На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Автоматична розкрутка Twitter аккаунта - програма Twidium Inviter

  1. Заводимо Twitter і налаштовуємо кросспост RSS стрічки
  2. Збільшуємо число фоловерів
  3. Twidium: нам допоможе розумний массфолловінг
  4. Можливості програми Twidium Inviter для розкрутки в твіттері
  5. Трохи розшифрую можливості Twidium Inviter:
  6. Переваги Twidium Inviter

  Як тільки не намагаються вебмастера залучити трафік на свій сайт, один з найефективніших інструментів веб-майстра по просуванню сайту в Інтернеті - це Twitter - популярний сервіс мікроблогів Як тільки не намагаються вебмастера залучити трафік на свій сайт, один з найефективніших інструментів веб-майстра по просуванню сайту в Інтернеті - це Twitter - популярний сервіс мікроблогів. Аналогічно можна збільшити відвідуваність за допомогою просування групи В контакті, але Twitter - більш простий в освоєнні. Налаштувати кросспост RSS стрічки в Twitter не складно, але щоб звідти був хороший трафік - у вас повинно бути якомога більше фоловерів. Про секрети швидкого фолловінг я вам і розповім.

  Заводимо Twitter і налаштовуємо кросспост RSS стрічки

  Для початку найпростіше. Нам потрібно завести новий акаунт в Твіттері, для чого йдемо на сервіс twitter.com і реєструємося. Обов'язково поставте свій аватарку і заповніть якісь дані про себе - створюємо видимість активного живого користувача, а не чергового бота - таких фолловять охочіше. Можна змінити стандартне оформлення.

  Далі налаштовуємо кросспостінг RSS в наш Twitter. Раніше це можна було зробити за допомогою сервісу FeedBurner, зараз я чомусь не знайшов цього там. Багато рекомендують сервіс twitterfeed.com - там купа налаштувань і є облік статистики по кліках і твітів. Але у мене чомусь не працює - в twitter пішло тільки 2 записи з десяти. Так що я вибрав сайт: dlvr.it - там все простіше, зате кросспост працює. Реєструєтеся, додаєте RSS стрічку, пов'язуєте її з twitter аккаунтом - все. Ще можна заодно налаштувати кросспост в Facebook.

  Збільшуємо число фоловерів

  Який найпростіший принцип збільшення числа фоловерів в твіттері? Ви когось фолловіть і сподіваєтеся, що за вами підуть у відповідь. На жаль, буває це далеко не завжди, а ми не забуваємо - що потрібно зберігати баланс між тими, що слідує за вами, і тими, за ким прямуєте ви. Орієнтуватися варто на цифру 1: 2 - тобто якщо за вами слід 100 чоловік, вам не варто слідувати більше, ніж за 200. Значить - підписуватися тільки на людей зі схожими інтересами. Крім того, не варто захоплюватися спамом і фолловить всіх підряд, а потім також масово від них відписуватися - twitter це відстежує. Та ще піди знайти тих, хто тебе не зафоловив. Як же бути?

  Twidium: нам допоможе розумний массфолловінг

  Навіщо робити вручну те, що може за нас зробити програма і зробити набагато якісніше Навіщо робити вручну те, що може за нас зробити програма і зробити набагато якісніше? Вам не доведеться витрачати час на пошук людей, яким цікава тема вашого Твіттера, вам не доведеться шукати, що ні зафоловив вас у відповідь, щоб дотримати баланс Читає / Читачі. Вам не доведеться фолловить їх вручну.

  розумний автоматичний массфолловінг за нас зробить програма Twidium Inviter. Я розповім вам коротко про можливості цієї програми. Вона повністю російською мовою і вміє все найнеобхідніше для успішної розкрутки Twitter аккаунта. А цей розкручений аккаунт вже можна використовувати або для збільшення відвідуваності вашого сайту або для заробітку на твіти.

  Можливості програми Twidium Inviter для розкрутки в твіттері

  Додавання кількох twitter акаунтів - їх можна просувати паралельно:
  Додавання кількох twitter акаунтів - їх можна просувати паралельно:

  Вибір дії для розкрутки твіттера:
  Вибір дії для розкрутки твіттера:

  Трохи розшифрую можливості Twidium Inviter:

  - массфолловінг - фолловінг за списком ключових слів або хеш-тегів. Можна вводити по одному, можна списком з текстового файлу. Я використовую зараз Твідіум для просування Твіттера для свого модного сайту.
  - массфолловінг - фолловінг за списком ключових слів або хеш-тегів

  - фолловінг за списком - все ще простіше, ви фолловіть тих, хто слідує за якимось твіттер аккаунтом. Наприклад - я можу для того ж модного сайту зафоловив всіх, хто слідує за twitter модного жіночого журналу "Cosmopoliten" і велика ймовірність того, що вони підуть за мною у відповідь.

  Також можна налаштувати фільтри:

  - Анфолловінг - коли співвідношення 1: 2 у Читачі: Читає не виконуватиметься, треба буде від кого-то відписатися. Ясна річ - краще від тих, хто за вами так і не пішов. Для цього вам і стане в нагоді анфолловінг.
  - Анфолловінг - коли співвідношення 1: 2 у Читачі: Читає не виконуватиметься, треба буде від кого-то відписатися

  - Взаємний фолловінг - тут все зрозуміло з назви. Ви будете фолловить тих, хто слідує за вами.

  - Планувальник завдань - ви створили кілька різних проектів фолловінг, зберегли їх у файли і залишається тільки додати їх в планувальник завдань. Далі він сам буде виконувати їх за розкладом, розкручуючи ваш twitter аккаунт без вашої участі.

  Переваги Twidium Inviter

  1. Не має якісних аналогів (в тому числі і платних).
  2. Розумний массфолловінг - повна імітація людини - виключена можливість бана.
  3. Одночасна швидка розкрутка декількох twitter акаунтів.
  4. Економія часу - ви можете створити потрібні проекти і налаштувати планувальник завдань - далі програма сама розкрутить акканут без вашої участі. І це дійсно працює.
  5. Додаткові списки: чорний і білий список акаунтів - сюди можна додавати тих, хто не фолловіть у відповідь, наприклад, щоб не витрачати на них час.

  Де скачати або купити Twidium Inviter

  На жаль, програма не безкоштовна, але своїх грошей вона точно варто. Для початку можна спробувати тестову версію Twidium Inviter - скачати її можна на офіційному сайті. Тестова версія буде працювати 7 днів з повним функціоналом - вам цього вистачить для того, щоб спробувати і переконатися, що програма коштує своїх грошей. Також ви можете купити Twidium Inviter - ліцензійну версію на рік (1300 рублів) або на два роки (1700 рублів). Відгуки від Twidium Inviter в Інтернеті - найпозитивніші, я почитав і сам спробував.

  Сюрприз: тепле ковдру бамбукове і пухнасті рушники - для тих, хто любить затишок і комфорт.




  Цікаві пости на "Сайтоведе":

  Як же бути?

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  Сервис apple
  Владельцы современных электронных мобильных устройств бренда Apple прекрасно осведомлены о том, что несмотря на надежность и высокую технологичность их техники, она также подвергается износу и может

  Перейти по ссылке
  Критерием оценки работы сотрудников становится такое действие, которое работник должен совершать в рамках выперейти по ссылкелнения своих обязанностей и которое мы можем проверить. В каждом подразделении

  Apple ремонт
  В наше просвещенное время владельцы современных электронных мобильных устройств прекрасно осведомлены о том, что несмотря на надежность и высокую технологичность их техники, она также подвергается износу

  Чехол huawei nova 5 pro
  Всего пара дней отделяет нас от анонса продолжателей линейки Nova от Huawei. Китайская компания готовит 3 решения, которые должны удовлетворить любые требования пользователей и вписаться в любой бюджет.

  Агенство по подбору персонала
  Елена ГОРИНОВА, руководитель отдела персонала охранного предприятия «Император Северо-Запад»: Давать конкретные советы, как выбрать работодателя, очень сложно. Сколько людей – столько и мнений! У каждого

  Работа в париже
  В наше время девушки не привыкли сидеть дома и не хотят остаться без работы. Конечно, работа должна быть интересной и прибыльной. Особый интерес у привлекательных и романтичных представительниц слабого

  Херсон-Симферополь-Херсон
  Путешествовать в наше время очень удобно и приятно. Многие хотят посетить исторические достопримечательности, да и просто интересные места. Особенно актуален этот вопрос для наших современников, когда

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ