На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Яку CMS вибрати для інтернет-магазину - Merchium, CS-Cart, Simpla, NetCat, Nethouse, Magento, UMI.CMS

  1. Інтернет-магазин парфумерії на Moguta

  У грудні минулого року ми провели  опитування  серед власників інтернет-магазинів: яку CMS вони вибрали для свого бізнесу і чому

  У грудні минулого року ми провели опитування серед власників інтернет-магазинів: яку CMS вони вибрали для свого бізнесу і чому. Учасники опитування назвали самі різні системи - «1С-Бітрікс», Prestashop, MODx, OpenCart, WordPress. Однак це лише мала частина готових рішень для тих, хто планує розпочати або вже давно веде свій бізнес в інтернеті.

  Складно сказати, скільки всього CMS, готових і самописних, пропонує сьогодні ринок веб-розробки - одна тільки «Яндекс.Касса», універсальний платіжний рішення «Яндекс.Денег», підтримує інтеграцію з більш ніж 50 системами. Ми продовжили опитувати власників інтернет-магазинів і в цьому матеріалі зібрали думки про інших CMS - різні і неупереджені.

  Можливо, вони допоможуть читачам визначитися з вибором CMS або знайти відповідь на існуючий питання.

  Інтернет-магазин парфумерії на Moguta

  Власник планував створити інтернет-магазин з мінімальними витратами. Спочатку він спробував розробити сайт на WordPress, але від цієї ідеї довелося відмовитися. Асортимент магазину складався з понад 100 товарів, його потрібно було оновлювати кожен день, і для цього був потрібний багатофункціональний кабінет адміністратора - чого в WordPress немає. Ця система підходить для невеликих сайтів з асортиментом 30-50 товарів, який не потрібно щодня оновлювати.

  Потім вирішено було створити магазин на Prestashop . На ній сайт працював близько двох тижнів. З переваг - проста установка і наявність безкоштовних шаблонів оформлення. Недоліків виявилося набагато більше: багато модулів, але більшість з них платні; слабка безкоштовна функціональність; імпорт інформації про товари працює не завжди коректно; виникають проблеми при дублюванні посилань.

  Наступною CMS, на якій власник запустив свій магазин, стала локалізована OpenCart. Спочатку він вирішив, що це саме та система, яку він так довго шукав: зручний і багатофункціональний кабінет адміністратора, є безкоштовні плагіни для імпорту даних про товари і набір інструментів для SEO. Однак поступово стало зрозуміло, що в системі багато чого не вистачає - наприклад, модулів доставки і авторизації. Так, в OpenCart є безліч безкоштовних модулів, але вони або мають обмежену функціональність, або застаріли і некоректно працюють з новою версією CMS, або просто псують шаблон оформлення. Таким чином, якщо користувач слабо підкований технічно і не бажає витрачатися на платні модулі, то OpenCart навряд чи підійде.

  Власник продовжив пошуки підходящої CMS і вирішив вибирати між Moguta і Simpla. Врешті-решт він зупинився на Moguta через більш низьку вартість (5 тисяч рублів).

  Переваги системи:

  • багатофункціональний кабінет адміністратора, зовні схожий на кабінет OpenCart;
  • коректна робота імпорту та експорту даних про товари, є динамічне оновлення цін;
  • набір інструментів для SEO, немає проблем при дублюванні посилань;
  • коректно працюють безкоштовні модулі для авторизації через соцмережі, оплати через популярні платіжні сервіси, є система промокодом;
  • зрозуміла структура сторінок - для їх редагування досить мати мінімум технічних знань;
  • якісна техпідтримка - фахівці відповідають на запити майже миттєво.

  Мінус тільки один - це можливості оформлення: після барвистих шаблонів WordPress шаблони Moguta здаються зовсім непоказними. Але система ідеально підходить для запуску магазину з мінімальними витратами і хороша тим, що в подальшому її можливості можна легко розширити, якщо виникне така потреба.

  Для свого проекту власник шукав недорогу CMS з простою функціональністю, оскільки його сайт - це не стільки магазин, скільки віртуальна вітрина з можливістю купити товар. Вибирав з кількох CMS, і Simpla виявилася найвдалішим варіантом в співвідношенні ціни, якості та оформлення магазину.

  Вибирав з кількох CMS, і  Simpla  виявилася найвдалішим варіантом в співвідношенні ціни, якості та оформлення магазину

  Головна перевага системи - просте і зручне управління з кабінету адміністратора. Працювати з Simpla може практично будь-яка людина, навіть не володіє навичками створення сайтів. Але є у CMS і недолік - в систему досить складно вбудувати модуль прийому онлайн-оплати, якщо магазин використовує старий шаблон.

  Підсумок: Simpla - хороший вибір для нескладного сайту з простими можливостями і мінімальним бюджетом.

  Власники магазину вибирали з кількох CMS - Simpla, Magento, OpenCart, InSales. Протестувавши все системи вони зупинилися на Simpla. Сайт був успішно запущений, однак довелося внести безліч доопрацювань в готові рішення CMS.

  Переваги Simpla: зручний і приємний на вид інтерфейс, причому це стосується як шаблонів магазину, так і кабінету адміністратора; великий вибір вбудованих можливостей; досить якісний PHP-код.

  Але є у CMS і недоліки: систему складно розширювати і допрацьовувати; є суттєві недоліки в архітектурі, виправлення яких може виявитися витратним; немає інструментів для ведення статистики, аналітики та складського обліку.

  Висновок: Simpla - недорогий варіант для магазину з простим зовнішнім виглядом і нескладної функціональністю. Якщо будуть потрібні доопрацювання і розширення системи, це спричинить додаткові витрати.

  Власник мав невеликим бюджетом. Спробував кілька систем, але жодна з них не влаштувала - або через ціну, або через складність інтерфейсу, або через оформлення. В результаті він зупинився на NetHouse , Яка підійшла за всіма трьома параметрами - ціна, зручність, оформлення.

  Крім цих, у системи виявилися й інші переваги:

  • набір інструментів для SEO;
  • вбудований модуль «Яндекс.Касси» для прийому платежів, модулі онлайн-консультування, використання електронної пошти, Google Adwords, «Яндекс.Метрики», «Яндекс.Маркет»;
  • недороге просування магазину через NetHouse.

  Спочатку все влаштовувало, але з часом власник магазину став помічати і недоліки. Зокрема:

  • немає фільтрів для пошуку за категоріями, брендам, популярності, результатам пошуку;
  • додавання картинок тільки вручну - немає можливості завантаження через файл CSV;
  • онлайн-консультант платний, а встановити додаткове рішення, наприклад JivoSite, неможливо;
  • при тарифі «Бізнес» максимальну кількість товарів в магазині обмежена 1000 шт - його можна збільшити, але за додаткову плату;
  • значок NetHouse в магазині можна прибрати тільки за певну плату;
  • немає можливості змінювати сайт в невидимому для користувача режимі - все зміни відображаються в реальному часі і видно абсолютно всім відвідувачам сайту.

  NetHouse - хороша система для інтернет-магазину на початковому етапі. Якщо бізнес буде рости і будуть потрібні більш складні технічні рішення для сайту, то, ймовірно, потрібно буде шукати інші рішення.

  У виборі CMS власниця невеликого інтернет-магазину керувалася простим міркуванням - система повинна бути простою у використанні і мати основна функціональність для онлайн-торгівлі, зокрема можливість підключити прийом платежів.

  Протестувавши кілька систем, вона вибрала NetHouse і залишилася задоволена: створити інтернет-магазин на цій CMS і підключити онлайн-оплату можна буквально за п'ять хвилин.

  Плюси системи:

  • великий вибір можливостей - різні сортування, імпорт, експорт інформації про товари та інше;
  • послуги NetHouse з аналізу та просуванню магазину;
  • хороша технічна - фахівці швидко реагують на форумі NetHouse, і якщо проблема не дуже серйозна, то зазвичай на її рішення йде не більше доби.

  Недоліків у NetHouse власниця магазину не помітила, але їй хотілося б, щоб система пропонувала більше шаблонів для оформлення.

  Підсумок: NetHouse відмінно підійде для невеликого магазину з базовими функціями і простим дизайном.

  Власник спочатку запустив магазин на Magento . Після цього він розглядав п'ять інших CMS і все ж вирішив залишити першу. За його словами, системою він залишився задоволений майже повністю - невеликі труднощі виникли при зміні дизайну сайту та переказ системи на російську мову.

  переваги:

  • система безкоштовна (проте витрачатися доведеться вже на стадії створення і запуску магазину);
  • в панелі адміністратора є можливість розмежування прав між менеджером магазину, бухгалтером, програмістом;
  • багато функцій: зокрема, можна виводити звіти про продажі, влаштовувати акції (по датах, групам клієнтів), використовувати купони;
  • підтримка російської мови;
  • багато готових модулів для самих різних завдань, в тому числі передбачена можливість інтеграції з 1С;
  • підтримка інтеграції системи з програмами сторонніх сервісів, наприклад сервісів онлайн-оплати і доставки.

  недоліки:

  • потрібен хороший хостинг - на потужному сервері система працює набагато краще;
  • бажано мати свого програміста для вирішення технічних проблем.

  Всі інші недоліки несуттєві, і їх можна легко компенсувати готовими модулями - від авторизації через соцмережі до зміни картки товару.

  Magento - зручна система з доступною вартістю і широкою функціональністю. Її можна рекомендувати як невеликим, так і досить великим магазинам.

  Власники магазину використовують систему більш семи років. На зорі життя магазину, за відгуками власників, NetCat не відрізнялася високою безпекою, але з наступними оновленнями цей недолік був усунутий.

  Зараз система працює стабільно і швидко, має можливість інтеграції з різними базами даних і сторонніми сервісами, наприклад з «Яндекс.Деньги». Крім того, CMS зручно використовувати для управління декількома сайтами - одна панель адміністратора для кількох ресурсів. Але є і мінуси: складно знайти розробника під NetCat, техпідтримка не завжди швидко реагує на запити.

  Але є і мінуси: складно знайти розробника під NetCat, техпідтримка не завжди швидко реагує на запити

  В цілому NetCat - одна з кращих CMS на сьогоднішній день, хоча і не без своїх незначних мінусів. Найважливіший: складно знайти розробника з хорошим співвідношенням ціни та якості роботи (розробники, звичайно, є, але не так багато, як для «Бітрікс», наприклад, тому оптимального пропозиції не вистачає).

  Крім того, на форумі розробників мало інформації, а в документації прописані лише основні моменти, тому нестандартні рішення доводиться придумувати самим. Є потреба в розділі підтримки, де будуть описуватися різні окремі випадки.

  Власник магазину довго вибирав серед кількох CMS і в кінцевому підсумку зупинився на NetCat. І не пошкодував: на практиці NetCat виявилася зручною і гнучкою системою.

  І не пошкодував: на практиці NetCat виявилася зручною і гнучкою системою

  плюси:

  • система невимоглива до ресурсів сервера;
  • гнучка в плані змін і налаштувань під свої запити;
  • техпідтримка працює швидко і якісно (офіційний графік роботи підтримки з 10 до 19 годин, але відповідають часом поза робочим часом);
  • NetCat регулярно оновлюється і виправляє недоліки, враховуючи виникали раніше проблеми і запити користувачів.

  Є невеликі недоліки, пов'язані з функціональністю, але істотних мінусів у системи немає.

  У власника магазину склалося двояке думку про систему: з одного боку, на NetCat можна створити хороший сайт з ситуацією, функціональністю, а з іншого, ця CMS не для всіх, так як для роботи з нею потрібні певні технічні знання.

  З явних переваг - можливість створити і управляти відразу декількома сайтами через один кабінет адміністратора. У недоліки можна записати незначні помилки системи і труднощі при інтеграції з 1С.

  Система пропонує широкі можливості по створенню і управлінню одним або декількома сайтами, але навряд чи підійде тим, хто планує запускати магазин самостійно і не має навичок розробки під NetCat.

  Створюючи магазин, його власник вибирав з двох систем - UMI.CMS і NetCat. У своєму виборі він керувався критеріями: зручність використання, хороші можливості SEO, висока безпека, гнучкість і універсальність системи, популярність серед розробників (можливість легко знайти програміста під CMS).

  У підсумку вибір припав на NetCat. Важливу роль в цьому для власника магазину зіграв і його позитивний досвід роботи з корпоративними сайтами на NetCat.

  Переваги системи:

  • відносна гнучкість настройки SEO-параметрів, причому як для сторінок, так і для конкретних товарів;
  • гнучка система знижок і націнок на окремі товари або на весь вміст кошика, а також нові моментальні пропозиції;
  • продумана система з варіантами окремого товару;
  • широка настройка листів менеджеру і клієнту по різних подіях, пов'язаних із замовленням;
  • прийом оплати через «Яндекс.Кассу» - з гаманців в «Яндекс.Деньги» або WebMoney, з банківських карт Visa, MasterCard (а також з карт JCB і DLC при підключенні через сервіс Assist);
  • експорт даних про товари в форматі YandexML для розміщення на «Яндекс.Маркеті»; корисна документація російською мовою, в деяких випадках навіть з відеоуроками.

  Недоліки NetCat:

  • деякі функції за замовчуванням налаштовані для окремих випадків, і доводиться вдаватися до послуг програміста, щоб змінити їх для вирішення своїх завдань;
  • на щастя, це компенсується відкритим кодом системи і можливістю його редагувати;
  • при переході на більш нову версію з'явилися помилки, усунення яких вимагає участі програміста.

  Загальне враження від NetCat позитивне, і в найближчому майбутньому власник магазину не планує змінювати цю CMS на іншу.

  Вибираючи CMS, власники магазину дивилися на наступні параметри:

  • хороші функціональні можливості;
  • вивантаження для «Яндекс.Маркет» і eBay;
  • підключення онлайн-оплати (з електронних гаманців, з банківських карт та інше);
  • настройка функцій, пов'язаних з доставкою;
  • невисока вартість CMS.

  У підсумку вибирали з кількох систем - Ecwid, AdVantShop.NET, Bigcommerce, Merchium . В результаті зупинилися на останній, оскільки вона задовольняла всім вимогам і до того ж була безкоштовною.

  Плюси системи:

  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс панелі адміністратора;
  • якісна техпідтримка російською мовою;
  • система безкоштовна і дозволяє додати необмежену кількість товарів (у інших CMS є обмеження для безкоштовних версій, наприклад можна додати не більше 10 товарів).

  Є і мінус - Merchium пропонує не всі способи прийому онлайн-оплати, популярні в Росії. Наприклад, в системі складно налаштувати прийом платежів через PayPal.

  Merchium - гнучка, якісна і зручна у використанні система. У CMS є певні недоліки, але в цілому вона добре справляється з завданнями, які доводиться вирішувати власникам інтернет-магазинів.

  Власник магазину шукав простий конструктор інтернет-магазинів. При цьому важливими вимогами були можливість установки модулів прийому онлайн-платежів і підтримка інтеграції з програмою обліку складських запасів.

  В результаті він вибрав Merchium з таких міркувань:

  • система дуже проста - щоб створити сайт, послуги розробників непотрібні були зовсім (правда, власник магазину має навички роботи з HTML);
  • Merchium дозволяє вставляти свої коди і міняти стилі оформлення, в той час як інші системи пропонують створити магазин тільки на основі готового шаблону без можливості його зміни;
  • великий вибір безкоштовних опцій - по суті, це повністю безкоштовне рішення для створення інтернет-магазину;
  • зручні інструменти для створення програм лояльності, наприклад нарахування бонусних балів за покупку;
  • інтеграція з «Яндекс.Маркет»;
  • якісна робота служби підтримки - відповіді на всі технічні питання вдається отримати за кілька годин.

  Merchium оптимально підходить для магазину з невеликою кількістю товарів.

  Власник магазину спочатку зацікавився UMI.CMS через її простоти у використанні. Крім того, система російська, і це дозволяло розраховувати на якісну підтримку. В результаті власник сайту зупинив свій вибір на редакції UMI.CMS Shop.

  Інтерфейс системи простий і інтуїтивно зрозумілий, тому процес створення і наповнення сайту труднощів не викликав - все було зроблено своїми силами. Виникли питання, пов'язані з вивантаженням YML-списків, але техпідтримка відреагувала швидко і допомогла вирішити всі труднощі.

  З переваг системи власник магазину особливо відзначив інформативність сторінки з товаром - вся інформація на ній подається структуровано і зрозуміло.

  З недоліків - складність настроювання під свої завдання, недостатня гнучкість модулів: щоб реалізувати механізм знижок, досить затребуваний в електронній комерції, довелося залучати сторонніх програмістів (знижка повинна була враховуватися тільки для конкретної категорії товарів і тільки при покупці відразу двох товарів в цій категорії). Для цього довелося редагувати готовий модуль. При цьому в техпідтримку стверджували, що це в принципі неможливо реалізувати.

  Система UMI.CMS проста у використанні і пропонує хороші можливості для створення інтернет-магазину. Можуть виникнути деякі труднощі, але з більшою їх частиною допоможе впоратися техпідтримка, а для вирішення інших, можливо, доведеться залучати стороннього програміста.

  Власниця інтернет-магазину має й інший бізнес, пов'язаний зі створенням сайтів, і може залучати до роботи з CMS штатних програмістів. Однак, за її словами, у випадку з CS-Cart робити це годі й говорити.

  Однак, за її словами, у випадку з  CS-Cart  робити це годі й говорити

  Переваги CMS:

  • зручні маркетингові інструменти (спецпропозіції, рекламні Акції);
  • простий інтерфейс особистого кабінету і кошики;
  • зручна програма лояльності;
  • можливість додавання товарів в кілька різних категорій;
  • легке управління фільтрами;
  • для роботи з системою не потрібно звертатися до програмістів (маючи певний досвід роботи з CMS).

  недоліки:

  • досить складний інтерфейс панелі адміністратора;
  • труднощі з впровадженням своїх рішень, наприклад при реалізації власного дизайну.

  Підсумок: у CS-Cart багаті можливості, але складний інтерфейс панелі адміністрування. Але працювати з цією CMS можна без залучення сторонніх розробників.

  Власник магазину займається інтернет-торгівлею з 2006 року. Вибираючи CMS для нового ресурсу, він як досвідчений користувач керувався цілою низкою вимог:

  • простота роботи з системою;
  • висока і стабільна швидкість роботи магазину;
  • широка функціональність системи (різні можливості вітрини, безкоштовні і платні модулі, інтеграція зі сторонніми сервісами - онлайн-платежів, доставки);
  • продуманість процесу покупки в магазині, особливо процесу оформлення замовлення; якісна технічна підтримка.

  Протестувавши безліч CMS, власник магазину вибрав CS-Cart. На створення сайту своїми силами у нього пішло не більш як три днів, і згодом система виправдала всі його очікування.

  Але у CMS виявилися і недоліки. Наприклад, виникла проблема з базовим модулем самовивозу: браузер користувача зависає при виборі пункту самовивозу на карті.

  За словами власника магазину, цю проблему усували близько двох місяців. При цьому в техпідтримку завжди швидко відповідали на його запити і говорили, що фахівці займаються цим завданням.

  Ще один недолік системи - прив'язка покупця до його електронній пошті. Тобто щоб оформити замовлення в магазині на CS-Cart, потрібно обов'язково вказати свою поштову скриньку. Далеко не всі користувачі вказують свою пошту на незнайомих сайтах (з різних причин: не вміють, не користуються), і це може помітно знизити конверсію магазину.

  CS-Cart - проста і гнучка система з широким функціоналом для створення і управління інтернет-магазином. Є недоліки, але в цілому система підійде як починаючим користувачам, так і досвідченим власникам інтернет-магазинів.

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ