Amplify
  15. Управління частотою процесора
  16. Як зберегти заряд

  З проблемою невеликої тривалості автономної роботи гаджетів під ОС Android стикався кожен. Про ненажерливості цієї операційної системи ходять легенди, а труднощі виникають вже в перші місяці користування, коли повного заряду вистачає лише на день, та й то в кращому випадку. Волею-неволею користувач змушений займатися питаннями оптимізації і цікавитися, якими способами і за рахунок чого досягається реальна економія батареї на Android.

  Волею-неволею користувач змушений займатися питаннями оптимізації і цікавитися, якими способами і за рахунок чого досягається реальна економія батареї на Android

  Що впливає на заряд батареї

  Перш ніж приступити до вирішення проблеми, слід з'ясувати її причину. Батарея повинна розряджатися, оскільки це передбачено самою технологією роботи пристрою. Інша справа, чому це відбувається так швидко з пристроєм, який використовується мало, і в самий невідповідний момент?

  Архітектура Android така, що навіть в заблокованому стані енергію споживає величезну кількість безперервних процесів. Змінивши параметри налаштування, можна продовжити термін служби акумулятора на Android. Отже, найактивнішими споживачами заряду є:

  1. Тип, розмір, рівень яскравості, колірна гамма і інші настройки дисплея (анімація, віджети, автоповорот і т. Д.) Впливають на ємність акумулятора в більшій мірі.
  2. ОС споживає до третини ресурсів. Частина процесів працює у фоновому режимі, про що користувач дізнається тільки після погляду на індикатор заряду.
  3. Бездротові мережі. В ході пошуку і при підключенні модулі споживають максимум енергії.

  На залишок заряду впливають стан і правильна зарядка батареї. Потрібно профілактика і дотримання правил користування.

  Що робити

  По-перше, потрібно переконатися, що пристрій заряджається належним чином. Підняти ємність понад заявленої не вдасться, але відкалібрувати варто. По-друге, потрібно оптимізація батареї Android. Оптимізувати потрібно сам пристрій. Поняття оптимізації в самому простому розумінні включає:

  • очистку пам'яті;
  • відключення оновлень і непотрібних процесів;
  • використання режиму енергозбереження.

  Якщо увійти в налаштування Android і вибрати розділ «Батарея», можна побачити, як розподіляється споживання між ресурсами гаджета, і тільки потім приймати рішення на відключення або зміна налаштувань.

  калібрування акумулятора

  Калібруванням називається навчання вбудованого в батарею контролера BSM границь діапазону ємності. Це дозволяє максимально повно заряджати пристрій і продовжити термін служби акумулятора телефону на Android. Процедура може виконуватися з абсолютно новим пристроєм або в процесі експлуатації в якості профілактики. А відбувається все так:

  1. Акумулятор розряджається до відключення.
  2. Вимкнений пристрій повністю заряджається.
  3. Батарея виймається і знову вставляється. Якщо пристрій нерозбірне, цей пункт опускається.
  4. Гаджет знову ставиться на зарядку. Рівень заряду може виявитися менш 100%, і операцію потрібно повторювати, поки різниці не буде.

  Існують і інші варіанти більш тонкої калібрування батареї.

  очищення пам'яті

  Фонові процеси - це та чорна діра, через яку невидимо, але реально йде заряд. Як зробити, щоб зарядка довше трималася на Android? Невикористані додатки слід повністю відключати. Робити це краще вручну в налаштуваннях конкретного програм або за допомогою «вбивають» процеси утиліт (Task Killer). Можна відключити непотрібні програми. Для цього потрібно:

  1. У розділі налаштувань клікнути «Менеджер програм.
  2. Вибрати вкладку «Завантажено» / «Встановлено».
  3. Натиснувши на «зайве» додаток, тапнуть кнопку примусової зупинки. До наступного відкриття воно не буде споживати енергію.

  До наступного відкриття воно не буде споживати енергію

  Синхронізацію акаунтів можна включати періодично, коли це необхідно. Тоді не буде постійного обміну даними з віддаленими серверами, і споживання енергії знизиться.

  Тоді не буде постійного обміну даними з віддаленими серверами, і споживання енергії знизиться

  відключення оновлень

  Частина процесів можна відключити від автозавантаження. Чим менше віджетів на робочому столі, тим менше вони витрачають заряд на оновлення. Їх теж можна залишити мінімум.

  Є сенс відключити автообновление, оскільки тривалий звернення системи в мережу супроводжується підвищеним споживанням енергії.

  Використання тільки 2G

  Передача даних, особливо через Wi-Fi і 3G, забирає дуже багато енергії. Якщо мобільну мережу налаштувати на роботу з 2G, можна непогано заощаджувати заряд. Більшість додатків буде нормально працювати. Можна тимчасово вимикати режим GPS, якщо в постійному визначенні місця розташування немає необхідності.

  відключення вібрації

  На вібрацію і дзвінок йде значна частина заряду. Функція найчастіше не потрібна, і її теж слід відключати. Вібродзвінок відключається в налаштуваннях дзвінка. Щоб вимкнути функцію в клавіатурі, необхідно:

  1. Увійти в налаштування і вибрати «Мова і введення».
  2. Відкриється вікно зі списком: вибір мови та клавіатури. За замовчуванням на пристроях з Android 5.0 і 6.0 встановлена ​​клавіатура Google, яку необхідно відкрити.
  3. З'явиться сторінка з функціями клавіатури, де потрібно вибрати розділ налаштувань і перевести прапорець вібрації в положення "Виключено".

  З'явиться сторінка з функціями клавіатури, де потрібно вибрати розділ налаштувань і перевести прапорець вібрації в положення Виключено

  Після перезапуску писати або працювати з текстом можна без вібрації.

  енергозберігаючий режим

  Режим енергозбереження під тим чи іншим назвою сьогодні є в більшості прошивок сучасних пристроїв під ОС Android. Він дозволяє обмежити енергоспоживання за рахунок зниження продуктивності пристрою, яскравості екрану і обмежень деяких додатків. Є два способи, як включити режим енергозбереження на Android. Якщо використовується панель повідомлень, потрібно:

  1. Провести пальцем по екрану зверху вниз, відкрити панель повідомлень і натиснути на знак «Шестерінка».
  2. Знайти та клікнути значок батареї.
  3. У вікні налаштувань акумулятора відкрити розділ налаштувань.
  4. Вибрати режим економії.

  Вибрати режим економії

  Якщо активація режиму енергозбереження проходить через настройки, необхідно:

  1. Відкрити розділ «Налаштування».
  2. Натиснути на пункт «Батарея», а потім вибрати «Режим енергозбереження».
  3. Включити відповідний перемикач.
  4. Можна налаштувати автоматичне включення. Для цього слід знайти пункт «Включати автоматично» і вибрати один з варіантів:
  • ніколи;
  • при залишку заряду 5% або 15%.

  ніколи;  при залишку заряду 5% або 15%

  Коли пристрій заряджається, режим енергозбереження вимикається автоматично.

  А як відключити режим енергозбереження на Android? Дуже просто. Це можна зробити за допомогою вищевказаних дій, тільки не включаючи, а вимикаючи функцію.

  додаткові заходи

  В якості додаткових заходів рекомендується:

  • відключити датчики та індикатори, які рідко використовуються: управління жестами, поворотом голови, погляду і т.д .;
  • використовувати оптимальні настройки екрану: яскравості, тайм-ауту, тривалості підсвічування клавіш. Краще встановити темні шпалери.

  Додатки для економії заряду

  У Google Play є безліч як платних, так і безкоштовних утиліт, що дозволяють економити заряд батареї. Така програма сканує пам'ять пристрою, визначаючи і відключаючи найбільш енергоємні додатки.

  Easy Battery Saver

  Це потужний, але простий менеджер, що дозволяє майже вдвічі збільшити час автономної роботи. Утиліта економить заряд за допомогою інтелектуального зміни режиму мобільної мережі і відключення / зміни яскравості дисплея. Програма Easy Battery Saver проста у використанні, має чотири встановлені режими, що дозволяють гнучко налаштувати енергозбереження.

  DU Battery Saver

  За допомогою даної утиліти налаштування батареї на Android спрощена до межі. Програма обіцяє розумний підхід до контролю стану акумулятора, а від аналогів відрізняється простим і зручним інтерфейсом і просунутим моніторингом стану. Має три режими роботи, які можна налаштувати на автоматичне включення. Є можливість створення призначеного для користувача режиму.

  Віджет для швидкого очищення пам'яті дозволяє вирішити задачу легко і якісно. Програма автоматично контролює частоту процесора в сплячому режимі гаджета (потрібен root) і вміє стежити за процесом заряду. Якщо ємність менше 20%, то зарядка здійснюється в три етапи: швидкий, повний або плавний.

  Battery Doctor

  У справі економії заряду непогано допомагає Battery Doctor. Утиліта пропонує розширені можливості для тонкої настройки і дозволяє відчутно знизити енергоспоживання на Android. Це одне з кращих безкоштовних рішень оптимізації батареї на Android.

  У числі доступних функцій:

  • точна оцінка часу роботи, в тому числі індикація збільшення часу роботи при відключенні додатків;
  • відключення енергоємних додатків;
  • унікальний триступеневий цикл зарядки, що сприяє збільшенню терміну служби батареї;
  • збільшення продуктивності (швидкості роботи) пристрої.

  Додаток не тільки саме вживає всіх необхідних заходів для продовження терміну служби акумулятора, але і дає поради власнику гаджета, як зменшити витрату батареї на Android. Наприклад, підказує, коли варто зарядити, а коли ні.

  Amplify

  Дана утиліта вимагає рут-прав і Xposed Framework, але має вельми цікавий функціонал. За допомогою Amplify можна визначити, яка програма частіше виводить гаджет із сплячого режиму, і відключити її.

  Контроль за споживанням здійснюється за рахунок управління частотою і тривалістю пробуджень. Якщо скористатися запропонованими програмою параметрами, можна істотно продовжити життя батареї. Призначені для користувача настройки дозволяють налаштувати «пробудження» відповідно до власного оптимальним графіком.

  Управління частотою процесора

  Цей спосіб рекомендований просунутим користувачам, розуміючим ризик і не боїться змінювати частотні параметри процесора. Подібна настройка вимагає наявності прав суперкористувача. У деяких китайських прошивках функція вбудована (Cyanogenmode), іншим, щоб зберегти заряд батареї на Android, доводиться отримувати рут-доступ самостійно.

  Як правило, користуються AnTuTu CPU Master і SetCPU for Root Users, за допомогою яких змінити частоту можна як в сторону збільшення, так і зниження. В останньому випадку процесор буде працювати повільніше, але час автономної роботи збільшиться. Наскільки - залежить від конкретної платформи.

  Якщо все ж користувач готовий пожертвувати продуктивністю на догоду автономності, йому необхідно:

  1. Після отримання рут-прав встановити і відкрити спеціальну програму.
  2. Встановити верхній поріг частоти центрального процесора.
  3. Зберегти зміни та вийти з програми.

  Утиліта дозволяє налаштувати кілька профілів, що регулюють роботу процесора в залежності від потреб. Є можливість порівняти, як впливає зміна частоти на споживання заряду в режимі реального часу.

  Економія буде помітна, але неакуратно виконана робота може зіграти з користувачем злий жарт, перетворивши улюблений Android в «цеглина».

  Як зберегти заряд

  Поради щодо поліпшення енергозбереження пристроїв на OS Android зводяться до наступного:

  1. Відключити все зайве. Наприклад, функцію голосової активації помічника Google Now за допомогою команди «Ok Google».
  2. Чи не встановлювати живі шпалери. Чорний фон в цьому плані найкраще, особливо якщо пристрій оснащений дисплеєм Amoled.
  3. Намагатися позбутися віджетів на головному екрані.
  4. Не застосовувати препарат лаунчер.
  5. Відключати бездротові технології при невикористанні.
  6. Менше перезавантажувати гаджет. На перезавантаження витрачається великий обсяг заряду, так як відключаються / включаються всі додатки, функції і сама система.
  7. Оптимізувати додатки.
  8. Якщо заряд під кінець, користуватися функцією екстремального енергозбереження. При включенні опції обмежується використання додатків, відключається передача мобільних даних, Wi-Fi і Bluetooth. + 3.
  9. Не застосовувати препарат Bluetooth-гарнітуру і клавіатуру.
  10. Стежити за правильною зарядкою.

  За керування живленням на Android можуть відповідати спеціальні програми. Наприклад, в Android 6.0 Marshmallow інтегрована спеціальна технологія Doze, що не вимагає додаткової активації і покликана звести до мінімуму енергоспоживання в сплячому режимі. Таке ж додаток можна встановити на ранні версії ОС, скачавши з Google Play.

  Економія заряду батареї на Android: Відео

  Інша справа, чому це відбувається так швидко з пристроєм, який використовується мало, і в самий невідповідний момент?
  Як зробити, щоб зарядка довше трималася на Android?
  А як відключити режим енергозбереження на Android?

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ