На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Case Study - Нові та закінчені домени

  1. Будуючи на діючих доменах
  2. Ніша Тема №1
  3. Що робити, якщо веб-сайти, які посилаються на термін дії домену, що закінчився, знаходять ваш новий...
  4. Чи вплине незв'язане доменне ім'я на рейтинг кліків на сторінці результатів пошуку?
  5. Наступні кроки?
  6. Нові домени…
  7. Термінові домени…
  8. Загалом
  9. Висновок

  Я буду починати 4 нові ніші Я буду починати 4 нові ніші . Я дуже радий ініціювати новий, міні-портфель сайтів Amazon Associate. Я буду використовувати той самий формат і методи, що й мої прибуткові сайти.

  Я маю на увазі дві ніші, які, здається, відповідають мінімальним стандартам для мене.

  • Ніші мають дуже хороший обсяг пошуку для основних ключових слів. (Більше 1500 точних пошуків відповідності)
  • Продукція має хорошу ціну на Amazon і ціновий діапазон. (Дешеві продукти, а також багато продуктів понад 100 доларів США)
  • Інший аспект - конкурентоспроможність - обидві мої цільові ніші мають середньо- середнє та середнє значення для ключових слів за конкурентноздатність Довгий хвіст Pro Platinum (партнерська посилання). (КЦ середини 20-х і низьких 30-х років)
  • Є й інші ніші-сайти, які займають перше місце в рейтингу 30 результатів пошуку Google. Я завжди шукаю це, оскільки це знак прибутковості, плюс це доводить, що Google буде ранжувати сайти ніш.

  Як правило, я запускаю веб-сайт на новому, а не раніше власному домені. У більшості випадків я намагаюся отримати часткове збіг у доменному імені, але на сьогоднішній день бренд-здатний домен дуже добре.

  Деякі люди навіть вважають за краще мати домен з невеликим чи ні ключовим словом у доменному імені.

  Два з чотирьох нових сайтів будуть на нових доменах.

  Ось крутіть…

  Будуючи на діючих доменах

  Я буду запускати два інших веб-сайти (по одній для кожної ніші) на прострочених доменах. Сподіваємося скоротити час, необхідний для того, щоб веб-сайт зайняв місце в результатах пошуку Google.

  Це не нова ідея. Насправді, розробка існуючих доменів є класичним рухом електронної комерції, що допомагає рухати пошукові рейтинги.

  Основною перевагою (теоретично) є те, що вже є зворотні посилання на домен. Велика частина роботи з отримання рейтингу веб-сайту безпосередньо пов'язана зі створенням посилань. Якщо ви можете отримати перемогу на зворотних посиланнях, то це повинно допомогти рейтингу сайту.

  Чи не так? Ну, це має сенс для мене ...

  Сценарій такий:

  Ви запускаєте новий веб-сайт з новим вмістом. Здається, що було б корисно мати 90 доменів, які вже мають зворотні посилання, які вказують на веб-сайт.

  Отже, це те, що ми дивимося тут ...

  Ніша Тема №1

  • Один веб-сайт створено на новому домені.
  • Один веб-сайт, створений на термін дії домену.

  Ніша Тема №2

  • Один веб-сайт створено на новому домені.
  • Один веб-сайт, створений на термін дії домену.

  Потенційні питання щодо терміну дії домену

  Що робити, якщо термін дії домену, що закінчився, не пов'язаний з новим нішевим сайтом?

  Це ризик. Безумовно.

  Якщо на новому веб-сайті є тема, пов'язана зі старою темою, це буде величезна перевага. У цьому немає сумнівів.

  Головне питання полягає в тому, чи є проблема з відсутністю релевантності. Я сподіваюся, що це не так критично, як багато хто може подумати.

  The якірний текст зворотних посилань для закінченого домену дуже і дуже важливо. Тому вибір терміну дії домену є критичним. Я вже маю декілька на увазі.

  Профілі зворотного зв'язку для вибору основних доменів мають високий розподіл нез'ясованих посилань URL-адрес. Вони також мають тенденцію мати яскравий якірний текст. Відповідно, вони мають невелику кількість ключових текстів, пов'язаних з ключовими словами, зі свого старого вмісту.

  Підсумок: це низький ризик. Я раді бачити, що відбувається. Я сумніваюся, що хтось може з великою впевненістю сказати, що це справжня проблема.

  Що робити, якщо веб-сайти, які посилаються на термін дії домену, що закінчився, знаходять ваш новий веб-сайт, який більше не є релевантним?

  Правда. Якщо веб-майстри перевірятимуть посилання, то вони побачать новий, незв'язаний вміст.

  Припустимо, я будував цей веб-сайт про бейсбольні кепки на закінченому домені, який стосувався південноамериканських канікул. Ну, веб-майстер, напевно, побачить, що посилання не є корисним для його або її відвідувачів веб-сайту і змінити посилання.

  Абсолютно… Це може статися.

  Тим не менш, зворотний зв'язок на південноамериканському сайті відпустку є непрацюючою посиланням протягом багатьох років. Помилка 404. Ймовірність того, що веб-майстер буде активно шукати новий сайт бейсбольної кепки, дуже низька.

  Підсумок: Дуже низький ризик. Я візьму свої шанси, і я не можу уявити, що цей сценарій має місце.

  Чи вплине незв'язане доменне ім'я на рейтинг кліків на сторінці результатів пошуку?

  Напевно, так. Я не впевнений, що робити, щоб протистояти цьому питанню.

  Звичайно, я буду використовувати відповідну назву і якісний мета-опис, щоб це дійсно допомогло.

  Я можу створити субдомен, який має кілька відповідних термінів, наприклад "baseballcaps.exampledomain.com". Це може бути корисно для тих людей, які не можуть натиснути на нерелевантне доменне ім'я в результатах пошуку.

  Підсумок: це може бути незначним питанням. Оцінка кліків дуже важлива. Мені потрібно буде переконатися, що я так чи інакше звертаюся до незв'язаного доменного імені. Можливо, це не має значення.

  Наступні кроки?

  На наступний тиждень я планую розбити всі чотири місця. Я провів останні кілька тижнів, працюючи з деякими авторами вмісту на oDesk через пробні роботи. Я вибрав двох найкращих кандидатів - обох носіїв англійської мови з США.

  Я міг найняти кожного з них, щоб написати близько 10 000 слів за 110 доларів. (Я використовував описані мною методи тут .) Зрештою, я буду мати контент для двох веб-сайтів приблизно за $ 220. Це дуже багато!

  Швидше за все, я використовую тих же авторів для другої ніші і наступних двох веб-сайтів. Застосовуватимуться ті ж загальні ставки, що й вище.

  У будь-якому випадку, автори використовують один і той же план для створення контенту. Я змінюватиме вміст, щоб гарантувати, що щільність ключових слів на сторінці буде на відповідному рівні.

  Нові домени…

  Мені потрібно придбати два нових домену та вибрати можливість використання брендів над ключовими словами. Я не впевнений на 100%, де я їх прийму. Я можу створити a новий Bluehost (партнерська посилання), оскільки я дуже задоволений службою там. Це може бути номінально дешевше придбати пакет розміщення $ 1 з компанією з меншою кількістю, але якість обслуговування може бути нижчою.

  Я замовлю пару Пакети HOTH, версія Platinum (партнерська посилання), щоб отримати посилання, що вказують на кореневий домен нових доменів. У цьому випадку, я буду вибирати більше URL-посилань і не буду турбуватися про будь-який ключовий ключовий слово багатий якірний текст.

  Коли настав час, я зв'язатимуться з посиланнями на високий авторитет PBN, використовуючи точний відповідний текст прив'язки. Це, ймовірно, буде кілька тижнів.

  Термінові домени…

  У мене є пул доменів для вибору, і я зведений до декількох виборів У мене є пул доменів для вибору, і я зведений до декількох виборів. Взагалі, вони матимуть повноваження для сторінок у 30-і роки, а адміністрація домену в середині 20-х років. Є близько 50-80 референтних доменів з загальною кількістю зворотних посилань менше 500.

  Мені дійсно не потрібен пакет HOTH для цих сайтів, враховуючи всі існуючі зворотні посилання. Я не можу придумати причину НЕ почати з точного відповідності якорний текст з PBN відразу. Якщо ви можете придумати будь-яку причину, чому ні, дайте мені знати.

  Загалом

  Я буду використовувати ту ж саму тему на всьому сайті, щоб зберегти речі на всіх сайтах якомога ближче. Я хочу зберегти будь-які впливи, пов'язані з темою, з рівняння.

  Ми сподіваємося, що новий сайт займе 2 - 3 місяці. Я не очікую нічого іншого для цих нових сайтів. Я не знаю, чого очікувати від прострочених доменів.

  Висновок

  Я хочу дізнатися, чи можна скоротити злітно-посадкову смугу для нового сайту. Чи може це зробити з терміном дії домену? Я сподіваюся, що я зможу відповісти на це питання певною мірою через пару місяців!

  Чи є у вас пропозиції щодо мого "експерименту"? Якщо так, то повідомте мені в коментарях нижче.

  Повідомте мене, якщо у вас є ідеї щодо потенційних проблем. Input Будь-який вхід дуже вдячний!

  Чи вплине незв'язане доменне ім'я на рейтинг кліків на сторінці результатів пошуку?
  Наступні кроки?
  Чи не так?
  Що робити, якщо веб-сайти, які посилаються на термін дії домену, що закінчився, знаходять ваш новий веб-сайт, який більше не є релевантним?
  Чи вплине незв'язане доменне ім'я на рейтинг кліків на сторінці результатів пошуку?
  Наступні кроки?
  Чи може це зробити з терміном дії домену?
  Чи є у вас пропозиції щодо мого "експерименту"?

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  Сервис apple
  Владельцы современных электронных мобильных устройств бренда Apple прекрасно осведомлены о том, что несмотря на надежность и высокую технологичность их техники, она также подвергается износу и может

  Перейти по ссылке
  Критерием оценки работы сотрудников становится такое действие, которое работник должен совершать в рамках выперейти по ссылкелнения своих обязанностей и которое мы можем проверить. В каждом подразделении

  Apple ремонт
  В наше просвещенное время владельцы современных электронных мобильных устройств прекрасно осведомлены о том, что несмотря на надежность и высокую технологичность их техники, она также подвергается износу

  Чехол huawei nova 5 pro
  Всего пара дней отделяет нас от анонса продолжателей линейки Nova от Huawei. Китайская компания готовит 3 решения, которые должны удовлетворить любые требования пользователей и вписаться в любой бюджет.

  Агенство по подбору персонала
  Елена ГОРИНОВА, руководитель отдела персонала охранного предприятия «Император Северо-Запад»: Давать конкретные советы, как выбрать работодателя, очень сложно. Сколько людей – столько и мнений! У каждого

  Работа в париже
  В наше время девушки не привыкли сидеть дома и не хотят остаться без работы. Конечно, работа должна быть интересной и прибыльной. Особый интерес у привлекательных и романтичных представительниц слабого

  Херсон-Симферополь-Херсон
  Путешествовать в наше время очень удобно и приятно. Многие хотят посетить исторические достопримечательности, да и просто интересные места. Особенно актуален этот вопрос для наших современников, когда

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ